Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ile zarabiają twoi koledzy po fachu? Czy twoja pensja jest adekwatna do tego, co proponuje rynek pracy? Czy nastroje w branży wśród pracowników są dobre? Czy narzekają na swoją pracę?

Obecnie rynek pracownika pozostawia wiele do życzenia. Firmy z naszej branży tygodniami szukają dobrych pracowników. Wynik niestety jest marny i nie chodzi o to, że są zbyt wysokie wymagania. Pracownicy po prostu nie zgłaszają się, jak jeszcze było to kilka lat temu, do firm na ogłoszenia o pracę. 

Niestety powód takiej sytuacji jest do dziś nie zdiagnozowany. Stąd też nasza redakcja postanowiła stworzyć obraz dzisiejszego rynku pracy w naszej branży. Ile zarabiamy? Co nam przede wszystkim doskwiera? Jakie mamy oczekiwania?

Zapraszamy do krótkiej sondy - oczywiście anonimowej, która pokaże nam poziomy zarobków w naszej branży w minionym roku. W celu przejścia do ankiety prosimy o kliknięcie w zdjęcie. 


Po udzieleniu odpowiedzi, każdy z jej uczestników będzie miał podgląd na wyniki.

Wybrane ogłoszenia

Wyjątkowy produkt na każdą imprezę marki ALPINO. ...
Nowy kolor w ofercie!!
Nowa kolekcja torebek z brokatem. Najlepsze opakow ...
Teraz ciasto-pianka dostępna w pojedynczych opakow ...
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Nowość w ofercie Asarto.
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Długopis ścieralny dla wielbicieli tatuaży.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Nowość w ofercie Asarto.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 94 proc. użytkowników zabezpiecza swoje telefony. Większość robi to jednak mało skutecznie

    Zdecydowana większość użytkowników urządzeń mobilnych zabezpiecza swoje smartfony i tablety, jednak stosowane metody są zwykle mało skuteczne – wynika z raportu Fundacji Wiedza To Bezpieczeństwo. Kod PIN czy zabezpieczenie wzorem łatwo jest złamać, co więcej chronią one jedynie urządzenie, a nie znajdujące się na nim dane. To często nie tylko nasze zdjęcia i kontakty, lecz również ważne firmowe dokumenty.

    Więcej…  
  • Grono Członków PIAP licznie się powiększa

    Polska Izba Artykułów Promocyjnych w ostatnim czasie powiększyła swoje grono o kolejne firmy z branży. Członkami PIAP zostały firmy: Lunarcorp, Blue Brand, Base Promotion Services I Paul Stricker S.A..

    Więcej…