Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dokładnie 5 lutego 2019 roku według kalendarza księżycowego wchodzimy w rok Świni. Nie bez kozery o tym wspominamy. Ten rok w firmie ROZETTE też będzie pełen żywiołu, tak jak prognozuje to horoskop w kalendarzu chińskim. A świnka? Świnka to symbol oferty, która w tym roku jeszcze bardziej zaskoczy wszystkich klientów.

Długo czekaliśmy na tę rozmowę. Pełni ciekawości, czym w tym roku zaskoczy nas Kinga Stefańska-Boszhard, nie mogliśmy doczekać się informacji co w tym roku pojawi się w asortymencie firmy z Łowicza. I nie zawiedliśmy się. Każdy produkt, który zobaczyliśmy wzbudzał uśmiech na naszej twarzy. Firma, znana głównie z opakowań prezentowych, od kilku lat bardzo mocno rozwija się w kierunku samych prezentów. W zeszłym roku rynek wręcz zalany został emotikonkami w każdej postaci. W tym roku wydaje nam się, że to skarbonki będą hitem sprzedażowym. O nowym asortymencie rozmawiamy z właścicielką firmy ROZETTE, Kingą Stefańską-Boszhard oraz prezentujemy zdjęcia z najnowszej sesji zdjęciowej, która odbyła się w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.


Daria Kostera: Kingo, już wiem, że ten rok to rok pod hasłem skarbonek w Waszej firmie. Ich premiera w 2018 roku tak naprawdę utwierdziła Was, że to dobry kierunek. Czym sugerujesz się wybierając kolejne modele do swojej oferty?

Kinga Stefańska-Boszhard: Skarbonki wprowadziliśmy do sprzedaży początkiem roku 2018 i przez cały ten okres na bieżąco wprowadzaliśmy nowe modele do oferty. Minione miesiące pokazały nam jednak, że to jeden z bardziej ulubionych prezentów. Właściwie dla każdego, właściwie idealny na każdą okazję. W zależności od kształtu może być dostosowany do potrzeb obdarowanego oraz jego pasji. To z tego powodu, po pierwszej serii wprowadzonej na rynek, na bieżąco uzupełnialiśmy ofertę o nowe modele. Tak naprawdę ich rodzaj dyktowany był zazwyczaj potrzebami naszych klientów, którzy sugerowali czego potrzebuje rynek. Nie ukrywam, że także ja jestem bacznym obserwatorem mody i to ona wspiera moje wybory. 
 

D.K.: To zdradź nam, które z nich wiesz, że już dziś będą hitem tego roku?

K.S-B.: Może to nie zabrzmi skromnie, ale uważam, że wszystkie nasze skarbonki są hitem. Niezmiennie jednak królują Skarbonki - Emotikonki ale też Lamy, Flamingi i Unicorny.

 

D.K.: Wspomniałaś już, że skarbonka to prezent uniwersalny - właściwie dla każdego. Czy ich dystrybucja odbywa się wyłącznie poprzez hurtownie, czy też uderzyłaś w nowe kanały?

K.S-B.: Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się tylko przez dystrybutorów czyli w naszym przypadku przez hurtownie. Mamy dużo zapytań zakupowych przez nasze profile na FB i Instagramie, ale na razie nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. Nie możemy być konkurencją dla Naszych Klientów.

 

D.K.: Także przez nasz fanpage mamy ogrom zapytań, gdzie można kupić Wasze kubki, skarbonki, magnesy... czy jest gdzieś lista sklepów, gdzie można je kupić w detalu?

K.S-B.: Nasze wyroby można kupić w sklepach papierniczych, zabawkarskich i księgarniach na terenie całej Polski. Jest ich parę tysięcy, trudno więc stworzyć listę wszystkich sklepów. Są to punkty obsługiwane przez naszych dystrybutorów.
 

D.K.: Czy internet także daje możliwość zakupu ich on-line?

K.S-B.: Myślę, że tak, jednak trzeba ich szukać w sklepach internetowych naszych Klientów gdzie zapewne można je kupić on-line.

 

D.K.: Wiem, że pracujecie nad własną platformą B2B - kiedy będzie jej premiera?

K.S-B.: Platforma B2B - to jest najważniejsze wyzwanie tego roku! Platforma B2B musi w tym roku ruszyć pełną parą jednak cały czas nad nią pracujemy i muszę przyznać, że nie przypuszczałam, iż będzie to tak skomplikowana inwestycja. Mam nadzieję, że wkrótce poinformujemy o premierze naszej najnowszej platformy. Oczywiście czytelnicy scanner'a dowiedzą się o tym jako pierwsi. 
 
 
D.K.: Skarbonki, bambosze, poduchy... to hity zeszłego roku. Jaki asortyment w tym roku zasypie rynek?
 
K.S-B.: Szykujemy się właśnie do sezonu targowego i to tam będzie można zobaczyć nasze nowości. Może zamiast o nich mówić pokażę je na zdjęciach. Słowami chyba nie potrafiłabym opisać tego, czym zaskoczymy rynek :)
 
 
 
 
Nowa oferta bamboszy - Lam
 
 
Magnesy! Mega dużo wzorów! Dla dzieci i dla dorosłych
 
 
 
 
Włochate squichy
 
 
Skarbonki 
 
 
 
Maskotki/ poduchy
 
 
Torebki okolicznościowe 
 
 
 
 
Torebki z dużym dnem.
 
 
Poduszki sówki i ocieplacze - poduszki
 
 
Breloki 
 
 
 
 
Ogromny wybór torebek na alkohol ponad 30 zestawów
 
 
Pudełka prezentowe składane
 
 
 
 

Wybrane ogłoszenia

Totalna nowość w marce ESCUELA!
Nowość w ofercie Rafcom.
Farby pakowane po 500 ml.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Zestaw plastelin dla dzieci.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Dlaczego powinieneś zostać w swojej strefie komfortu?

    Wszyscy wokół powtarzają jak mantrę „Porzuć swoją strefę komfortu!”, „Wyjdź ze swojej strefy komfortu!”, „Opuść swoją strefę komfortu!” twierdząc, że to niezbędny warunek rozwoju, cena którą trzeba zapłacić za wykonywanie kroków we właściwą stronę. Serio!? Naprawdę?!

    Więcej…  
  • Jak napisać dobre przemówienie - podpowiada Art Corriveau

    Jeden z moich ulubionych autorów, Ralph Waldo Emerson, powiedział kiedyś, że wszyscy wielcy mówcy byli najpierw złymi mówcami. Po latach opowiadania kiepskich dowcipów, gubienia wątków i walczenia z problemami technicznymi, udało mi się przygotować listę sprawdzonych sposobów na przygotowanie przemowy, która poruszy serca naszych odbiorców i zostanie zapamiętana na zawsze.

    Więcej…