Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Tonery Asarto do drukarek Oki

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Polcan Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością SKA

Siedziba firmy:
ul. Kręta 4,
05-850 Ożarów Mazowiecki
https://esklep.polcan.pl/
www.asarto.pl
Dodane 4 msc. i 3 tygodnie temu

Opis

Hity sprzedażowe od Asarto

Tonery Asarto do drukarek Oki

Tonery Asarto o symbolach AS-LO301BN (wkład czarny) oraz AS-LO301CN, AS-LO301MN, AS-LO301YN (wkłady kolorowe) są w pełni kompatybilne z urządzeniami Oki C301, Oki C321, Oki MC342 oraz MC332. Wkład czarny oferuje wydajność na poziomie 2200 stron, natomiast wkłady kolorowe na poziomie 1500 stron. Tonery posiadają dożywotnią gwarancję producenta. Stworzone z myślą o oszczędności, wydajności i niezawodności, zostały docenione przez konsumentów i szybko stały się hitem sprzedaży.


Laur Konsumenta 2017

PC-WORLD-poleca6-52016bbb

Asarto otrzymało Laur Konsumenta 2017 w największym projekcie konsumenckim w Polsce, w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek. Program wyłania najpopularniejsze produkty i usługi w swoich grupach. Jest to prestiżowa i szczególnie cenna nagroda, ponieważ przyznają ją sami Klienci. Wyróżnienie potwierdza mocną pozycję rynkową oraz rozpoznawalność produktów Asarto, a co najważniejsze wysoką ocenę oferty wśród Konsumentów.

 


Więcej: https://esklep.polcan.pl/

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Dożywotnia gwarancja.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Polska, Europa
Kręta 4, 05-850

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 304
Wyświetlony: 398
Wygasa: 1 miesiąc i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jesienne rozdanie w INKDIGO

    Dokładnie 2 listopada 2016 roku ruszyła wielka jesienna promocja organizowana przez firmę Smart Digital Media - dystrybutora materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących marki INKDIGO

    Więcej…  
  • Podsumowujemy 2016 rok, planujemy 2017...

    Zakończyliśmy 2016 rok. Trochę tak teoretycznie, bo w praktyce nadal go rozliczamy. Jaki był? Z naszej perspektywy na pewno bardzo aktywny. Nowe marki na rynku, przejęcia, rotacje pracowników, liczne imprezy targowe...Z subiektywnego punktu widzenia to były wyjątkowe 12 miesięcy. W historii magazynu scann.R - najlepsze. Dlatego my dajemy im mocną 9-tkę. Czemu nie dziesiątkę? Bo ambicje mamy większe.

    Więcej…