Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

18 października w Warszawie odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca zbliżające się targi Paperworld. Na zaproszenie przedstawicieli targów frankfurdzkich w Polsce, na spotkanie przyjechali Michael Reichhold oraz Eva Olbrich, którzy zaprezentowali najważniejsze fakty związane ze zbliżającą się imprezą. 

Jak dowiedzieliśmy się podczas konferencji w czasie targów Paperworld 2019 wiodący producenci i innowacyjne startupy z całego świata przedstawią między 26 a 29 stycznia to, co przyniesie przyszłość w dziedzinie zaopatrzenia biurowego i artykułów papierniczych. Z zapowiedzi Messe Frankfurt wynika, że liczyć możemy na ponad 1600 wystawców z niemal 60 krajów, którzy będą prezentować swoje nowości na siedmiu poziomach hal.

Targi Paperworld w styczniu 2018 roku odnotowały zarówno większą liczbę wystawców, jak i odwiedzających co stale umacniało ich pozycję pioniera branży papierowej i biurowej. Międzynarodowe targi branży papierniczo-biurowo-szkolnej skupią się tym razem na „the visionary office“ i „the stationery trends“ w nowej aranżacji hal. Ich celem jest pokazanie odwiedzającym szerokiej palety produktów w idealnym dla nich otoczeniu i stworzenie dzięki temu przeglądu tego, co obecnie dzieje się na rynku. Jednocześnie aranżacja umożliwi spojrzenie z nowej perspektywy pobudzając świeże pomysły i prowadząc do wartościowych kontaktów biznesowych.The Visionary Office z nowościami z branży biurowej

Od urządzeń biurowych i wyposażenia biur, poprzez środki do organizacji i prezentacji, papiery biurowe, przybory do pisania, aż po akcesoria drukarskie i komputerowe – wystawione będą wszystkie segmenty produktów dzięki którym dzisiejsze miejsca pracy staną się wizjonerskimi biurami.

W hali 3.0 paletę swoich produktów przedstawią producenci zaopatrzenia, m.in. Exacompta-Clairefontaine, Herma, HSM, Krug&Priester (Ideal), Olympia iVeloflex. Oprócz tego swoje stoiska będą mieli również: Durable, HoltzOffice Support, Jakob Maul, Novus Dahle, Schneider Schreibgeräte, Sigel, TesaiTrodat.

W hali 4.0 zaprezentowane zostaną przybory do pisania i artykuły szkolne i biurowe oraz materiały z recyclingu. Doskonale to uzupełni oferta plecaków i toreb szkolnych, teczek, zeszytów i bloków. Wystawcy przyborów do pisania to m.in.: Adel, Carioca, Kum, Möbius &RuppertundScrikss.

Grupa produktów Remanexpo czyli materiały eksploatacyjne i akcesoria do drukarek, przeniesie się w roku 2019 z hali 6.0 do hali 5.1 przechodząc tym samym na poziom Via Mobile. W tej sekcji zaprezentują się m.in: Axro, Clover, Integral, Imcopex, Pedro Schöller, SAS Armor, Static Control, Winterholdt&Heringi WTA CarstenWeser. Powróci również KMP AG.

Na targach Paperworld interesujący asortyment znajdą hurtownicy i detaliści, importerzy i eksporterzy, spedytorzy oraz przedstawiciele firm wysyłkowych i internetowych.

 

Biuro przyszłości“ 

W hali 3.0 C51 wszystko kręci się wokół tematu „biuro przyszłości”. Tym razem odbędzie się program wykładów i wystaw pod hasłem „Elastyczność“. Paperworld ponownie pochyla się nad aktualnym tematem branżowym świata pracy.

- Elastyczna aranżacja przestrzeni biurowych, koncepcje obszarów, CleanDeski Mobile Devices to odpowiedzi na wymagania w zakresie elastycznych form pracy. Dlatego firmy coraz bardziej inwestują w nowe koncepcje i wyposażenie biur oraz w mobilne urządzenia końcowe. Wystawa „Biuro przyszłości“ pokaże, jak wdrożyć te pomysły w miejscu pracy-, powiedział Michael Reichhold, Dyrektor targów Paperworld, Messe Frankfurt Exhibition GmbH.

