Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Na kolejne targi Insights-X w Norymberdze trzeba będzie poczekać aż do października 2022 roku. Aby skrócić czas oczekiwania na to pożądane wydarzenie branżowe, Targi Spielwarenmesse w dniach od 2 do 6 lutego 2022 roku umieszczają w centrum uwagi innowacje z branży artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych i prezentują je w atrakcyjny sposób w strefie Insights-X w hali 4.

Po rocznej przymusowej nieobecności najważniejsze światowe targi branżowe ponownie otwierają swoje podwoje. Spielwarenmesse odbędą się w Norymberskim Centrum Wystawienniczym w dniach 2-6 lutego, zgodnie z obowiązującymi przepisami higienicznymi.

Gotowość do podróżowania jest już powszechna: w reprezentatywnym badaniu odwiedzających przeprowadzonym przez organizatorów, czyli Spielwarenmesse eG, uzyskano wyraźny głos za tym ważnym wydarzeniem, a 77% respondentów planuje wizytę. Ponadto za pośrednictwem platformy Spielwarenmesse Digital dostępna będzie innowacyjna platforma biznesowa z nowymi cyfrowymi funkcjami, które wzbogacą indywidualne wrażenia z udziału w targach.

Nowa specjalna strefa zajmuje powierzchnię 100 m? i oferuje informacje o Insights-X oraz ciekawą prezentację nowych produktów ? szczególnie z segmentu back-to-school. Dodatkowo, przez wszystkie pięć dni zaplanowano wydarzenia z udziałem artystów, które jeszcze bardziej ożywią wrażenia targowe.

Organizator Targów, Spielwarenmesse eG, przez cały rok dysponuje również różnymi ofertami informacyjnymi z zakresu artykułów papierniczych, biurowych i piśmienniczych. Czy to aktualne wydarzenia rynkowe, praktyczne sugestie dla punktów sprzedaży czy też najnowsze trendy w branży - odwiedzający targi mogą uzyskać wyczerpujący przegląd poprzez sekcję wiadomości na stronie www.insights-x.com/en/news.

Wyjątkowe wrażenia na żywo

Wznowienie działalności pozwoli Spielwarenmesse potwierdzić, że zasługuje na reputację najważniejszego miejsca spotkań dla branży. Producenci wiodących marek, obok innowacyjnych startupów, zaprezentują wyjątkowo bogatą różnorodność produktów w dwunastu kategoriach produktowych. Wreszcie będą mieli okazję odnowić osobiste relacje z najważniejszymi decydentami, nawiązać nowe kontakty biznesowe i rozwinąć już istniejące. Natomiast handel detaliczny może odkrywać innowacje i trendy, profilować je zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i uzyskiwać nowe pomysły na swoje asortymenty. ?Wszyscy kluczowi uczestnicy rynku są na pokładzie, a obecne rezerwacje obejmują około 80% powierzchni zajmowanej na ostatnich targach w 2020 roku? wyjawił Florian Hess, członek zarządu Spielwarenmesse eG. ?Odwiedzający mogą liczyć na to, że odnajdą się w znajomym układzie, ponieważ grupy produktów będą rozmieszczone w dużej mierze tak, jak wcześniej? dodał.

 


Zgłoszenie dla Wystawców 2022

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Insights-X 2022? Zarejestruj się online już teraz i zdobądź zniżkę na wczesną rezerwację!

>> https://www.insights-x.com/en/application/ 


Wybrane ogłoszenia

Nowość w ofercie Rafcom.
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Fluo marki Main Paper
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Zestaw Kreatywny od ROZETTE

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jaki rowerek trójkołowy dla dzieci wybrać?

    Rower to jedna z pierwszych zabawek, które większość dzieci otrzymuje od rodziców. Może i Ty byłeś szczęśliwym jego posiadaczem. My na pewno wiemy, że każdy z nas wsiadając za dziecka na niego doświadczył dreszczyku emocji i ekscytującego momentu jazdy na nim.

    Więcej…  
  • Ogólnopolska kampania pomocy dzieciom "Niewidzialna dłoń"

    Właśnie nasz dom opuściła kolejna rodzina ukraińska, która trafiła do nas od czasu wybuchu wojny. Po raz kolejny miałam przyjemność wyposażyć ją we wszystko, co potrzebne do szkoły i to dzięki Wam - naszej branży! Wojna jednak trwa, na dodatek kroczy tu "kryzys", który odbiera niektórych szansę na godne życie. Nie jestem zwolennikiem dawania pieniędzy, bo moje doświadczenie pokazuje, że nie zawsze idą one na to, co potrzebne. Dlatego w tym roku ponownie nasza redakcja obdaruje kilka rodzin produktami, które nie tylko ich ucieszą, ale przede wszystkim się przydadzą.

    Więcej…