Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Holenderska marka BESTIES dostępna jest w ofercie firmy ROZETTE już od jakiegoś czasu. Pokazywaliśmy ją między innymi w artykule: Zupełnie nowy asortyment w ofercie firmy z Łowicza!. Dziś przypominamy, że dzięki tym wyjątkowym produktom, dedykowanym dziewczynkom, możecie wybrać się do Lizbony. A jak? O tym w dzisiejszym artykule. 

Jak co roku firma z Łowicza wprowadza zupełnie nowy asortyment, Tym razem, już od początku 2023 roku, Zarząd spółki sukcesywnie poszerzał asortyment o nową markę  - BESTIES. Produkty wysokiej klasy, wywodzące się z Holandii dość mocno zdywersyfikowały ofertę firmy ROZETTE. Przepiękna, kolorowa i bardzo kreatywna kolekcja to przede wszystkim artykuły dla dziewczynek. Typowa kolorystyka dla płci pięknej, piękne wykończenia, a przede wszystkim produkty rozwijające kreatywność zdobyły ogromne zainteresowanie już podczas targów wiosennych. 

Album do projektowania mody marki BESTIES


To wówczas miała miejsce ich premiera. To także wtedy nadarzyła się okazja do dołączenia do nowego programu lojalnościowego firmy ROZETTE. Już od kilku lat spółka nagradza swoich najwierniejszych klientów i to nie tych bezpośrednich, ale sklepy, które w tym całym kanale dystrybucyjnym dość często są zapominane przez producentów/ importerów.

Dzięki zamówieniom, szczególnie tym teraz - robionym podczas sezonu targowego, szczególnie Ci klienci mogą mieć szansę zebrać wymaganą liczbę punktów upoważniającą do udziału w wyjeździe branżowym do Lizbony.

Oferta BESTIES idealnie daje taką szansę. Produkty, wśród których znajdą się:

 • Fashion design book
 • Notesy i pamiętniki z diamond painting
 • Malowanki wodne
 • Tatuaże
 • i wiele innych kreatywnych produktów...

mogą zapełnić półki sklepowe każdego punktu sprzedaży. To nie tylko oferta kreatywna. To także asortyment do szkoły, na prezent ... 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zaledwie części produktów z oferty BESTIES. Resztę poznacie na targach oraz na stronie: https://www.b2b.rozette.pl/login 

 

 REGULAMIN AKCJI
 • PROGRAM lojalnościowy /motywacyjny "Zwiedzaj z Rozette - LIZBONA" wystartował już 01.01.2023 i potrwa do 30.06.2024 roku. Oficjalny start programu odbył się podczas sezonu targowego AD 2023 o czym także wspomniano w filmie poniżej. 
 • Program przeznaczony jest dla klientów prowadzących sklepy, kupujących towar przez dystrybutorów lub bezpośrednio.
 • Warunkiem uczestnictwa w wycieczce jest zebranie w ww. czasie 50 000 pkt (1 pkt = 1 zł)
 • Klienci powinni być zarejestrowani na platformie www.b2b.rozette.pl 
 • Punkty można jedynie wymienić na miejsce wycieczkowe - nie przysługuje zwrot pieniędzy.
 • Wycieczka odbędzie się jesienią 2024 r 

Wybrane ogłoszenia

Dla chłopca i dziewczynki
Fluo marki Main Paper
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Ołówek automatyczny.
Genialna książka dla dziewczynek.
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Znamy kod do rabatów!!

  O tym, że zakupy przez internet są opłacalne nie musimy chyba nikogo przekonywać. O tym, że w dobie koronawirusa są bezpieczne - także nikt tej tezy nie podważy. Nie każdy jednak zdąży skorzystać z promocji, która od jakiegoś czasu funkcjonuje na rynku.

  Więcej…  
 • Bądź bardziej eko ? 5 prostych sposobów

  Bycie ?eko? oznacza, że chcemy dbać o planetę oraz mamy świadomość, jak nasze wybory wpływają na klimat czy środowisko. Poziom świadomości o ekologii stale rośnie, ale wraz z wiedzą, powinny iść też odpowiednie działania. Statystyczny Polak marnuje 366 litrów wody i wyrzuca blisko 240 kg żywności rocznie. Każdego roku jedna osoba generuje aż 350 kg śmieci. Co zrobić, aby lepiej zadbać o środowisko?

  Więcej…