Hala 4.0 zostanie podzielona na obszar artykułów biurowych i szkolnych. Gabol, LycSac, SportandemiLannoo Graphics, Zipit pokażą wszystko z segmentu artykułów szkolnych.

Nowością w tym obszarze będzie pokaz specjalny Nauka przyszłości. Odwiedzający zobaczą tu aktualne i przyszłościowe koncepcje nauki. Chodzi tu również o uczenie się przez całe życie. Jakie są nowe możliwości? W jaki sposób okulary Virtual Reality wspomagają naukę? Co nowego w segmencie materiałów biurowych i piśmienniczych? Podczas pokazu specjalnego odbędą się wykłady i prezentacje, które zabiorą odwiedzających do świata nauki, jakiego jeszcze nie znają.

 

Handel artykułami biurowymi i piśmiennymi i wysokiej jakości papierami, czy to w sklepach z artykułami biurowymi i szkolnymi, księgarniach, sklepach z zabawkami czy supermarketach – wszyscy mogą obejrzeć pełną gamę produktów podczas targów Paperworld. Również kupujący ze sklepów spożywczych, drogerii, marketów, sklepów z artykułami dekoracyjnymi czy z wyposażeniem wnętrz znajdą tu ciekawą ofertę dodatkową. W segmentach produktów wysokiej jakości artykułów piśmienniczych i piór, artykułów szkolnych, kartek okolicznościowych, papeterii, artykułów upominkowych, opakowań i akcesoriów skórzanych kupujący zobaczą jedyną w swoim rodzaju paletę produktów i najnowsze trendy Lifestyle.

 

Obszerny program wydarzeń towarzyszących, z pomysłami na rozwój handlu detalicznego

Punktem szczególnym będą PaperworldTrends“, które w 2019 roku odbędą się w hali 3.1 F10. W tej przestrzeni przedstawione zostaną dwa trendy artykułów piśmiennych i jeden trend Office na sezon 2019/20. Na zlecenie Messe Frankfurt projektanci z biura bora.herke.palmisano przedstawią kierunki z mody, architektury i sztuki adaptując je na potrzeby świata produktów piśmienniczych i biurowych. Odwiedzający codziennie będą oprowadzani po wystawie, odbędą się również prezentacje.

Pokaz specjalny Mr. Books&Mrs. Paper, który przenosi się do hali 3.1 C80, będzie skierowany do księgarń i sprzedawców, którzy umiejętnie chcą łączyć sprzedaż książek, papeterii i artykułów piśmienniczych (tak zwanych artykułów nonbook). Odpowiednio zaaranżowane zestawienia produktów z różnymi tematami przewodnimi pokażą, w jaki sposób sklepy stacjonarne mogą podkreślić swoje Point of Sale i stworzyć zachętę do zakupu dodatkowych produktów. Kuratorka Angelika Niestrath kilka razy dziennie będzie oprowadzała po tej wystawie specjalnej i opowiadała o aktualnych trendach nobook w księgarniach.

Pokaz materiałów do pakowania WrapUp! przedstawi triki i porady, jak można pakować szybko i ciekawie. Kilkakrotnie w ciągu każdego dnia ekspertka ds. Pakowania, pani Ulla Büning, krok po kroku wyjaśni, w jaki sposób małym nakładem pracy można w sklepach detalicznych stworzyć jedyne w swoim rodzaju kreacje.

Kawałek orientu odkryje przed odwiedzającymi wystawa OrientalCulture w hali 3.1 A11 prezentująca szlachetne wyroby sztuki i produkty łączące tradycyjne kształty i dalekowschodnie elementy.

