Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Tonery Asarto do drukarek Oki

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Polcan Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością SKA

Siedziba firmy:
ul. Kręta 4,
05-850 Ożarów Mazowiecki
https://esklep.polcan.pl/
www.asarto.pl
Dodane 1 tydzień i 6 dni temu

Opis

Hity sprzedażowe od Asarto

Tonery Asarto do drukarek Oki

Tonery Asarto o symbolach AS-LO301BN (wkład czarny) oraz AS-LO301CN, AS-LO301MN, AS-LO301YN (wkłady kolorowe) są w pełni kompatybilne z urządzeniami Oki C301, Oki C321, Oki MC342 oraz MC332. Wkład czarny oferuje wydajność na poziomie 2200 stron, natomiast wkłady kolorowe na poziomie 1500 stron. Tonery posiadają dożywotnią gwarancję producenta. Stworzone z myślą o oszczędności, wydajności i niezawodności, zostały docenione przez konsumentów i szybko stały się hitem sprzedaży.


Laur Konsumenta 2017

PC-WORLD-poleca6-52016bbb

Asarto otrzymało Laur Konsumenta 2017 w największym projekcie konsumenckim w Polsce, w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek. Program wyłania najpopularniejsze produkty i usługi w swoich grupach. Jest to prestiżowa i szczególnie cenna nagroda, ponieważ przyznają ją sami Klienci. Wyróżnienie potwierdza mocną pozycję rynkową oraz rozpoznawalność produktów Asarto, a co najważniejsze wysoką ocenę oferty wśród Konsumentów.

 


Więcej: https://esklep.polcan.pl/

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Dożywotnia gwarancja.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Polska, Europa
Kręta 4, 05-850

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 304
Wyświetlony: 52
Wygasa: 5 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zwiększanie bezpieczeństwa cyfrowych danych

    W mediach regularnie pojawiają się doniesienia na temat firm, które przypadkowo tracą dane, zarówno w formie cyfrowej, jak i papierowej (w formie wydruków).

    Więcej…  
  • Samsung Gear oferuje niezrównaną swobodę i niepowtarzalny styl

    Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała urządzenia Samsung Gear 2 i Gear 2 Neo, zaprojektowane z myślą o wyznaczeniu nowych standardów komfortu i stylu technologii przeznaczonych do noszenia. Samsung Gear 2 i Gear 2 Neo oferują lepszą łączność i całkowicie zintegrowane podejście do idei spersonalizowanych urządzeń z kategorii "poręcznych".

    Więcej…