Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Tonery Asarto do drukarek Oki

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Polcan Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością SKA

Siedziba firmy:
ul. Kręta 4,
05-850 Ożarów Mazowiecki
https://esklep.polcan.pl/
www.asarto.pl
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Hity sprzedażowe od Asarto

Tonery Asarto do drukarek Oki

Tonery Asarto o symbolach AS-LO301BN (wkład czarny) oraz AS-LO301CN, AS-LO301MN, AS-LO301YN (wkłady kolorowe) są w pełni kompatybilne z urządzeniami Oki C301, Oki C321, Oki MC342 oraz MC332. Wkład czarny oferuje wydajność na poziomie 2200 stron, natomiast wkłady kolorowe na poziomie 1500 stron. Tonery posiadają dożywotnią gwarancję producenta. Stworzone z myślą o oszczędności, wydajności i niezawodności, zostały docenione przez konsumentów i szybko stały się hitem sprzedaży.


Laur Konsumenta 2017

PC-WORLD-poleca6-52016bbb

Asarto otrzymało Laur Konsumenta 2017 w największym projekcie konsumenckim w Polsce, w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek. Program wyłania najpopularniejsze produkty i usługi w swoich grupach. Jest to prestiżowa i szczególnie cenna nagroda, ponieważ przyznają ją sami Klienci. Wyróżnienie potwierdza mocną pozycję rynkową oraz rozpoznawalność produktów Asarto, a co najważniejsze wysoką ocenę oferty wśród Konsumentów.

 


Więcej: https://esklep.polcan.pl/

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Dożywotnia gwarancja.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Polska, Europa
Kręta 4, 05-850

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 304
Wyświetlony: 319
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowe firmy w szeregach PIAP

    HMD Global Sp.z o.o., Justprint Sp.z o.o. oraz Gatex Sp.z o.o. to nowi Członkowie PIAP, którzy wiosną br. zdecydowali się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

    Więcej…  
  • ISO dla E-Smart Digital Media

    Z dniem 2 stycznia 2017 roku zaszły zmiany w firmie zajmującej się sprzedażą produktów marki Inkdigo. W związku z szybkim rozwojem oraz chęcią zwiększenia transparentności i profesjonalizmu w prowadzeniu biznesu, powstał E-SMART Digital Media Spółka Akcyjna. Jednocześnie informujemy, że Smart Digital Media Sp. Z o. o. Sp. Komandytowa będzie prowadzić swoją bieżącą działalność biznesową.

    Więcej…