Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Chcesz stworzyć swojego własnego, unikalnego awatara? Tablica Avatar Studio Manga to idealny sposób, aby to zrobić! Dzięki 17 różnym elementom możesz stworzyć dowolne kombinacje portretu. Wybierz twarz, oczy, usta, włosy, popiersie i akcesoria, które Ci się podobają, a następnie ułóż je na tablicy.

Okazuje się, że to najfajniejszy prezent dla Twojej pociechy? 

Tablica do tworzenia awatarów: unikalnych i spersonalizowanych wizerunków do użycia w świecie realnym i nie tylko, które można wykorzystać w grach komputerowych, mediach społecznościowych, a nawet w nowoczesnej komunikacji internetowej.
Zestaw zawiera 17 różnych elementów, których dowolne łączenie pozwala na stworzenie wielu różnych kombinacji portretu. Gotowy projekt można dowolnie ozdabiać według własnych pomysłów, nadając im unikalny charakter. 

Po przykryciu szablonów folią i położeniu na nich kartki formatu A5 możesz zacząć odrysowywać kontury. Na koniec pokoloruj swój awatar według własnego pomysłu.

 

907076 2

kup teraz online

Sugestia zabawy krok po kroku:
 • Z 17 szablonów wybierz dowolne elementy, które utworzą całość: twarz, oczy, usta, włosy, popiersie i akcesoria i ułóż je na tablicy.
 • Szablony przykryj folią aby zapobiec ich przesuwaniu. Na folię połóż kartkę formatu A5 i włącz podświetlenie.
 • Odrysuj kontury i pokoloruj stworzoną przez Ciebie postać.
 • Na końcu możesz dodać coś extra od siebie aby Twój awatar był jedyny i niepowtarzalny: piegi, pieprzyki, bliznę. Tchnij życie w swojego awatara!

907076 2

907076 4

907076 5

kup teraz online

 

Tablicą Avatar Studio Manga można się bawić wszędzie i z każdym – zarówno dziecko, jak i dorosły znajdzie w tym rozrywkę.

Zabawka rozwija kreatywność, rozbudza plastyczne umiejętności i zainteresowania, ćwiczy precyzję ruchu i cierpliwość.

Tablica przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia.

Zawartość:

 • Podświetlana tablica,
 • 17 szt. transparentnych modeli/szablonów,
 • 8 kredek,
 • 1 ołówek,
 • 1 czarny cienkopis,
 • 5 czystych kartek formatu A5,
 • instrukcja.

Zabawka wymaga użycia 3 baterii AAA (brak w zestawie).

 

907076 1

kup teraz online

 

WAŻNE!

Zestaw 17 elementów do zestawienia na podświetlanej tablicy w wielką ilość unikalnych kombinacji portretu, który można ozdabiać i stylizować został wyróżniony w konkursie Zabawka Roku 2023. Nagroda ta potwierdza, że produkt rozwija kreatywność, plastyczne umiejętności i zainteresowania oraz ćwiczy precyzję ruchu i cierpliwość.

Tablica Avatar Studio Manga to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Rozwija kreatywność, plastyczne umiejętności i zainteresowania, a także ćwiczy precyzję ruchu i cierpliwość. Zresztą zobacz w naszym video, jak świetnie można się nią bawić.

 

kup teraz online

Wybrane ogłoszenia

Połączenie elegancji z trendami
Genialna książka dla dziewczynek.
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Młodzież miała wyzwanie...
Dla projektantek Big Dream Girl
Poręczny notatnik do torebki.
Najlepsza licencja tego roku!
Fluo marki Main Paper
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Fabryka biżuteriiFabryka biżuterii
Sprzedam105 PLN (najniższa cena rynkowa)
Zestaw do tworzenia bransoletek.
Poszukiwany handlowiec!

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Jesteś leniem czy fashionerem?

  Jak robić, by się nie narobić :) To motto ostatnio nam przyświeca w redakcji. Oczywiście nie chodzi o to by nie pracować, ale o to by tak ułożyć sobie życie, żeby ergonomicznie wykorzystywać dany nam czas. 

  Więcej…  
 • Radzimy sobie ze stresem w pracy?

  Ostatnie lata nie sprzyjają spokojnej atmosferze wokoło. Najpierw covid, potem inflacja a teraz wojna...Coraz więcej osób nie radzi sobie w tej sytuacji. Jednak nie martw się. My znaleźliśmy na to sposób. 

  Więcej…