Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na kolejne targi Insights-X w Norymberdze trzeba będzie poczekać aż do października 2022 roku. Aby skrócić czas oczekiwania na to pożądane wydarzenie branżowe, Targi Spielwarenmesse w dniach od 2 do 6 lutego 2022 roku umieszczają w centrum uwagi innowacje z branży artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych i prezentują je w atrakcyjny sposób w strefie Insights-X w hali 4.

Po rocznej przymusowej nieobecności najważniejsze światowe targi branżowe ponownie otwierają swoje podwoje. Spielwarenmesse odbędą się w Norymberskim Centrum Wystawienniczym w dniach 2-6 lutego, zgodnie z obowiązującymi przepisami higienicznymi.

Gotowość do podróżowania jest już powszechna: w reprezentatywnym badaniu odwiedzających przeprowadzonym przez organizatorów, czyli Spielwarenmesse eG, uzyskano wyraźny głos za tym ważnym wydarzeniem, a 77% respondentów planuje wizytę. Ponadto za pośrednictwem platformy Spielwarenmesse Digital dostępna będzie innowacyjna platforma biznesowa z nowymi cyfrowymi funkcjami, które wzbogacą indywidualne wrażenia z udziału w targach.

Nowa specjalna strefa zajmuje powierzchnię 100 m² i oferuje informacje o Insights-X oraz ciekawą prezentację nowych produktów – szczególnie z segmentu back-to-school. Dodatkowo, przez wszystkie pięć dni zaplanowano wydarzenia z udziałem artystów, które jeszcze bardziej ożywią wrażenia targowe.

Organizator Targów, Spielwarenmesse eG, przez cały rok dysponuje również różnymi ofertami informacyjnymi z zakresu artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych. Czy to aktualne wydarzenia rynkowe, praktyczne sugestie dla punktów sprzedaży czy też najnowsze trendy w branży - odwiedzający targi mogą uzyskać wyczerpujący przegląd poprzez sekcję wiadomości na stronie www.insights-x.com/en/news.

Wyjątkowe wrażenia na żywo

Wznowienie działalności pozwoli Spielwarenmesse potwierdzić, że zasługuje na reputację najważniejszego miejsca spotkań dla branży. Producenci wiodących marek, obok innowacyjnych startupów, zaprezentują wyjątkowo bogatą różnorodność produktów w dwunastu kategoriach produktowych. Wreszcie będą mieli okazję odnowić osobiste relacje z najważniejszymi decydentami, nawiązać nowe kontakty biznesowe i rozwinąć już istniejące. Natomiast handel detaliczny może odkrywać innowacje i trendy, profilować je zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i uzyskiwać nowe pomysły na swoje asortymenty. „Wszyscy kluczowi uczestnicy rynku są na pokładzie, a obecne rezerwacje obejmują około 80% powierzchni zajmowanej na ostatnich targach w 2020 roku” wyjawił Florian Hess, członek zarządu Spielwarenmesse eG. „Odwiedzający mogą liczyć na to, że odnajdą się w znajomym układzie, ponieważ grupy produktów będą rozmieszczone w dużej mierze tak, jak wcześniej” dodał.

 


Zgłoszenie dla Wystawców 2022

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Insights-X 2022? Zarejestruj się online już teraz i zdobądź zniżkę na wczesną rezerwację!

>> https://www.insights-x.com/en/application/ 


Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Szeroka oferta graficzna.
Różne kształty, żywe kolory.
Idealna do czyszczenia sprzętu komputerowego.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Totalny hit tego roku.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Na każdą okazję.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zamiast zabawek podaruj dziecku swoją uwagę – czy poświęcamy jej wystarczająco dużo?

    Nic tak nie cieszy dzieci jak wspólna zabawa z rodzicami. Jako rodzice, odpowiedzmy sobie jednak na pytanie: ile razy zdarzyło się, że nasza pociecha domagała się naszej uwagi, ale byliśmy zbyt zajęci pozornie ważniejszymi obowiązkami? W dobie chronicznego braku czasu, warto pamiętać, że wspólne chwile spędzone z dzieckiem, to najpiękniejszy prezent, jaki możemy mu podarować. Czy współcześni rodzice mają czas dla swoich dzieci?

    Więcej…  
  • GetDirty na liście przebojów 2018 wg magazynu Hipoalergiczni

    DOM ALERGIKA to nie tylko miejsce przyjazne dla alergików, ale również rodziców małych dzieci, osób dbających o zdrowie, właścicieli czworonogów i tych, którym bliska jest ekologia i zrównoważony rozwój. Jest to zbiór rozwiązań i polecanych produktów, które redakcja Magazynu Hipoalergiczni sprawdziła pod każdym względem.

    Więcej…