Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Siódme specjalistyczne targi artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych Insights-X z indywidualną koncepcją targów ponownie zapraszają do ich odwiedzenia.

Już z początkiem października w Norymberdze po raz kolejny odbędą się targi Insights-X. Ta międzynarodowa impreza to jedno z większych spotkań branży artykułów papierniczych, biurowych i piśmiennych w tej części Europy.

Prowadzenie owocnych rozmów biznesowych w miłej atmosferze networkingu: dzięki dostosowanej do potrzeb koncepcji targów Insights-X punktuje w oczach światowej społeczności związanej z artykułami papierniczymi, biurowymi i piśmienniczymi. W idealnym dla zamówień terminie od 5 do 7 października 2022 r. targi po raz kolejny zgromadzą wiodących producentów markowych towarów i dostawców każdej wielkości oraz wykwalifikowanych dealerów i decydentów.

Targi Insights-X, odbywające się w Centrum Wystawowym w Norymberdze, są jedynymi niezależnymi targami artykułów papierniczych w Niemczech, które odzwierciedlają zróżnicowany rynek. Firmy krajowe i międzynarodowe prezentują swoje nowe produkty i nadchodzące trendy w sześciu kategoriach produktowych: „Przybory do pisania i akcesoria“, „Papier i artykuły do przechowywania dokumentów“ czy „Materiały artystyczne i kreatywne“, „Biurko i biuro“, „Torby i akcesoria“ oraz „Papeteria i prezenty“.

Czego tak naprawdę mogą spodziewać się Państwo po wizycie na targach?

Czy chcą Państwo dowiedzieć się, jakie produkty powinny koniecznie znaleźć się w Państwa asortymencie w przyszłym roku? Na które marki i nowości należy zwrócić uwagę? Co pozwoli zwiększyć obroty w nadchodzącym sezonie?

Teraz można znaleźć odpowiedź na te wszystkie istotne pytania!

Insights-X oferuje powierzchnie wystawiennicze pełne inspiracjo i asortymentu podzielonego na 6 grup produktów:

 • przybory do pisania i akcesoria
 • papier i artykuły do przechowywania dokumentów
 • materiały artystyczne i kreatywne
 • wokół biurka
 • torby i akcesoria
 • papeteria i prezenty

Zachęcamy do zaplanowania swojej wizyty na targach tak, aby znaleźć czas na owocne rozmowy.

 

Wybrane ogłoszenia

Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Kredki Alpino przetestowane - są świetne!
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Nowość marki RAPESCO.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Zestaw plastelin dla dzieci.
Idealna do czyszczenia sprzętu komputerowego.
Nowość w ofercie Rozette.
Nowa na polskim rynku oferta zakreślaczy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Najbardziej innowacyjny produkt branży PBS to...

  To był niekwestionowany faworyt. Spośród wielu zgłoszonych do konkursu Meeting Premiera 2017 produktów, tylko trzy dostały się do finału. Wśród nich były zeszyty 4D firmy Panta Plast, kołonotatnik Oxford z aplikacją SCRIBZEE oraz stacja ładowania z inteligentnym systemem zarządzania kablami marki KMP PrintTechnik.

  Więcej…  
 • To będzie sezon pod hasłem Go Pen! Go Pen!

  Kolejny miesiąc premier rynkowych w firmie Sadpex za nami. Miesiąc czerwiec 2020 był pod hasłem "DISCO", co zaprezentowaliśmy już na naszej stronie. Wówczas paczka nowości uwzględniała szeroką kolekcję błyszczących długopisów. Tym razem skupiliśmy się na piórach. Nowa seria Go Pen nie tylko jest kolorowa, nie tylko jest wyjątkowa, ale przede wszystkim jest wyprodukowana w Polsce!

  Więcej…