Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dziecka.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z początkiem 2015 r. portfolio Action S.A. rozszerzyło się w segmencie zabawek. Spółka podpisała umowę dystrybucyjną z Hasbro, która obejmuje całą ofertę jednego z największych producentów gier i zabawek dla dzieci na świecie. Dla spółki Action jest to kolejny krok w kierunku wzmocnienia swojej pozycji w branży artykułów dziecięcych.

 

Portfolio produktowe Action S.A. zostało powiększone o cały asortyment amerykańskiej spółki Hasbro, zawierający m.in.: zabawki kreatywne, lalki, pluszaki, gry planszowe i elektroniczne oraz akcesoria sportowe do zabawy na zewnątrz. Producent dysponuje produktami pod znanymi markami, takimi jak: Disney, Star Wars, Transformers, My Little Pony, Furby, Monopoly, Play-Doh itd.

- Jesteśmy przekonani, iż współpraca z Action S.A. wzmocni pozycję brandów Hasbro na rynku polskim, w obszarze aktualnej dystrybucji naszych produktów, jak również pozyskania i dotarcia do nowych odbiorców – powiedział Robert Kuczyński, Dyrektor Handlowy Hasbro Polska.

- Najnowsza umowa to kolejny krok rozwijający u nas segment artykułów dziecięcych. Rozszerzenie naszej oferty o gry i zabawki umożliwia dotarcie do zupełnie nowej grupy klientów i wzmocnienie pozycji na polskim rynku poza segmentem IT, RTV/AGD i Telecom. Wciąż poszukujemy nowych obiecujących branż, które gwarantują nam dalszy rozwój biznesu. Artykuły dla dzieci to dla nas duży potencjał, dlatego wciąż chętnie będziemy rozwijać swoją działalność w tym zakresie - mówi Sławomir Harazin, wiceprezes Action S.A.

W ofercie ACTION znajdują się już m.in. renomowane foteliki samochodowe marki DIONO oraz zabawki takich producentów jak: Lego, Little Tikes, Carrera.

 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany handlowiec!!
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Produkt wielokrotnego użytku.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Poszukiwani handlowcy!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Innowacja polskiej firmy wypromuje nasz kraj na świecie

    30 czerwca w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odbędzie się oficjalna premiera POLSKIEJ Wirtualnej Wystawy Narodowej, której magazyn branżowy scann.R jest patronem medialnym.  To innowacyjne narzędzie którego celem jest promocja Polski na arenie międzynarodowej. Zaawansowana technologicznie platforma internetowa jest pierwszym tego typu narzędziem na świecie, stanowiącym połączenie: bazy danych, firm, inwestycji i atrakcji turystycznych z aplikacją, umożliwiającą organizację „wirtualnych imprez targowych”. Jest to szansa dla Polski na nowe rynki zbytu, ich dywersyfikację i rozwój.

    Więcej…  
  • Używanie papieru to przeżytek.

    Międzynarodowe badanie Xerox pokazuje, że blisko połowa przedsiębiorców zwróci się do resellerów szukając rozwiązań eliminujących użycie papieru w biurze. Jednocześnie ponad 80% firm z sektora MŚP chce odejść od dotychczasowego sposobu wystawiania faktur, publikowania wyników finansowych, wypełniania formularzy prawnych i HR, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na realizację innych procesów, podaje ankieta Xerox.

    Więcej…