 

International Sourcing: pełen łańcuch wartości we Frankfurcie

Targi Paperworld we Frankfurcie nad Menem to od lat nie tylko istotny punkt spotkań przedstawicieli branży artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych z całego świata, ale także dostawców i producentów własnych marek. Sprzedawcy i hurtownicy, przedsiębiorstwa importowe i eksportowe z całego świata znajdą partnerów do współpracy na terenie International Sourcing. Hale 1.1 i 1.2 i Forum 0 zostały zarezerwowane dla wystawców prezentujących produkty z segmentu papieru, zaopatrzenia biura i artykułów piśmienniczych dla hurtowników (International Sourcing). W 2018 roku segment ten odnotował znaczący wzrost, dlatego też w 2019 roku ponownie udostępniona zostanie nowa hala, Forum 0. Prezentować się będą m.in. takie firmy jak D.H.A. Siamwalla Ltd., Eagle - TungYung International, Flair WritingIndustriesLtd, Soni PolymeresundWenzhouAihao Pen Trade Co. Ltd.

 

Więcej informacji o targach Paperworld : paperworld.messefrankfurt.com

Film pokazujący aranżację hal w 2019 roku można znaleźć tu: paperworld.messefrankfurt.com/hallenkonzept2019

Kolejne targi Paperworld odbędą się w dniach 26-29 stycznia 2019 r .

 

Targi Frankfurt

Przedstawicielstwo w Polsce

Ul. Bohdanowicza 21 lok. 21

02-127 Warszawa

Tel. 22 49 43 200

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

www.targifrankfurt.pl


Zobacz jak było w roku 2018


Paperworld – The visionary office and the stationery trends

Kolejne targi odbędą się w dniach: 26 do 29 stycznia 2019 r. we Frankfurcie nad Menem. Co roku wiodące targi we Frankfurcie nad Menem prezentują najnowsze produkty i trendy branży papierniczej, zaopatrzenia biur i artykułów piśmienniczych. Targi Paperworld oferują największą na świecie gamę wyrobów na potrzeby biur (visionery office) oraz na potrzeby prywatne (stationery trends). 1640 wystawców z 66 krajów prezentuje swoje produktu 33787 odwiedzającym (11072 z Niemiec i 22715 zza granicy). Targi Paperworld to najważniejszy punkt tego roku dla całej branży oraz źródło innowacyjnych pomysłów dla hurtowników i detalistów, dla księgarni, handlu internetowego i wysyłkowego oraz dla użytkowników komercyjnych. Dodatkowo ciekawy program wydarzeń towarzyszących oraz program kongresu oferuje inspiracje i wiedzę nie tylko dla detalistów, ale również dla architektów, projektantów i managerów nieruchomości, którzy interesują się najnowszymi trendami w wyposażeniu biur.

paperworld.messefrankfurt.com

 

Informacja uzupełniająca:

Messe Frankfurt jest wiodącym na świecie niemieckim organizatorem targów z wartością sprzedaży około 450 milionów euro w 2010 r. i ponad 1 770 pracownikami na całym świecie. Grupa Messe Frankfurt dysponuje siecią 28 filii oraz 52 międzynarodowymi partnerami ds.. sprzedaży, co umożliwia łatwy dostęp klientów ze 150 krajów. Imprezy targowe pod patronatem „made by Messe Frankfurt” odbywają się w ponad 30 miejscach dookoła świata. W 2010 roku Messe Frankfurt zorganizowało 88 imprez targowych, przy czym ponad połowa odbyła się poza Frankfurtem. Tereny Messe Frankfurt, które liczą 578 000 metrów kw. składają się z 10 hal oraz Centrum Kongresowego. Firma jest przedsiębiorstwem państwowym, przy czym 60% udziałów należy do miasta Frankfurt a 40 % do landu Hesia. Więcej informacji dostępne jest na stronie www.messefrankfurt.com

*dane (2010 rok)

 

18 października w Warszawie odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca zbliżające się targi Paperworld. Na zaproszenie przedstawicieli targów frankfurdzkich w Polsce, na spotkanie przyjechali Michael Reichhold oraz Eva Olbrich, którzy zaprezentowali najważniejsze fakty związane ze zbliżającą się imprezą. 

Jak dowiedzieliśmy się podczas konferencji w czasie targów Paperworld 2019 wiodący producenci i innowacyjne startupy z całego świata przedstawią między 26 a 29 stycznia to, co przyniesie przyszłość w dziedzinie zaopatrzenia biurowego i artykułów papierniczych. Z zapowiedzi Messe Frankfurt wynika, że liczyć możemy na ponad 1600 wystawców z niemal 60 krajów, którzy będą prezentować swoje nowości na siedmiu poziomach hal.

