Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Na ośmiu poziomach hal targów Paperworld we Frankfurcie nad Menem ponad 1500 wystawców z całego świata zaprezentuje artykuły do wyposażenia nowoczesnego biura, akcesoria papiernicze i piśmiennicze. Dla wszystkich tych firm, targi Paperworld są najważniejszym miejscem spotkania branży papierniczo-biurowo- szkolnej. Jest to miejsce, gdzie prezentowane są nowości oraz innowacje na kolejny sezon handlowy. „Dynamika światowej gospodarki oraz przemiany na rynku pracy dotykają także branży biurowo-szkolnej. Paperworld pokazuje, że przedsiębiorcy sięgają po rozwiązania będące odpowiedzią na te zmiany”, mówił Michael Reichhold, dyrektor targów Paperworld. Oferta zaprezentowana podczas Paperworld będzie złożona z bardzo szerokiego asortymentu produktów, który będzie rozmieszczony na edycji 2017 w innym układzie hal niż dotychczas.

The visionary office, czyli świat zaopatrzenia biura

W tym sektorze znajdą się m.in. wszelkie urządzenia oraz wyposażenie biurowe, akcesoria do organizacji biurowej, prezentacji, artykuły papiernicze, piśmiennicze, sprzęt elektroniczny, komputerowy, drukarki a także materiały eksploatacyjne i akcesoria do drukarek, kopiarek i pozostałych urządzeń biurowych. Wszystko to oraz inne przydatne produkty branżyści odnajdą halach 3.0, 3.11 (Paperworld Plaza), 4.0 oraz 6.0, a powierzchnia wystawiennicza będzie wynosić prawie 45 tys. m2 . „Paperworld we Frankfurcie to najważniejsze targi w branży. Jest to dla nas doskonała okazja do spotkania z klientami oraz partnerami biznesowymi. Firma Durable jest nastawiona na innowacje i ciągłe rozwijanie produktów. Dlatego też będziemy obecni na kolejnej edycji targów Paperworld w styczniu 2017, aby zaprezentować nasz nowy asortyment”, mówił Horst-Werner Maier-Hunke, prezes firmy Durable.

Nowości z asortymentu papeterii, upominków, a także opakowań ozdobnych, artykułów do pisania i torebek upominkowych branżyści odnajdą w halach 5.1 oraz 6.1. Oferta asortymentowa w tym sektorze będzie zawierać m.in. kartki okolicznościowe. Wystawcy zaprezentują tu nowości i trendy w kategoriach takich grup produktowych jak: papier ozdobny, wstążki, kokardy i opakowania. „Wykorzystujemy za każdym razem te cztery dni targowe do tego, aby porozmawiać z klientami o naszych pomysłach strategii i rozwoju. Paperworld interesuje nas także ze względu na to, że możemy tu spotkać nowych klientów oraz partnerów w handlu detalicznym ”, mówił Uwe Ohnemüller, sales manager w firmie Hallmark Cards.

Pokaz trendów w kolorze, materiałach i kształtach na nowy sezon odbędzie się tym razem w foyer między halami 5.1 i 6.1. Tutaj także będzie można zobaczyć pokaz specjalny „Mr. Books & Mrs. Paper“ (hala 5.1), podczas którego zostanie zaprezentowany asortyment przeznaczony nie tylko dla sprzedawców książek, ale także dla pojedynczych klientów zainteresowanych artykułami papierniczymi. W programie wydarzeń znajdzie się także pokaz opakowań „Let’s Wrap”, podczas którego zaprezentowane będą praktyczne porady dotyczące pakowania prezentów.

International Sourcing – nowe kontakty biznesowe

Na targach Paperworld we Frankfurcie nad Menem przedsiębiorcy odnajdą znakomitych producentów, dostawców, przedstawicieli przemysłu przetwórczego, handlarzy, hurtowników oraz firmy eksportowe i importowe. Kontakty te będzie można nawiązać tym razem w hali numer 1 – do tej pory sekcja ta zlokalizowana była w hali 10. „Chcieliśmy zoptymalizować układ powierzchni wystawienniczej i przez to poprawić jakość wizyt branżystów na targach.”, mówił Michael Reichhold, dyrektor targów Paperworld. „Ze względu na to, że jesteśmy w trakcie budowy hali nr 12, która jest tuż obok hali 10,nie chcemy aby powstawały z tego tytułu jakiekolwiek niedogodności dla naszych gości. Powierzchnie hal 1.1 oraz 1.2 powinny się znakomicie sprawdzić.”

Odwiedź także targi, które będą się odbywać równolegle do Paperworld:

Christmasworld 27. - 31.1.2017

Floradecora 27. - 30.1.2017

Creativeworld 28. - 31.1.2017

 

Więcej informacji na stronach: www.paperworld.messefrankfurt.com , www.targifrankfurt.pl


 

Wybrane ogłoszenia

Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Szeroka oferta graficzna.
Poszukiwani handlowcy!!
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Największy błąd w obsłudze karteczek samoprzylepnych!

    Karteczki samoprzylepne to bardzo popularne rozwiązanie na zapisanie krótkich informacji, takich jak numer telefonu rozmówcy lub też data z godziną spotkania. Bloczki papierowe sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domu. Jednak czasem, gdy trafimy na gorszy model mają też brzydki zwyczaj odklejania się wtedy, kiedy nie powinny. Można jednak temu łatwo zaradzić...

    Więcej…  
  • Słaba jakość? Nie bawimy się w to!

    Mimo że rodzi się coraz mniej dzieci to wydatki na zabawki rosną. Rodzice zwracają bowiem większą uwagę na jakość kupowanych zabawek i są skłonni zapłacić więcej, doceniając niezawodność i bezpieczeństwo produktów. Według firmy badawczej NPD Group, analizującej dane z 5-ciu sieci handlowych w Polsce, w roku 2013 wartość sprzedaży zabawek zwiększyła się i wyniosła ok. 900 mln złotych. 

    Więcej…