Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Chcesz stworzyć swojego własnego, unikalnego awatara? Tablica Avatar Studio Manga to idealny sposób, aby to zrobić! Dzięki 17 różnym elementom możesz stworzyć dowolne kombinacje portretu. Wybierz twarz, oczy, usta, włosy, popiersie i akcesoria, które Ci się podobają, a następnie ułóż je na tablicy.

Okazuje się, że to najfajniejszy prezent dla Twojej pociechy? 

Tablica do tworzenia awatarów: unikalnych i spersonalizowanych wizerunków do użycia w świecie realnym i nie tylko, które można wykorzystać w grach komputerowych, mediach społecznościowych, a nawet w nowoczesnej komunikacji internetowej.
Zestaw zawiera 17 różnych elementów, których dowolne łączenie pozwala na stworzenie wielu różnych kombinacji portretu. Gotowy projekt można dowolnie ozdabiać według własnych pomysłów, nadając im unikalny charakter. 

Po przykryciu szablonów folią i położeniu na nich kartki formatu A5 możesz zacząć odrysowywać kontury. Na koniec pokoloruj swój awatar według własnego pomysłu.

 

907076 2

kup teraz online

Sugestia zabawy krok po kroku:
 • Z 17 szablonów wybierz dowolne elementy, które utworzą całość: twarz, oczy, usta, włosy, popiersie i akcesoria i ułóż je na tablicy.
 • Szablony przykryj folią aby zapobiec ich przesuwaniu. Na folię połóż kartkę formatu A5 i włącz podświetlenie.
 • Odrysuj kontury i pokoloruj stworzoną przez Ciebie postać.
 • Na końcu możesz dodać coś extra od siebie aby Twój awatar był jedyny i niepowtarzalny: piegi, pieprzyki, bliznę. Tchnij życie w swojego awatara!

907076 2

907076 4

907076 5

kup teraz online

 

Tablicą Avatar Studio Manga można się bawić wszędzie i z każdym – zarówno dziecko, jak i dorosły znajdzie w tym rozrywkę.

Zabawka rozwija kreatywność, rozbudza plastyczne umiejętności i zainteresowania, ćwiczy precyzję ruchu i cierpliwość.

Tablica przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia.

Zawartość:

 • Podświetlana tablica,
 • 17 szt. transparentnych modeli/szablonów,
 • 8 kredek,
 • 1 ołówek,
 • 1 czarny cienkopis,
 • 5 czystych kartek formatu A5,
 • instrukcja.

Zabawka wymaga użycia 3 baterii AAA (brak w zestawie).

 

907076 1

kup teraz online

 

WAŻNE!

Zestaw 17 elementów do zestawienia na podświetlanej tablicy w wielką ilość unikalnych kombinacji portretu, który można ozdabiać i stylizować został wyróżniony w konkursie Zabawka Roku 2023. Nagroda ta potwierdza, że produkt rozwija kreatywność, plastyczne umiejętności i zainteresowania oraz ćwiczy precyzję ruchu i cierpliwość.

Tablica Avatar Studio Manga to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Rozwija kreatywność, plastyczne umiejętności i zainteresowania, a także ćwiczy precyzję ruchu i cierpliwość. Zresztą zobacz w naszym video, jak świetnie można się nią bawić.

 

kup teraz online

Wybrane ogłoszenia

Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Dla chłopca i dziewczynki
Genialna książka dla dziewczynek.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Dostępny w 7 kolorach.
Idealne dla domowych artystów.
Z naklejkami Kredki dwustronnne

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Asarto - gorące nowości na jesienne dni

  Rynek eksploatacji to jeden z bardziej rozwijających się segmentów. Wciąż nowe modele drukarek pojawiające się na rynku wymuszają na dystrybutorach tańszych zamienników szybką reakcję. Firma Polcan wraz ze swoją marka ASARTO także podąża za potrzebami klientów. Na rynek właśnie trafiły wkłady do urządzeń drukujących marki: Brother, Canon, HP oraz Lexmark.

  Więcej…  
 • Po wyborach! - Nowy Zarząd PIAP

  Podczas Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które odbyło się dnia 18 maja 2018 r. w Rancho pod Bocianem w miejscowości pod Tarczynem, w związku z kończącą się kadencją władz PIAP, zebrani członkowie dokonali wyboru nowego składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

  Więcej…