Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Drukarki Samsung otrzymały siedem nagród za wybitne osiągnięcia, przyznawanych w zorganizowanym przez Buyers Laboratory (BLI) konkursie Summer 2014 Pick Awards. Nagrody przyznano w uznaniu doskonałych rozwiązań w zakresie wydajności i przyjaznej dla środowiska technologii druku.

Urządzenia serii Xpress C1810/1860, serii M2835/2885 oraz serii MultiXpress CLX-8640/8650 wyróżniono za ich doskonałe parametry techniczne i technologię NFC w kategorii Rozwiązania druku.

W kategorii Wybitne Osiągnięcia wyróżniono pięć drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Samsung. W grupie tej znalazła się seria Xpress C1810/1860, wprowadzona na rynek na początku roku, którą uhonorowano nagrodą w kategorii Doskonała osobista drukarka kolorowa i urządzenie wielofunkcyjne. Dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu, urządzenie jest w stanie uprościć każde zadanie związane z drukowaniem, takie jak skanowanie, kopiowanie czy pobieranie.

Tony Maceri, starszy technik kontroler w firmie BLI, pochwalił ten model za pełny pakiet najnowszych technologii oferowany w przystępnej cenie: - Kolorowy ekran dotykowy - wciąż rzadkość na tym poziomie - ułatwia programowanie zadań skanowania lub kopiowania, natomiast aplikacja Samsung Mobile Print oraz wbudowana technologia NFC umożliwia drukowanie lub skanowanie za pomocą smartfona (z technologią NFC), który wystarczy przyłożyć do urządzenia wielofunkcyjnego. Seria Xpress M2835/2885, nagrodzona w kategorii Doskonała osobista drukarka monochromatyczna oraz urządzenie wielofunkcyjne, stanowi przykład niezwykle prostej technologii drukowania z urządzeń przenośnych.

- Mobilne drukowanie to trend, który zyskuje coraz większą popularność, ale drukowanie za pomocą smartfona lub tabletu może stanowić wyzwanie - powiedziała Marlene Orr, starszy analityk ds. drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych A4 w firmie BLI. Dzięki technologii NFC wbudowanej w Xpress M2835/2885, drukowanie mobilne jest dziecinne proste: wystarczy przyłożyć smartfon z technologią NFC do drukarki i urządzenia mobilnego MFP.

Aplikacja Samsung Mobile Print jest pobierana automatycznie, a telefon łączy się z urządzeniem wielofunkcyjnym, dzięki czemu można w prosty sposób wykonać zadanie drukowania. MultiXpress CLX-8650, kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne A4 przystosowane do potrzeb przedsiębiorstw, wyróżniono w kategorii Doskonałe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 dla dużych grup roboczych. Doceniono jego niezawodność, funkcje przyjazne dla środowiska i wysoką wydajność. Kolorowe laserowe urządzenia wielofunkcyjne serii A4 MultiXpress CLX-8640/8650 nagrodzono w kategorii Wybitne osiągnięcie w dziedzinie efektywności energetycznej. Wyróżnienie dodatkowo wzmocniło reputację urządzenia uważanego za najoszczędniejsze w swojej klasie. Dzięki zaawansowanej, przyjaznej dla środowiska technologii Samsung, modele te są bardziej energooszczędne niż standardowe drukarki, co potwierdzają najwyższe oceny w kategorii Ekologia w licznych testach i rankingach.

- Użytkownicy urządzeń serii Samsung MultiXpress CLX-8640/8650 z pewnością docenią niższe zużycie energii, dzięki któremu każda organizacja może ograniczyć swój ogólny wpływ na środowisko (w porównaniu z testowanymi urządzeniami konkurencyjnymi) - powiedziała Lisa Reider, Senior Product Editor ds. ochrony środowiska. Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania oraz dodatkowym funkcjom umożliwiającym obniżenie zużycia energii i ograniczenie ilości odpadów, seria CLX-8640/8650 oferuje użytkownikom końcowym wiele możliwości ograniczenia wpływu na środowisko.

Wybrane ogłoszenia

Nowa linia torebek inspirowana latem
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Kreatywna zabawa dla każdego.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Ręcznie malowane torebki.
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rynek nie-bezpiecznych zabawek - badania UOKiK i Inspekcji Handlowej

    Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi (prezentacjami) dotyczącymi reformy nadzoru rynku, bezpieczeństwa zabawek w świetle wyników badań laboratoriów UOKiK w latach 2016-2019, a także wyników kontroli Inspekcji Handlowej.

    Więcej…  
  • Trend OMBRE zawitał do naszej branży!!

    Ombre fryzury, ombre paznokcie, ombre... Cieniowanie kolorami od najjaśniejszego do ciemniejszego odcienia od zeszłego roku zawojowało rynek mody. W tym roku trend ten przenosi się do branży papierniczej i to za pośrednictwem firmy Hamelin.

    Więcej…