Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dbajmy o wiedze naszych dzieci. I nie tyko tą ogólnodostępną. Czy wiedziałeś Drogi czytelniku, że n.p.: 3 marca jest Światowy Dzień Dzikiej Przyrody?

To święto obchodzone w dniu podpisania Konwencji o międzynarodowym handlu dzikimi zwierzętami i roślinami gatunków zagrożonych wyginięciem. Celem Konwencji jak i samego święta jest ochrona dziko występujących populacji zwierząt i roślin. To właśnie wtedy warto razem z dziećmi zasiąść przy stole i wspólnie nie tylko porozmawiać o dzikich i wymierających gatunkach zwierząt, ale także poruszyć problem ich ochrony. Świetnym tłem takiej rodzinnej pogawędki może okazać się wspólne lepienie dzikich zwierząt z masy plastycznej marki ALPINO. 

 

W światowy Dzień Dzikiej Przyrody warto szczególnie najmłodszym przedstawić trochę tego świata. Produkt marki ALPINO, oferowany na polskim rynku przez firmę Tierra-Group, posiada w zestawie 8 foremek w kształcie zwierząt, więc dzieci nie tylko mogą poznać dziką przyrodę, ale przy tym mogą usprawnić pracę i kontrolę dłoni świetnie się przy tym bawiąc super miękką masą plastyczną. 

Oczywiście nie tylko zabawa w lepienie może uczcić to święto. Tak naprawdę i plasteliną, i kredkami, i farbkami możemy stworzyć naprawdę dzikie zwierzęta. Jeśli brakuje Ci inspiracji do zabawy z dziećmi, polecamy kanał na YOUTUBE firmy Alpino, aby zobaczyć, jakie cuda tworzymy :)

 

Wybrane ogłoszenia

ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Idealne dla najmłodszych
5 kolorów zabawy.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Idealna do domowego biura.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Podsumowujemy rok z firmą NM Revolution

    Kontynuując nasze spotkania z osobami z branży w celu podsumowania 2019 roku, swoje pytania tym razem kierujemy do Dyrektor Handlowej w firmie NM Revolution - Anety Kosteckiej. Reprezentantka firmy zajmującej się dystrybucją materiałów eksploatacyjnych marki INQPrint Supplies w naszej rozmowie skonstatowała minione 12 miesięcy.

    Więcej…  
  • W II kwartale PKB może spaść o ponad 10 proc.

    O tym, że sytuacja na rynku nie jest za ciekawa, wiedzą wszyscy przedsiębiorcy. Już po naszych artykułach publikowanych na stronie www.scanner.com.pl widać totalną rewolucję. Wcześniej pełna ciekawych i kolorowych nowości branżowych strona, dziś przede wszystkim chce wspierać branżę w tak trudnym dla niej okresie.

    Więcej…