Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Allper jest producentem marki Expression. Warto podkreślić, że takim producentem, który posiada produkcję. W tym roku również produkcja obchodzi jubileusz 15-sto lecia. To dział funkcjonujący od samego początku.

No ale właściwie jak powstaje Expression? I czy fakt posiadania produkcji wpływa w jakikolwiek sposób na tę markę?

Zacznijmy od tego, że w Polsce by być producentem wcale nie trzeba posiadać produkcji. Stąd właśnie tak duża wyjątkowość Allper. Własna produkcja daje bowiem nieograniczone możliwości wdrażania nowych modeli, a także nowych rozwiązań w obecnych już produktach. Daje możliwość spełnienia wymagań najsurowszych klientów, w tym nadzorowania jakości produktów na każdym etapie ich powstawania począwszy od zakupu komponentów po testy produkcyjne.Jako jedyna produkcja w Polsce – Allper posiada najwyższe standardy obowiązujące w sektorze produkcyjnym Expression jak i brandów indywidualnych, potwierdzone certyfikatem ISO 9001, 14001 oraz OHSAS 18001 przez niezależną, akredytowaną jednostkę w zakresie m.in.: projektowania, produkcji, testowania i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych marki Expression oraz analogicznych marek „Private label”.  Oznacza to, że obok cyklicznego nadzoru nad jakością marki własnej EXPRESSION, także marki własne tworzone dla naszych Partnerów to produkty najwyższej jakości.

Etapy produkcji:


Projektowanie

Na tym etapie badane są możliwości wyprodukowania danego modelu dla danej marki. W trakcie projektowania przygotowywane są poszczególne składowe gotowego produktu, takie jak: opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne, komponenty i ich parametry. Wybór komponentów jest poprzedzony staranną analizą ich właściwości: kompatybilność i wydajność jak również gęstość, lepkość, temperatura aktywizująca, przyczepność do stosowanych nośników (papier, koperta, etykieta itp.) oraz szereg innych. Na tej podstawie dobierane są dedykowane komponenty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, światowej klasy dostawców, którzy zostali zakwalifikowani jako rzetelni.


Produkcja

Podstawą stabilnej jakości produktów jest dobór najlepszych komponentów dlatego ecopassion jest istotną częścią poprzedzającą produkcję. Program ecopassion to kolejny certyfikowany element polegający na gospodarowaniu oryginalnymi kasetami, które zostały wyprodukowane przez producentów drukarek i jako takie są gwarancją adekwatności produktu zamiennego. Program obejmuje pozyskanie kaset, szereg testów stanu jakości, takich jak analiza mikrostruktury obudowy oraz poszczególnych podzespołów, recykling przygotowujący do uzyskania pełnowartościowego komponentu w postaci kasety kartridża. Tak starannie dobrane komponenty stanowią solidną podstawę procesu produkcji. Nadzorowana produkcja odbywa się pod okiem specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, szerokiej wiedzy technicznej i znajomości dobrych praktyk. Przez wiele lat była ona również poddawana corocznej inspekcji wykonywanej przez międzynarodową, akredytowaną jednostkę Tuv Rheinland. Profesjonalizm w Allper to gwarancja sukcesu każdego brandu, który schodzi z naszej linii produkcyjnej.


Kolejnymi z etapów są testowanie i dystrybucja, ale o tym następnym razem.REKLAMA


 

 

ECO PASSION – recykling z pasją

To przedsięwzięcie ekologiczne firmy Allper sp. z o.o. sp.k., wiodącego producenta alternatywnych materiałów eksploatacyjnych marki Expression.

Głównym celem działalności jest skup zużytych materiałów eksploatacyjnych do ponownego wykorzystania, lub zutylizowania ich w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego.

PRZEJDŹ DO STRONY>>

Wybrane ogłoszenia

Zupełnie nowy korektor w taśmie 15m.
Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży biu ...
Firma z Bielska-Białej poszukuje pracowników.
Poszukiwany handlowiec z Wielkopolski.
Nowość w ofercie Asarto.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Leviatan poszukuje pracowników.
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowy profesjonalny projektor 4K firmy Sony

    Firma Sony wprowadza nowy profesjonalny projektor 4K SXRDTM, przewyższający wszystkie obecne produkty jasnością obrazu. Natężenie emitowanego światła wynosi na środku 23 000 lumenów, a w trybie dużej jasności — do 30 000 lumenów. Model SRX-T423 może być stosowany w systemach 3D z dwoma projektorami. Jest przeznaczony do zastosowań komercyjnych w dużych salach w obiektach rozrywkowych, audytoriach, muzeach, planetariach, symulatorach lotniczych, itp.

    Więcej…  
  • Grupa CX w sezonie targowym nie odpuszcza

    Kwiecień 2018 to zapewne najbardziej aktywny miesiąc w naszej branży. Niezmiennie od parunastu lat właśnie w tym okresie roku wraz z wszystkimi dostawcami przemierzamy Polskę wzdłuż i wszerz, aby spotkać się z naszymi czytelnikami. Testujemy produkty, podpytujemy co słychać w branży, podsłuchujemy ploteczki...

    Więcej…