Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

21 sierpnia 2014 roku, świat obiegła informacja, że amerykański właściciel firmy A.T.Cross Co. podjął decyzję o zakupie marki Sheaffer od obecnego jej właściciela – francuskiej firmy BiC. Wartość transakcji opiewa na bagatela 15 milionów dolarów.

Finalizacja transakcji ma nastąpić pod koniec października tego roku. Rzecznik prasowy A.T. Cross informuje: - Przejęcie marki Sheaffer przez naszą firmę spowoduje, że staniemy się liderem w ofercie artykułów piśmiennych. Wierzę, że nasze doświadczenie w marketingu globalnych, sprzedaży i produkcji pozwoli nam wykreować w jeszcze większym zakresie wizerunek jedynej firmy oferującej tak szeroką ofertę wysokiej jakości piór.

Dla przypomnienia – marka Sheaffer trafiła w „ręce” firmy BiC 31 lipca 1997 za mniej niż 50 mln. $. Wcześniejszym właścicielem była firma Gefinor S.A.

Obecnie dystrybucją marki Cross od września 2005 roku na zasadach wyłączności zajmuje się firma Inahon.

Inahon prowadzi także dystrybucję piór wiecznych, rollerów, długopisów i ołówków automatycznych Sheaffera jako jedyny w Polsce „Autoryzowany Dystrybutor Produktów marki Sheaffer”.


 

News

 

Oglądaj 

Sheaffer®

Wybrane ogłoszenia

najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Kreatywna zabawa dla każdego.
Praca w centrum Wrocławia
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • II edycja targów Gift Show Poland już za nami

    W dniach 19-21 maja br. odbyła się druga edycja międzynarodowych targów Gift Show Poland. Wydarzenie zgromadziło ponad 3 tys. odwiedzających, wśród których znaleźli się przedstawiciele branży upominkowej oraz klienci indywidualni, poszukujący ciekawych pomysłów na prezenty. Podczas targów zostały zrealizowane liczne konferencje oraz atrakcje dla odwiedzających – m.in. warsztaty kreatywne oraz konkursy z nagrodami.

    Więcej…  
  • Cleverton - sprytny sposób na czysty sprzęt

    Na klawiaturze komputera znajduje się pięćset razy więcej zarazków niż na desce sedesowej. Najwięcej bakterii i wirusów znajduje się na biurkach w miejscach pracy. Zarazki na telefonach, myszkach i klawiaturach komputerów, na włącznikach światła, klamkach i kranach są odpowiedzialne za 80 procent infekcji, na które zapadamy zimą – wykazały badania mikrobiologów University of Arizona. Być może dlatego jesienią i zimą jesteśmy narażeni na infekcje bardziej niż latem, nie z powodu zimna, ale dlatego, że większość czasu spędzamy w pomieszczeniach i częściej stykamy się z zarazkami. Pożywką dla bakterii są okruchy jedzenia pozostawione na biurku lub klawiaturze, bo co druga osoba je przy swoim stanowisku pracy (najczęściej robią to urzędnicy administracji publicznej i dziennikarze!).

    Więcej…