Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Hot News!!

Dziś rano tj 29 czerwca 2023 roku na skrzynki mailowe branżystów trafił oto taki mail:

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że z dniem 1 lipca 2023 roku do portfolio Amex Stationery dołączają produkty renomowanej marki UHU, globalnego lidera rynku w kategorii klejów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, UHU (firma należąca do Bolton Group) oferuje wysokiej jakości produkty, które spełniają wszystkie wymagania stawiane klejom wykorzystywanym w domu, w biurze, w szkole, przy majsterkowaniu, czy podczas realizacji profesjonalnych projektów. Wysokie standardy jakości sprawiają, że produkty marki UHU są niezawodne, długotrwałe i bezpieczne, niezależnie od sytuacji, w której są stosowane. Większość produktów wytwarzana jest w Niemczech i Holandii, w fabrykach, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie centrów miast. Tym samym niezmiernie istotną kwestią dla marki jest zrównoważony rozwój. Kontynuując swoją wieloletnią tradycję, UHU nadal będzie wychodzić naprzeciw wysokim wymaganiom swoich klientów i oferując innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że stosowanie klejów jest proste, a tym samym bezpieczne.

Obie strony mocno wierzą, że będzie to milowy krok w ich rozwoju w Polsce i przyczyni się do owocnej współpracy z ich Partnerami Handlowymi.

Z pozdrowieniami,

Sylwia Szkoda National Sales Manager Bolton Polska Sp. z o.o.

Marek Wojnar Dyrektor Zarządzający Amex Stationery Sp. z o.o.

 

 

 

Gratulujemy kolejnego kroku w swojej działalności. Dla przypomnienia. Obecnie marki zasilające portfolio firmy z Krakowa to:

MARKI FIRMY AMEX STATIONERY

 

Wybrane ogłoszenia

Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Fluo marki Main Paper
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Nowość w ofercie Rafcom.
Genialna książka dla dziewczynek.
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Dla chłopca i dziewczynki
Poszukiwani pracownicy
Idealne dla domowych artystów.
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Czas pracy pracowników - kto za niego odpowiada?

    Czy zastanawialiście się Państwo kto jest odpowiedzialny w firmie za czas pracy pracowników? Czy jest to Pani z kadr czy może manager? Założę się, że zdecydowana większość z Państwa, na tak zadane pytanie odpowie: oczywiście, że Pani z kadr. Otóż nic bardziej mylnego :)

    Więcej…  
  • GATIS w nowej odsłonie - wywiad

    Firmę Gatis znam od wielu lat. Jej zeszyty, których firma jest producentem, towarzyszyły mojemu synowi w edukacji przede wszystkim języków obcych. Tym bardziej spotkanie z ich ?współtwórcą" jest szczególnie dla mnie ważne. Gerard Prasek - mój dzisiejszy rozmówca to współwłaściciel firmy, która produkuje jedyne w swoim rodzaju zeszyty. Co je wyróżnia wśród i tak bardzo szerokiej oferty? Zobaczcie sami.

    Więcej…