Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Europejskie Stowarzyszenie firm produkujących materiały eksploatacyjne ETIRA, przyznało KMP PrintTechnik AG certyfikat, potwierdzający stosowanie Kodeksu Postępowania reprezentującego najwyższe standardy jakościowe, środowiskowe i społeczne w produkcji materiałów eksploatacyjnych.

Certyfikat ten jest gwarantem wysokiej jakości, konkurencyjności i przyjaznego podejścia do środowiska produktów i usług firm, które go otrzymały. ETIRA opracowała kodeks postępowania dla swoich pełnoprawnych członków, który potwierdza dobre zachowanie korporacyjne, określające liczbę ogólnych wytycznych i zasad przestrzeganych przez użytkowników w swojej codziennej działalności. Kluczowym zobowiązaniem jest unikanie wprowadzania na rynek produktów naruszających prawa patentowe.

Wszyscy członkowie ETIRA, w tym także firma KMP PrintTechnik AG, dzięki uzyskanemu certyfikatowi nie tylko potwierdzają zgodność z Kodeksem, ale także wyróżniają się na rynku poprzez wartość dodaną ich wizerunku.

- Przestrzeganie kodeksu przez firmę KMP PrintTechnik AG jako członka ETIRA jest kluczowym elementem naszej działalności - zapewnia Prezes KMP PrintTechnik Polska, Paweł Czupryński. - Tym samym licencja, którą uzyskaliśmy potwierdza jakość tych przedsięwzięć.  Co ważne dla naszych klientów - jeśli kupują oni od członka ETIRA, wiedzą także, że kupują produkty od renomowanej firmy stosującej najwyższe standardy przemysłowe.


c

Kategoria: Ze świata
Odsłony: 1568