Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Klienci w Polsce już teraz mogą robić zakupy za pośrednictwem strony Amazon.de i skorzystać z możliwości bezpłatnej dostawy zamówień o wartości co najmniej 49 euro. Oferta obejmuje miliony produktów z różnych kategorii.

Od kilku dni w Polsce można zaoszczędzić na kosztach wysyłki - przy zamówieniach o wartości co najmniej 49 euro na portalu amazon.de. Dzięki ofercie bezpłatnej dostawy milionów produktów z różnych kategorii, takich jak moda, biżuteria i zegarki, elektronika i komputery, dom i ogród, produkty dla dzieci i zabawki, media i wiele innych można mieć dostęp do świetnych produktów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Oferta będzie obowiązywać przez najbliższe 6 miesięcy. Dzięki nowej ofercie Amazon klienci z Polski mogą kupować produkty w najlepszych cenach i oszczędzić na koszcie przesyłki. Dodatkowo klienci nieznający języka niemieckiego będą mogli teraz cieszyć się jeszcze przyjemniejszymi zakupami na stronie Amazon.de, dzięki możliwości zmiany języka strony z niemieckiego na angielski.

Chcemy, żeby nasi klienci czerpali prawdziwą radość z zakupów u nas. Rok temu otworzyliśmy trzy centra logistyczne w Polsce, a niedawno uruchomiliśmy sprzedaż czytników Kindle dla klientów z Polski za pośrednictwem naszych stron internetowych. Teraz kupując swoje ulubione produkty, nasi klienci w Polsce mogą skorzystać z bezpłatnej dostawy zamówień na kwotę co najmniej 49 euro”, mówi Kerry Person, Dyrektor Operacyjny Amazon Polska.

Jak to wpłynie na handel w Polsce? 

Na pewno dopóty dopóki Amazon nie będzie w wersji polskojęzycznej nie ma się czego obawiać.

 

Wybrane ogłoszenia

Idealna do domowego biura.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Polska marka artykułów czyszczących.
Nowość w ofercie Rozette.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Totalny hit sprzedażowy!!
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Prowadzisz firmę? KAS może wejść do Twojego domu bez zapowiedzi

    KAS czyli Krajowa Administracja Skarbowa miała być lekiem na obecne wyłudzenia i przestępstwa skarbowe. Niestety - urzędnicy, którzy dostali dużo szersze uprawnienia kontrolne wchodzą do mieszkań, posługują się podsłuchami, idą na kontrolę bez zapowiedzi. Tak przynajmniej od 1 marca br mogą czynić. Czy to kolejna dobra zmiana?

    Więcej…  
  • TRENDS 4 KIDS - w Warszawie

    15 marca w Centrum Praskie Koneser w Warszawie odbędą się targi akcesoriów dla mamy i dziecka, zabawek, mody dziecięcej od polskich projektantów. Targi są dedykowane rodzicom oczekującym dziecka oraz rodzinom z dziećmi w wieku 0-9 lat.

    Więcej…