Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz trzeci wzięła udział w  największych międzynarodowych targach artykułów reklamowych PSI, które odbyły się w dniach 13-15 stycznia 2016 roku w Düsseldorfie. 

-Cieszymy się, że po raz kolejny nasza organizacja branżowa mogła wziąć udział w największym wydarzeniu branżowym w Europie. Targi PSI 2016 dały nam możliwość promowania firm Członkowskich PIAP za granicą, jak również nawiązania ciekawych relacji z organizacjami branżowymi z innych krajów- mówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Targi były doskonałą okazją do spotkań z producentami,dystrybutorami, agencjami reklamowymi i organizacjami branżowymi z całego świata. Podczas wydarzenia odbyła się premiera nowego Katalogu PIAP 2016, który z tej okazji powstał  w wersji polsko-angielskiej. W publikacji zostały zaprezentowane wszystkie firmy członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z targów PSI 2016


 

PSI Düsseldorf to największe międzynarodowe targi produktów reklamowych i platforma zrzeszająca producentów i dystrybutorów z branży. Tylko tutaj specjaliści mają pełen obraz najnowszych trendów i nowości w sektorze produktów reklamowych. Targi PSI 2016 w Düsseldorfie odbyły się w dniach 13 -15 stycznia 2016.

Wybrane ogłoszenia

Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Podręczna drukarka etykiet
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pierwszy w historii raport nt. zdrowia pracowników biurowych w Polsce w latach 2017-2018

    Wyniki badań HealthDesk dotyczące zdrowia pracowników biurowych pokazują, że ten typ pracy niesie za sobą istotne, wcześniej nie mierzone konsekwencje w obszarze zdrowia fizycznego i psychicznego. Aż 79,1 proc. pracowników biurowych odczuwa ból bezpośrednio związany z wykonywaną pracą biurową. 80,9 proc. osób w biurach pracuje pod wpływem stresu, z czego dla co czwartego zatrudnionego jego poziom jest uporczywy. Dodatkowo aż 72,9 proc. pracowników biurowych odczuwa skutki niedoboru światła słonecznego w okresie zimowym. Prawie dla czterech na pięciu z nich, brak słońca objawia się poczuciem zmęczenia i spadkami energii.

    Więcej…  
  • Jak zrobić makijaż superbohatera?

    Odkryj krok po kroku, jak zrobić idealny makijaż dla superbohatera na karnawał, imprezy kostiumowe lub festiwale, używając makijażu Jovi Face Paint, bardzo łatwego w aplikacji, pokrywającego i w miękkiej fakturze. Odpowiedni od 3 lat. Nie zawiera parabenów i jest wolny od głównych alergenów.

    Więcej…