Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Europejskie Stowarzyszenie firm produkujących materiały eksploatacyjne ETIRA, przyznało KMP PrintTechnik AG certyfikat, potwierdzający stosowanie Kodeksu Postępowania reprezentującego najwyższe standardy jakościowe, środowiskowe i społeczne w produkcji materiałów eksploatacyjnych.

Certyfikat ten jest gwarantem wysokiej jakości, konkurencyjności i przyjaznego podejścia do środowiska produktów i usług firm, które go otrzymały. ETIRA opracowała kodeks postępowania dla swoich pełnoprawnych członków, który potwierdza dobre zachowanie korporacyjne, określające liczbę ogólnych wytycznych i zasad przestrzeganych przez użytkowników w swojej codziennej działalności. Kluczowym zobowiązaniem jest unikanie wprowadzania na rynek produktów naruszających prawa patentowe.

Wszyscy członkowie ETIRA, w tym także firma KMP PrintTechnik AG, dzięki uzyskanemu certyfikatowi nie tylko potwierdzają zgodność z Kodeksem, ale także wyróżniają się na rynku poprzez wartość dodaną ich wizerunku.

- Przestrzeganie kodeksu przez firmę KMP PrintTechnik AG jako członka ETIRA jest kluczowym elementem naszej działalności - zapewnia Prezes KMP PrintTechnik Polska, Paweł Czupryński. - Tym samym licencja, którą uzyskaliśmy potwierdza jakość tych przedsięwzięć.  Co ważne dla naszych klientów - jeśli kupują oni od członka ETIRA, wiedzą także, że kupują produkty od renomowanej firmy stosującej najwyższe standardy przemysłowe.


c

Wybrane ogłoszenia

Idealna do domowego biura.
Totalny hit sprzedażowy!!
Nowość w ofercie Rafcom.
Polska marka artykułów czyszczących.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kolorowe kredki - akcja przerosła najszczersze oczekiwania

    Akcja stworzona przez Ewę Zielińską trwa już prawie rok. Każdego dnia do naszej redakcji wpływają zapytania szkół związane z dołączeniem do zbiórki. Poniżej publikujemy najważniejsze informacje dla każdej placówki i Nauczycieli chcących dołączyć do akcji. Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią.

    Więcej…  
  • Nowa marka w ofercie firmy Panta Plast

    Rok 2020 to niezaprzeczalnie rok dużych rewolucji w firmie Panta Plast. Polski producent od kilku ostatnich lat skupia swoje siły dość mocno nie tylko na samej produkcji ale i dystrybucji, tym samym wprowadzając do swojego asortymentu kolejne znane marki. Z przyjemnością informujemy, że w dniu 15-01-2020 r. firma Panta Plast sp. z o. o. po raz kolejny rozszerzyła swoją ofertę. 

    Więcej…