Targi Paperworld w styczniu 2018 roku odnotowały zarówno większą liczbę wystawców, jak i odwiedzających co stale umacniało ich pozycję pioniera branży papierowej i biurowej. Międzynarodowe targi branży papierniczo-biurowo-szkolnej skupią się tym razem na „the visionary office“ i „the stationery trends“ w nowej aranżacji hal. Ich celem jest pokazanie odwiedzającym szerokiej palety produktów w idealnym dla nich otoczeniu i stworzenie dzięki temu przeglądu tego, co obecnie dzieje się na rynku. Jednocześnie aranżacja umożliwi spojrzenie z nowej perspektywy pobudzając świeże pomysły i prowadząc do wartościowych kontaktów biznesowych.The Visionary Office z nowościami z branży biurowej

Od urządzeń biurowych i wyposażenia biur, poprzez środki do organizacji i prezentacji, papiery biurowe, przybory do pisania, aż po akcesoria drukarskie i komputerowe – wystawione będą wszystkie segmenty produktów dzięki którym dzisiejsze miejsca pracy staną się wizjonerskimi biurami.

W hali 3.0 paletę swoich produktów przedstawią producenci zaopatrzenia, m.in. Exacompta-Clairefontaine, Herma, HSM, Krug&Priester (Ideal), Olympia iVeloflex. Oprócz tego swoje stoiska będą mieli również: Durable, HoltzOffice Support, Jakob Maul, Novus Dahle, Schneider Schreibgeräte, Sigel, TesaiTrodat.

W hali 4.0 zaprezentowane zostaną przybory do pisania i artykuły szkolne i biurowe oraz materiały z recyclingu. Doskonale to uzupełni oferta plecaków i toreb szkolnych, teczek, zeszytów i bloków. Wystawcy przyborów do pisania to m.in.: Adel, Carioca, Kum, Möbius &RuppertundScrikss.

Grupa produktów Remanexpo czyli materiały eksploatacyjne i akcesoria do drukarek, przeniesie się w roku 2019 z hali 6.0 do hali 5.1 przechodząc tym samym na poziom Via Mobile. W tej sekcji zaprezentują się m.in: Axro, Clover, Integral, Imcopex, Pedro Schöller, SAS Armor, Static Control, Winterholdt&Heringi WTA CarstenWeser. Powróci również KMP AG.

Na targach Paperworld interesujący asortyment znajdą hurtownicy i detaliści, importerzy i eksporterzy, spedytorzy oraz przedstawiciele firm wysyłkowych i internetowych.

 

Biuro przyszłości“ 

W hali 3.0 C51 wszystko kręci się wokół tematu „biuro przyszłości”. Tym razem odbędzie się program wykładów i wystaw pod hasłem „Elastyczność“. Paperworld ponownie pochyla się nad aktualnym tematem branżowym świata pracy.

- Elastyczna aranżacja przestrzeni biurowych, koncepcje obszarów, CleanDeski Mobile Devices to odpowiedzi na wymagania w zakresie elastycznych form pracy. Dlatego firmy coraz bardziej inwestują w nowe koncepcje i wyposażenie biur oraz w mobilne urządzenia końcowe. Wystawa „Biuro przyszłości“ pokaże, jak wdrożyć te pomysły w miejscu pracy-, powiedział Michael Reichhold, Dyrektor targów Paperworld, Messe Frankfurt Exhibition GmbH.

Hala 4.0 zostanie podzielona na obszar artykułów biurowych i szkolnych. Gabol, LycSac, SportandemiLannoo Graphics, Zipit pokażą wszystko z segmentu artykułów szkolnych.

Nowością w tym obszarze będzie pokaz specjalny Nauka przyszłości. Odwiedzający zobaczą tu aktualne i przyszłościowe koncepcje nauki. Chodzi tu również o uczenie się przez całe życie. Jakie są nowe możliwości? W jaki sposób okulary Virtual Reality wspomagają naukę? Co nowego w segmencie materiałów biurowych i piśmienniczych? Podczas pokazu specjalnego odbędą się wykłady i prezentacje, które zabiorą odwiedzających do świata nauki, jakiego jeszcze nie znają.

