Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ile zarabiają twoi koledzy po fachu? Czy twoja pensja jest adekwatna do tego, co proponuje rynek pracy? Czy nastroje w branży wśród pracowników są dobre? Czy narzekają na swoją pracę?

Obecnie rynek pracownika pozostawia wiele do życzenia. Firmy z naszej branży tygodniami szukają dobrych pracowników. Wynik niestety jest marny i nie chodzi o to, że są zbyt wysokie wymagania. Pracownicy po prostu nie zgłaszają się, jak jeszcze było to kilka lat temu, do firm na ogłoszenia o pracę. 

Niestety powód takiej sytuacji jest do dziś nie zdiagnozowany. Stąd też nasza redakcja postanowiła stworzyć obraz dzisiejszego rynku pracy w naszej branży. Ile zarabiamy? Co nam przede wszystkim doskwiera? Jakie mamy oczekiwania?

Zapraszamy do krótkiej sondy - oczywiście anonimowej, która pokaże nam poziomy zarobków w naszej branży w minionym roku. W celu przejścia do ankiety prosimy o kliknięcie w zdjęcie. 


Po udzieleniu odpowiedzi, każdy z jej uczestników będzie miał podgląd na wyniki.

Wybrane ogłoszenia

W ofercie firmy KMP PrintTechnik Polska pojawiły s ...
Leviatan Poligrafia - firma specjalizującą się w d ...
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Piękna kolekcja kalendarzy dla kobiet.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Polska marka artykułów czyszczących.
Nowość w ofercie Asarto.
Nowe produkty do biura i domu.
Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek n ...
Pastelowe teczki z 12 przegródkami.
Tusze marki Activejet AE-16BNX, AE-16CNX, AE-16MNX ...
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Tutaj rok trwa 18 miesięcy...

    Epoka standardowych kalendarzy 12-miesięcznych dobiega końca? Oczywiście, że nie. Jednak wśród nas (między innymi nasza Redaktor Naczelna) są osoby, które swoje plany chcą zanotować z dużo większym wyprzedzeniem.

    Więcej…  
  • Hit sezonu 2015

    BEYONCE, KATIE HOLMES, KENDALL JENNER, ALESSANDRA AMBROSIO oraz wiele innych celebrytek w tym sezonie jako biżuterię wybierają METALICZNE TATUAŻE. Po raz pierwszy wypromowane w Stanach Zjednoczonych na New York Fashion Week bardzo szybko zyskały uznanie także wśród polskich gwiazd. Pokochały je także wszystkie Polski.

    Więcej…