Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tadeo Trading, Polesie, Rozette, Granna, Winning Moves, Meteor, Trefl, Simba, Artsana, Artyzan, Clementoni, Craft with Fun, Bam Bam, Playgro, Mega Creative, Cartamundi, Artyk, Egmont, Russel, Adamigo, Sun-day, Spin Master, Alexander, Albi, Zielona Sowa, Astra, Dan-mark, Pilot, Starpak, Corex, Bic, Kw Trade, Toma, St. Majewski, Jawa, Mattel, Interdruk, Herlitz, Hamelin, Newell, Derform, Eurospark, Trefl karty, Hasbro, Tactic, Foksal i oczywiście redakcja naszego magazynu - w takim gronie spotkaliśmy się w Krakowie na targach szkolno-zabawkarskich.

Z kim spotkaliśmy się podczas ostatniej imprezy? Jakie nowości przygotowała firma Euro-Trade?

O tym w naszym videoreportażu, do którego oglądnięcia zapraszamy! 

Wybrane ogłoszenia

Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Dostępny w 7 kolorach.
Dla projektantek Big Dream Girl
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Nowość w ofercie Rafcom.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 10 strategii rozwoju dla twojej firmy biuroserwisowej

    W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, utrzymanie konkurencyjności i ciągłe dążenie do rozwoju są kluczowe dla sukcesu. Szczególnie istotne jest to, gdy firma znajduje się na już doskonałej pozycji na rynku, ale właściciele pragną osiągnąć jeszcze więcej. Dlatego też, w tym artykule przedstawimy praktyczne i inspirujące pomysły na dywersyfikację działalności, poszukiwanie nowych możliwości oraz wykorzystanie potencjału rozwojowego w sposób, który nie tylko przyniesie sukces, ale również zapewni satysfakcję z osiągniętych rezultatów. Przejrzyjmy więc razem te 10 strategii, które mogą przekształcić Twoją firmę biurową i otworzyć nowe horyzonty sukcesu.

    Więcej…  
  • Jaka drukarka sprawdzi się w szkole?

    Już od wielu lat, drukarka stała się urządzeniem niezbędnym w biurach, domach, a także szkolne. Trudno nam sobie wyobrazić nauczycieli nie przynoszących na zajęcia skserowanych zadań lub wydrukowanych klasówek. Szkoła jest to miejsce, w którym różne materiały drukuje się każdego dnia, właściwie cały czas. Wybór odpowiedniego modelu drukarki do szkoły może wydawać się prosty jednak tę decyzję warto podjąć po dokładnym zastanowieniu się. Należy pamiętać, że źle dobrana maszyna może w przyszłości powodować większe koszty eksploatacyjne, a także nie spełniać oczekiwanych funkcji.

    Więcej…