 

Handel artykułami biurowymi i piśmiennymi i wysokiej jakości papierami, czy to w sklepach z artykułami biurowymi i szkolnymi, księgarniach, sklepach z zabawkami czy supermarketach – wszyscy mogą obejrzeć pełną gamę produktów podczas targów Paperworld. Również kupujący ze sklepów spożywczych, drogerii, marketów, sklepów z artykułami dekoracyjnymi czy z wyposażeniem wnętrz znajdą tu ciekawą ofertę dodatkową. W segmentach produktów wysokiej jakości artykułów piśmienniczych i piór, artykułów szkolnych, kartek okolicznościowych, papeterii, artykułów upominkowych, opakowań i akcesoriów skórzanych kupujący zobaczą jedyną w swoim rodzaju paletę produktów i najnowsze trendy Lifestyle.

 

Obszerny program wydarzeń towarzyszących, z pomysłami na rozwój handlu detalicznego

Punktem szczególnym będą PaperworldTrends“, które w 2019 roku odbędą się w hali 3.1 F10. W tej przestrzeni przedstawione zostaną dwa trendy artykułów piśmiennych i jeden trend Office na sezon 2019/20. Na zlecenie Messe Frankfurt projektanci z biura bora.herke.palmisano przedstawią kierunki z mody, architektury i sztuki adaptując je na potrzeby świata produktów piśmienniczych i biurowych. Odwiedzający codziennie będą oprowadzani po wystawie, odbędą się również prezentacje.

Pokaz specjalny Mr. Books&Mrs. Paper, który przenosi się do hali 3.1 C80, będzie skierowany do księgarń i sprzedawców, którzy umiejętnie chcą łączyć sprzedaż książek, papeterii i artykułów piśmienniczych (tak zwanych artykułów nonbook). Odpowiednio zaaranżowane zestawienia produktów z różnymi tematami przewodnimi pokażą, w jaki sposób sklepy stacjonarne mogą podkreślić swoje Point of Sale i stworzyć zachętę do zakupu dodatkowych produktów. Kuratorka Angelika Niestrath kilka razy dziennie będzie oprowadzała po tej wystawie specjalnej i opowiadała o aktualnych trendach nobook w księgarniach.

Pokaz materiałów do pakowania WrapUp! przedstawi triki i porady, jak można pakować szybko i ciekawie. Kilkakrotnie w ciągu każdego dnia ekspertka ds. Pakowania, pani Ulla Büning, krok po kroku wyjaśni, w jaki sposób małym nakładem pracy można w sklepach detalicznych stworzyć jedyne w swoim rodzaju kreacje.

Kawałek orientu odkryje przed odwiedzającymi wystawa OrientalCulture w hali 3.1 A11 prezentująca szlachetne wyroby sztuki i produkty łączące tradycyjne kształty i dalekowschodnie elementy.

 

International Sourcing: pełen łańcuch wartości we Frankfurcie

Targi Paperworld we Frankfurcie nad Menem to od lat nie tylko istotny punkt spotkań przedstawicieli branży artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych z całego świata, ale także dostawców i producentów własnych marek. Sprzedawcy i hurtownicy, przedsiębiorstwa importowe i eksportowe z całego świata znajdą partnerów do współpracy na terenie International Sourcing. Hale 1.1 i 1.2 i Forum 0 zostały zarezerwowane dla wystawców prezentujących produkty z segmentu papieru, zaopatrzenia biura i artykułów piśmienniczych dla hurtowników (International Sourcing). W 2018 roku segment ten odnotował znaczący wzrost, dlatego też w 2019 roku ponownie udostępniona zostanie nowa hala, Forum 0. Prezentować się będą m.in. takie firmy jak D.H.A. Siamwalla Ltd., Eagle - TungYung International, Flair WritingIndustriesLtd, Soni PolymeresundWenzhouAihao Pen Trade Co. Ltd.

