Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Znacie zapewne firmę BiC. Wiecie, że ma ona dość zdywersyfikowaną ofertę?

Prócz długopisów, kredek, markerów, korektorów, akcesoriów szkolnych w swojej ofercie posiada też szeroką gamę gadżetów reklamowych i...zapalniczek!.

Rozwijając ostatnią grupę asortymentową BiC po raz kolejny pokazał na co Go stać. Wiedząc, że każda kobieta lubi gadżety i piękne rzeczy stworzone zostały wyjątkowe zapalniczki dla płci pięknej.

Każda z Pań lubi kiedy traktuje się ją wyjątkowo i indywidualnie.  Dlaczego więc zapalniczki nie mogą także być ładne i modne? 

Firma BIC – producent znany z najwyższej jakości  zapalniczek spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa  postanowił uzupełnić tę lukę i stworzyć pierwszą na rynku zapalniczkę przeznaczoną wyłącznie dla kobiet.  

W tym celu zapytaliśmy grupę kobiet o ich oczekiwania względem nowego produktu.  53 % badanych kobiet  stwierdziło, że brakuje im zapalniczki przeznaczonej specjalnie dla nich*.  Badania pokazały również, że aż 77% konsumentek podejmując decyzję o kupnie zapalniczki  wybiera tę, która ma  ciekawy rysunek. 

Kobiety chcą, by ich zapalniczka była nowoczesna, kolorowa, niewielka i atrakcyjna wizualnie. Z badania wynikło również, że panie chciałyby mieć na swojej zapalniczce motywy związane z biżuterią, modą, naturą oraz urodą. 

I oto jest – MISS BIC, pierwsza na rynku zapalniczka zaprojektowana specjalnie dla kobiet i  stworzona przez same kobiety!  Każda z Pań znajdzie swoją ulubioną. Miss Bic to styl: 

- glamour

- fashion

- rock

- sweet

Już od kilku lat BiC przykłada dużą uwagę do wyglądu swoich produktów. Dlateo jego portfolio po raz kolejny poszerzyło się. Wśród obecnie dostępnych zapalniczek dla modnych Pań znależc można:

1. Dla fashionistek  - kolekcja Lipstick - wspaniałe,  żywe kolory, które można dobrać do stroju. Ognista czerwień ust i zapalniczka z czerwoną szminką to doskonałe połączenie.

2. Kolekcja „Biżu” dla każdej z Pań. Można wybrać swój ulubiony motyw spośród następujących motywów: Glamour, Cool, Rock, Sweet, Preppy

3. Kolekcja „magazynowa” – jak z najlepszego ulubionego czasopisma.

4. Kolekcja „wzorzysta” – stylowa w swojej prostocie i bardzo elegancka!

Cena zapalniczki Miss BIC to 2,99 zł.

Jako redakcja mamy nadzieję, że ich właścicielki wykorzystają je wyłącznie podczas koncertów swoich ulubionych zespołów lub podczas rozpalania ognia w kominku podczas zimowych wieczorów. 

 

Wybrane ogłoszenia

Pastelowa plastelina od JOVI.
Nowe tonery do drukarek Canon.
NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Nowa oferta w marce KMP.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • GTD (Getting Things Done), w dosłownym tłumaczeniu “doprowadzanie pracy do końca” – prosty i bardzo efektywny sposób poprawy własnej produktywności

    Międzynarodowy bestseller autorstwa Davida Allena, opublikowany kilka lat temu (w 2001 roku w USA i w 2008 roku we Francji) mimo upływu lat, nadal pozostał trafny i inspirujący ze względu na fakt, że metoda jest prosta, wszechstronna i pragmatyczna. Cyfrowe narzędzia SCRIBZEE® mogą z łatwością dopełnić metodę GTD®.

    Więcej…  
  • III edycja targów Gift Show za nami!!!

    Ponad 200 wystawców, liczne konkursy, różne tematycznie warsztaty. Dodatkowo możliwość poznania szerokiej oferty artykułów z Chin. Było kolorowo, towarzysko i po raz kolejny za krótko. Kogo wypatrzyliśmy na III edycji targów Gift Show Poland? Zobaczcie w naszym videoreportażu.

    Więcej…