Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tym razem w niezwykle klimatycznych wnętrzach Elektrowni Powiśle. 16 października 2021, sobota 🔹Godz. 10:00-21:00 🔹 Elektrownia Powiśle, ul. Dobra 42 - zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

W ramach targów można odwiedzić poszczególne strefy:

STREFA ZAKUPÓW – tutaj znajdziecie niebanalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują niespodzianki i atrakcyjne rabaty.STREFA ZABAWY - w tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Nuda tego dnia jest u nas zabroniona! Najmłodsi Goście wezmą udział m.in. w warsztatach tworzenia drewnianych magnesów, tatuaży techniką airbrush, jesiennym eco-deco, zrobią pamiątkowe foty w kolorowej fotobudce. Animatorzy zaangażują dzieci w rozwiązywanie zagadek i łamigłówek matematycznych, odkrywanie tajemnic piratów i o wiele więcej.

Najmłodsi Goście będą mogli BEZPŁATNIE korzystać z licznych zajęć kreatywnych, rozwijających warsztatów i zabaw. Będzie kolorowo, aktywnie i inspirująco. Warsztaty dla dzieci będą realizowane przez cały dzień w "Strefach Zabawy". Udział w zajęciach nie wymaga rezerwacji.

Eko warsztaty z tworzenia dekoracji

Tym razem nawiązując do zbliżającej się jesieni, zachęcimy  Was do wykonania kilku eko dekoracji, które ożywią dom i dziecięcy pokój. Dzieci wspólnie z rodzicami stworzą wianki dekoracyjne i jesienne eco-deco. Wszystko to zostanie wykonane z materiałów recyclingowych i naturalnych.

Z najmłodszymi zrobimy drewniane magnesy w odsłonie zero waste, pachnące lasem i łąką, które idealnie sprawdzą się na lodówce. Dzieci wykorzystają do tego: drobne nasionka, szyszki, kawałki mchu, żołędzie i inne dodatki.

Będą też tatuaże! Ta propozycja, w ostatnim czasie, spotyka się z uznaniem dzieci i dorosłych. A po skończonej zabawie będzie można zrobić sobie zwariowane zdjęcie w fotobudce i zabrać je ze sobą do domu.
To będzie niezapomniany czas fantastyczniej zabawy!

Matplanetowe wyzwania dla Zosi i Frania!

Czy wiecie, że małe dzieci rodzą się z wrodzoną intuicją matematyczną? Że widzą matematykę wszędzie? Uwielbiają wyliczanki, bawią się wielkimi liczbami, ale używają też ułamków, choć jeszcze nie potrafią ich nazwać! Mamy zapewne pamiętają jak ich dziecko chwaliło się, że zjadło pół bułki, czy że ma trzy i pół roku… My wykorzystujemy naturalny potencjał dzieci i pozwalamy im go rozwijać. 

Zapraszamy dzieci w wieku 4 – 11 lat na stoisko Matplanety.  Czekamy z ciekawymi zagadkami i łamigłówkami.  Wybudowanie wieży, odkrycie tajemnicy magicznego kwadratu, złamanie tajnych szyfrów czy znalezienie wyjścia z poplątanych labiryntów to tylko niektóre z wyzwań, które przygotowaliśmy. Dzieci zostaną wprowadzone w tajemnicze historie piratów czy odkrywców i wspólnie z rówieśnikami spróbują rozwikłać intrygujące zagadki. 

Podczas Trends 4 Kids pokażemy Wam również, że małe dzieci mogą też programować. Przygodę z kodowaniem w Matplanecie mogą zacząć już 6-latki. Nie wierzycie? Odwiedźcie nas podczas targów.  STREFA ŚWIADOMEGO RODZICA - dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowaliśmy program prelekcji i warsztatów ze specjalistami różnych dziedzin, w jakich będzie można bezpłatnie wziąć udział w dniu targów. To świetna okazja do skorzystania z porad i konsultacji u ekspertów różnych dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.Więcej na: trends4kids.pl

Trends 4 Kids Warszawa | FacebookREKLAMA

Kategoria: Wydarzenia - branża zabawkarska
Odsłony: 304