Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Od 10 grudnia w sprzedaży pojawią się trzy wzory puzzli z Rybką Mini Mini, przeznaczone dla dzieci w wieku 3 lata i starszych.

 

Puzzle oferowane są w dużych pudełkach (37x27 cm), wykonanych z wysokiej jakości tektury. Po złożeniu rozmiar obrazka wynosi 60 x 40 cm.

W 2015 puzzle z Rybką Mini Mini będą dostępne wyłącznie w salonach sieci Smyk a od 2016 roku w pozostałych sklepach z zabawkami i księgarniach.

Ciekawska rybka


Śpiąca rybka


Rybka z perłą

Producentem jest firma Tactic Games.

Wybrane ogłoszenia

Różne kształty, żywe kolory.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Elegancko kieszonkowy kalendarz.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Na każdą okazję.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Totalny hit tego roku.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Dla pasjonatów pięknych widoków.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sugru – pierwszy na świecie klej formowalny.

    Każdy z nas przynajmniej raz w życiu znalazł się w sytuacji, w której chciał coś naprawić lub ulepszyć, zmieniając i dostosowując do własnych potrzeb. Wychodząc naprzeciw idei zero waste, tesa® wprowadziła na polski rynek nową linie produktów: Sugru® - innowacyjną technologię, która wspiera trendy naprawcze na całym świecie.

    Więcej…  
  • #OpenBox z firmą HAMELIN - wrzesień 2020

    Mybaq to marka firmy Hamelin, która trafiła na rynek w 2018 roku. Nazwa oraz logo zostały wybrane w ramach ankiety przeprowadzonej wśród uczniów szkół podstawowych i średnich i to właśnie to, między innymi, czyni ją wyjątkową. W ofercie MyBaq znaleźć można szeroki wachlarz plecaków i tornistrów z różnymi udogodnieniami dla uczniów w różnym wieku. My prezentujemy Wam paczkę przygotowaną dla chłopca.

    Więcej…