Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Już po raz siódmy najważniejsi eksperci w branży, dziennikarze i znani rodzice spotkają się, żeby wybrać najciekawsze zabawki i przedmioty do opieki nad dziećmi. Najlepsze nagrodzą tytułami Zabawki Roku i Nagrody Rodziców. W jury nie zabraknie także redaktor naczelnej Darii Kostery.

Środowisko, jakie stworzymy dziecku już od najmłodszych lat będzie miało niebagatelny wpływ na jego rozwój. Od nas zależy, jak szybko i w jakim stopniu zdobędzie konkretne umiejętności. Ogromną rolę pełnią tu zabawki, dzięki którym maluch uczy się i poznaje otaczający świat. Jednym z najciekawszych przewodników po nowościach w świecie zabawek jest konkurs Zabawka Roku.

Od ponad pięciu lat twórcy serwisu Zabawkowicz.pl we współpracy z najważniejszymi autorytetami w branży testują najnowsze zabawki i akcesoria dla dzieci. To bezcenna podpowiedź dla rodziców, bo nie zawsze najczęściej reklamowane w mediach produkty są równie wartościowe, co te, które znajdziemy na mniej eksponowanych półkach sklepowych.

Poza innowacyjnym pomysłem i ładną formą wybrane produkty muszą być bezpieczne. Przyznawany przez Zabawkowicza.pl znak to gwarancja jakości. Przykładem takiej zabawki jest seria training2s Ks’Kids, która wspiera rozwój sensoryczny dziecka i małą motorykę. W praktyce doskonali naukę pisania, samodzielności i kreatywności.

Doceniane są pomysły, które pozwalają dziecku stworzyć coś od podstaw. Maluch, który zbudował statek, ulepił księżniczkę, czy namalował obraz może się swoim dziełem pochwalić. Dzięki temu, poza rozwijaniem konkretnych umiejętności, buduje poczucie własnej wartości i uczy się samodzielności. Taką Zabawką Roku są żele 3D Magic, marki Epee, utwardzane światłem, dzięki którym można budować trójwymiarowe bryły. Młody architekt dostaje do ręki narzędzie, które ukształtuje, tak jak podpowie mu wyobraźnia.

- Spotkanie najważniejszych ekspertów w branży dziecięcej – psychologów, fizjoterapeutów, redaktorów naczelnych magazynów dziecięcych – a także znanych rodziców to wyjątkowa okazja. Wykorzystujemy ją również do tego, by poznać i przefiltrować najciekawsze nowości w dziedzinie opieki i pielęgnacji dzieci. Wybitne rozwiązania otrzymują tytuł Nagrody Rodziców. Jednym z odkryć poprzedniej edycji jest najlżejszy fotelik świata. Nagrodzony w ostatniej edycji konkursu Avionaut Ultralight – owoc pracy polskich inżynierów - waży 2,5 kg! Unikatowa konstrukcja fotelika i wkładki, która dostosowuje się do budowy i uwarunkowań funkcjonowania organizmu dziecka sprawia, że jest bardzo bezpieczny. A wykorzystane do konstrukcji materiał, poprzez swoją elastyczność, absorbuje energię zderzenia. – powiedziała Magdalena Kordaszewska, Redaktor Naczelna Zabawkowicza.

Ideą powstania konkursu Zabawka Roku i Nagroda Rodziców było doradzenie rodzicom, zagubionym w gąszczu propozycji produktów dla dzieci dostępnych na polskim rynku. Twórcy plebiscytu zwracają uwagę na rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo. Budują świadomość na temat prawidłowego rozwoju, pielęgnacji i opieki nad dziećmi. Zachęcają do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi. I pokazują ciekawe pomysły na zabawę wspierającą rozwój naszych pociech.

Więcej informacji na temat akcji na: www.zabawkaroku.pl

Wybrane ogłoszenia

Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...
Monsterowe temperówki.
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Pastelowa plastelina od JOVI.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Zespół Rafcom zaprasza do współpracy.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Broń z drukarki 3D (!?)

    Postęp technologiczny sprzyja rozwojowi. Bez niego nadal jeździlibyśmy bryczkami i zamawiali rozmowy międzymiastowe przez telefon na poczcie. Na szczęście każdego dnia sztaby specjalistów, chcąc ułatwić nam życie, wynajdują co raz to nowsze wynalazki. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że o ile "normalni" ludzie innowacyjność przedkładają na ulepszenie swojego życia, biznesu, pasji, o tyle osoby ze światka przestępczego nie stronią od wyszukiwania luk prawnych do "rozwoju" swojego biznesu.

    Więcej…  
  • Sukcesja firmy po śmierci właściciela będzie prostsza.

    W niedzielę zacznie obowiązywać ustawa o sukcesji firm rodzinnych, która umożliwi sprawne kontynuowanie działalności przedsiębiorstwa po śmierci jego właściciela. Adresatem nowych rozwiązań są ponad 2 mln przedsiębiorców zarejestrowanych w CEIDG, z których przeszło 230 tys. ukończyło już 65 lat. Resort przedsiębiorczości i technologii zachęca ich, aby bezpłatnie i szybko zarejestrowali swojego zarządcę sukcesyjnego, który pokieruje działalnością firmy maksymalnie przez dwa lata po śmierci właściciela. Szefowa MPiT Jadwiga Emilewicz ocenia, że wejście w życie nowej ustawy ułatwi zmianę pokoleniową w polskich przedsiębiorstwach i stworzy podatny grunt do budowania wielopokoleniowych firm rodzinnych.

    Więcej…