Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Nowe twarze - branża szkolna

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Wybrane ogłoszenia

Daj się porwać niekończącej zabawie, która nigdy C ...
Idealny do urządzeń marki BROTHER.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Seria bloków do szkoły marki OXFORD firmy HAMELIN. ...
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Firma Rafcom wprowadziła kolejne nowości do swojej ...
Acco Brands do swojego działu sprzedaży poszukujem ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • PaperWorld - odliczanie czas zacząć

    Targi Paperworld to wiodące, międzynarodowe targi artykułów biurowych, szkolnych, akcesoriów do drukarek, kopiarek oraz pozostałych urządzeń biurowych. Kolejna edycja odbędzie się w terminie 30.01 – 02.02.2016 we Frankfurcie nad Menem. Właśnie wtedy odbędzie się także konkurs na projekt kartki z życzeniam pod hasłem „Pokaż to nam!”

    Więcej…  
  • Druga edycja OneDay Roadshow 2014

    Na trasie pięć miast. Po raz pierwszy Kraków i Łódź. 56 wystawców i blisko 800 zwiedzających. Tak w krótkiej statystyce wyglądała druga edycja OneDay Roadshow. Goście mieli okazję zapoznać się z rozbudowaną ofertą produktów przed gorącym przedświątecznym okresem.

    Więcej…  

Newsflash

Polish Businesswomen Congress 2017 - mamy wejściówki

Magazyn Businesswoman & life już po raz kolejny organizuje VIII już edycję fenomenalnego, pełnego inspiracji wydarzenia, które zmotywuje Cię do życia w pełni mocy i osiągania zaplanowanych celów. Polish Businesswoman Congress, to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego w jednym miejscu spotka się 1500 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się pokazy mody, a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami dla biznesu.

Więcej…

To będzie największy w świecie sklep z zabawkami

Produkty Lifestyle, lalki, pluszaki, artykuły dla niemowląt i małych dzieci, zabawki z drewna i naturalnych materiałów, artykuły szkolne, piśmiennicze, kreatywne, artykuły okolicznościowe, gry, książki i wiele innych produktów zaprezentowanych zostanie podczas 69 edycji targów Spielwarenmesse w Norymberdze.

Więcej…

Po co komu zakreślacz?

Zaraz po długopisie to jeden z ważniejszych przedmiotów w każdym biurze, a tak czasem niedoceniany. Potrzebę z korzystania z kolorowych markerów z płaską kocówką odkrywamy już w szkole, a szczególnie na studiach, gdy natłok notatek przerasta nas, a termin wchłonięcia wiedzy zbliża się nieubłaganie.

Więcej…