Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Od 10 grudnia w sprzedaży pojawią się trzy wzory puzzli z Rybką Mini Mini, przeznaczone dla dzieci w wieku 3 lata i starszych.

 

Puzzle oferowane są w dużych pudełkach (37x27 cm), wykonanych z wysokiej jakości tektury. Po złożeniu rozmiar obrazka wynosi 60 x 40 cm.

W 2015 puzzle z Rybką Mini Mini będą dostępne wyłącznie w salonach sieci Smyk a od 2016 roku w pozostałych sklepach z zabawkami i księgarniach.

Ciekawska rybka


Śpiąca rybka


Rybka z perłą

Producentem jest firma Tactic Games.

Wybrane ogłoszenia

Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Zestaw produktów ECO.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Wysoka jakość wykonania. Idealny na prezent.
Hurtownia LUKA poszukuje pracownika.
Polska marka artykułów czyszczących.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
5 kolorów zabawy.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Grono Członków PIAP licznie się powiększa

    Polska Izba Artykułów Promocyjnych w ostatnim czasie powiększyła swoje grono o kolejne firmy z branży. Członkami PIAP zostały firmy: Lunarcorp, Blue Brand, Base Promotion Services I Paul Stricker S.A..

    Więcej…  
  • Polski rynek materiałów eksploatacyjnych się kurczy

    Polski rynek materiałów eksploatacyjnych się kurczy – taki wniosek płynie z analizy danych zebranych przez międzynarodową firmę analityczną IDC. W 2015 r. rynek druku zanotował spadek zarówno pod względem ilościowym, jak i wartościowym. Zgodnie z tendencją panującą w latach poprzednich, spadek na rynku atramentów był większy, niż ten zanotowany na rynku tonerów. Paradoksalnie jednak, najwięksi gracze z branży z roku na rok mają się coraz lepiej. 

    Więcej…