 

Więcej informacji o targach Paperworld : paperworld.messefrankfurt.com

Film pokazujący aranżację hal w 2019 roku można znaleźć tu: paperworld.messefrankfurt.com/hallenkonzept2019

Kolejne targi Paperworld odbędą się w dniach 26-29 stycznia 2019 r .

 

Targi Frankfurt

Przedstawicielstwo w Polsce

Ul. Bohdanowicza 21 lok. 21

02-127 Warszawa

Tel. 22 49 43 200

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

www.targifrankfurt.pl


Zobacz jak było w roku 2018


Paperworld – The visionary office and the stationery trends

Kolejne targi odbędą się w dniach: 26 do 29 stycznia 2019 r. we Frankfurcie nad Menem. Co roku wiodące targi we Frankfurcie nad Menem prezentują najnowsze produkty i trendy branży papierniczej, zaopatrzenia biur i artykułów piśmienniczych. Targi Paperworld oferują największą na świecie gamę wyrobów na potrzeby biur (visionery office) oraz na potrzeby prywatne (stationery trends). 1640 wystawców z 66 krajów prezentuje swoje produktu 33787 odwiedzającym (11072 z Niemiec i 22715 zza granicy). Targi Paperworld to najważniejszy punkt tego roku dla całej branży oraz źródło innowacyjnych pomysłów dla hurtowników i detalistów, dla księgarni, handlu internetowego i wysyłkowego oraz dla użytkowników komercyjnych. Dodatkowo ciekawy program wydarzeń towarzyszących oraz program kongresu oferuje inspiracje i wiedzę nie tylko dla detalistów, ale również dla architektów, projektantów i managerów nieruchomości, którzy interesują się najnowszymi trendami w wyposażeniu biur.

paperworld.messefrankfurt.com

 

Informacja uzupełniająca:

Messe Frankfurt jest wiodącym na świecie niemieckim organizatorem targów z wartością sprzedaży około 450 milionów euro w 2010 r. i ponad 1 770 pracownikami na całym świecie. Grupa Messe Frankfurt dysponuje siecią 28 filii oraz 52 międzynarodowymi partnerami ds.. sprzedaży, co umożliwia łatwy dostęp klientów ze 150 krajów. Imprezy targowe pod patronatem „made by Messe Frankfurt” odbywają się w ponad 30 miejscach dookoła świata. W 2010 roku Messe Frankfurt zorganizowało 88 imprez targowych, przy czym ponad połowa odbyła się poza Frankfurtem. Tereny Messe Frankfurt, które liczą 578 000 metrów kw. składają się z 10 hal oraz Centrum Kongresowego. Firma jest przedsiębiorstwem państwowym, przy czym 60% udziałów należy do miasta Frankfurt a 40 % do landu Hesia. Więcej informacji dostępne jest na stronie www.messefrankfurt.com

*dane (2010 rok)

 

Czytaj także:

Videoreportaż z konferencji prasowej Paperworld, Christmasworld, Creativeworld

Wybrane ogłoszenia

Pastelowa plastelina od JOVI.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Idealne dla najmłodszych
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Nowa oferta marki JOVI
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Nowa oferta marki JOVI.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Plecaki i tornistry MyBaq

    Marka Mybaq powstała w 2018 roku. Nazwa oraz logo zostały wybrane w ramach ankiety przeprowadzonej wśród uczniów szkół podstawowych i średnich – to właśnie czyni ją wyjątkową. W ofercie MyBaq znaleźć można szeroki wachlarz plecaków i tornistrów z różnymi udogodnieniami dla uczniów w różnym wieku.

    Więcej…  
  • Asarto otrzymało nagrodę Najwyższa Jakość QI 2018.

    8 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Jakości, tym bardziej miło nam poinformować, że Asarto po raz piąty zostało nagrodzone w konkursie Najwyższa Jakość Quality International. Kolejny rok z rzędu firma Polcan otrzymała Złote Godło w kategorii QI Product 2018.  Zdobycie nagrody jest potwierdzeniem, że marka Asarto niezmiennie stosuje najwyższe standardy, gwarantujące swoim Klientom otrzymanie produktu na najwyższym poziomie.

    Więcej…