Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zarejestruj się do EF Challenge– konkursu przemówień publicznych dla uczniów szkół średnich z całego świata.

 

Dziś, EF Education First – światowy lider w organizacji międzynarodowych programów edukacyjnych, ogłosił kolejna edycję EF Challenge dla szkół średnich – konkurs przemówień publicznych dla uczniów z całego świata. Młodzi ludzie rywalizują w nim z rówieśnikami, przygotowując przemówienie na temat „Jak języki otwierają dla Was świat?”. Zwycięzcy zostaną zaproszeni na Youth Leadership Forum w Nowym Jorku w sierpniu bieżącego roku.

Przemowa

Każda przemowa powinna zostać napisana i przedstawiona w języku angielskim, zawierać pomysły i idee, które zainspirują jej odbiorców oraz udowodnią, że języki obce i świetne umiejętności komunikacyjne potrafią zmienić świat.

Inspiruj młodych ludzi

„Umiejętność bycia dobrym mówcą może przydać się w każdej sytuacji – czy to w szkole czy później, w trakcie kariery zawodowej. Dlatego jesteśmy dumni 

i podekscytowani z faktu, że możemy zaoferować uczniom możliwość doskonalenia umiejętności przemawiania z tym ekscytującym, globalnym akcentem” – mówi Piotr Majdan, Country Manager Education First w Polsce.

Nagrody światowej klasy

22 zwycięzców zostanie ogłoszonych 31 maja bieżącego roku a w sierpniu zostaną oni zaproszeni na Youth Leadership Forum w Nowym Jorku. 5 uczniów wygra dwutygodniowy kurs językowy za granicą a dziesięciu nauczycieli tygodniowy kurs nauczycielski w wybranej szkole Education First.

Jak dołączyć

Nauczyciele mogą zacząć rejestrować swoje klasy i uczniów na globalnej stronie programu (www.ef.com/efchallenge). Jury sędziowskie wybierze zwycięzców 

w każdym z krajowych finałów, a filmy ze zwycięskimi prezentacjami zostaną wysłane i zaprezentowane na międzynarodowym finale, gdzie wyłonionych zostanie 22 zwycięzców nagrody głównej.

Rejestracja

Dowiedz się więcej i dołącz do EF Challenge dla szkół średnich rejestrując się na 

www.ef.com/efchallenge. 

O Education First

EF, czyli Education First to w bezpośrednim tłumaczeniu edukacja na pierwszym miejscu. Spółka założona została 50 lat temu przez Bertila Hulta, który jako pierwszy wpadł na pomysł organizowania językowych podróży edukacyjnych. Misją firmy jest otwieranie świata przez edukację, pomagając ludziom każdej narodowości i w różnym wieku zostać jego obywatelami. Education First oferuje szereg programów edukacyjnych, od nauki 7 różnych języków obcych po podróże edukacyjne, wymianę międzykulturową i możliwość uzyskania stopni naukowych. Globalna sieć Education First obejmuje 40 500 pracowników pracujących w 45 własnych szkołach i biurach w większości krajów na świecie, a od 1965 roku z jej usług skorzystało 15 milionów osób.

 

Wybrane ogłoszenia

Idealny dla kobiety.
Praca w centrum Wrocławia
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Kredki marki Faber - Castell
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Nowa oferta marki JOVI.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • NAUKA PISANIA POWINNA BYĆ ZABAWĄ

    Wiecie, że aby osiągnąć jak najlepszy efekt, NAUKA PISANIA POWINNA BYĆ ZABAWĄ? Wiemy o tym nie od dziś. Wiedzą o tym także producenci artykułów piśmiennych, które dedykowane są najmłodszej grupie klientów.

    Więcej…  
  • Na co rozsądnie wydać 300+

    Państwo nasze trochę nas rozpieszcza. Nie jesteśmy portalem, na którym będziemy wchodzić w tematy polityczne, jednak fakt jest taki, że w tym roku każda rodzina z dziećmi może otrzymać 300 zł na wyprawkę szkolną. Jak wykorzysta pieniądze? Czy połasi się na wyłącznie tanie rzeczy? Tego nie będziemy oceniać. My chcemy doradzić, jak wybierać z głową produkty do szkoły.

    Więcej…