Przedstawiciel handlowy

Kontakt Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: office@colop.pl
www.colop.pl
Dodane 3 tygodnie i 6 dni temu

Colop Polska Sp. z o. o. - renomowana firma handlowa z 25-letnią tradycją z siedzibą w Bytomiu, lider w branży biurowo-szkolnej, posiadająca certyfikat TUV ISO 9001:2008, nagrodzona licznymi prestiżowymi nagrodami, poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawicielki / Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy:  Polska wschodnia

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie doskonałych relacji z dotychczasowymi Klientami w rejonie
  • pozyskiwanie nowych odbiorców
  • sprzedaż towarów będących w ofercie handlowej spółki Klientom na wyznaczonym terenie Polski

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego - minimum 4 lata (warunek konieczny)
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista i niekaralność
  • dobre referencje z poprzednich zakładów pracy
  • znajomość branży biuroserwisowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilną, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie
  • pełny etat (pensja plus premia uzależniona od wyników pracy)
  • narzędzia niezbędne w pracy handlowca
  • szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • nowoczesny system motywacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: office@colop.pl

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 315
Wyświetlony: 240
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

  • Vodeoreportaz z targów w Konsorcjum Biuro Klub

    Premiera nowego katalogu, prezentacja nowej oferty na rynku, liczne promocje - w tym klimacie odbywała się kolejna coroczna impreza organizowana przez Konsorcjum Biuro Klub. Jak było, kogo spotkaliśmy? Jakie nowe marki pojawiły się na rynku właśnie podczas minionych targów? Zapraszamy do videoreportażu.

    Więcej…
  • Z Sowami do szkoły i do biura

    Zdarzają się w naszej branży produkty, które szczególnie zwracają naszą uwagę. Zazwyczaj jest to wynik tzw "pierwszego wrażenia", które w procesie zakupowym odgrywa najważniejszą rolę.