Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ile zarabiają twoi koledzy po fachu? Czy twoja pensja jest adekwatna do tego, co proponuje rynek pracy? Czy nastroje w branży wśród pracowników są dobre? Czy narzekają na swoją pracę?

Obecnie rynek pracownika pozostawia wiele do życzenia. Firmy z naszej branży tygodniami szukają dobrych pracowników. Wynik niestety jest marny i nie chodzi o to, że są zbyt wysokie wymagania. Pracownicy po prostu nie zgłaszają się, jak jeszcze było to kilka lat temu, do firm na ogłoszenia o pracę. 

Niestety powód takiej sytuacji jest do dziś nie zdiagnozowany. Stąd też nasza redakcja postanowiła stworzyć obraz dzisiejszego rynku pracy w naszej branży. Ile zarabiamy? Co nam przede wszystkim doskwiera? Jakie mamy oczekiwania?

Zapraszamy do krótkiej sondy - oczywiście anonimowej, która pokaże nam poziomy zarobków w naszej branży w minionym roku. W celu przejścia do ankiety prosimy o kliknięcie w zdjęcie. 


Po udzieleniu odpowiedzi, każdy z jej uczestników będzie miał podgląd na wyniki.

Wybrane ogłoszenia

Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Firma Polcan poszukuje pracownika.
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Firma HELKRA poszukuje handlowców.
Nowe produkty w ofercie Tadeo Trading.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak przekonać pracowników, że naprawdę liczysz się z ich zdaniem?

    Komunikacja w firmie to temat rzeka. Można skupić się na skutecznych i nieskutecznych technikach porozumiewania się, określać specyfikę komunikacji poziomej i pionowej, werbalnej i niewerbalnej, itp., itd. Dlaczego zagadnienie jest aż tak szerokie? Ponieważ w pracy, jak i w życiu, komunikujemy się prawie bez przerwy. Wykorzystujemy do tego różne formy, sposoby, narzędzia i nośniki. Dzwonimy, mailujemy, rozmawiamy, negocjujemy, prezentujemy swoje opinie, delegujemy, prowadzimy zebrania. Tylko dlaczego, skoro mamy tyle różnych narzędzi i tak wiele źródeł wiedzy wciąż, dochodzi do nieporozumień powodowanych złą komunikacją właśnie?

    Więcej…  
  • ZABAWKI – wynik kontroli inspekcji handlowej

    Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przed Dniem Dziecka podpowiada rodzicom, na co powinni zwrócić uwagę, wybierając prezent dla najmłodszych oraz jak mogą uniknąć nieudanych zakupów.

    Więcej…