Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z początkiem grudnia w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia pojawił się zupełnie nowy asortyment. Po raz pierwszy firma z Bielska-Białej wprowadziła do sprzedaży tak znakomite zeszyty i bruliony.

Tym razem firma do swojego asortymentu wprowadziła produkty pochodzenia chorwackiego wykonane z najwyższą pieczołowitością. Wysokiej jakości produkty dedykowane zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym to bruliony w formatach A4 oraz zeszyty A5. W ofercie polskiego dystrybutora obecnie znajdują się 2 najciekawsze licencje firmy Mar Mar: Santoro oraz Takkoda.

Marka Santoro oraz jej czołowe serie: Gorjuss i Mirabelle to piękne i eleganckie zeszyty i bruliony wykonane z najlepszego papieru shamoa. 

Z kolei marka Takkoda to przede wszystkim kolorowe, wesołe i oryginalne kolekcje.

W ofercie Leviatan-Poligrafia, która jest wyłącznym dystrybutorem chorwackiego producenta na Polskę, pojawiło się obecnie 5 kolekcji.

1. Kolekcja zeszytów BLINDRUCK marki Santoro, która z pewnością zachwyci wszystkich miłośników pluszaków. Okładka w tej kolekcji pokryta jest folią matową z elementami wyróżnionymi wypukłą folią wybiórczą UV. Wewnątrz zeszytu znajduje się imiennik i plan zajęć. 

 2. Kolekcja zeszytów z postaciami Gorjuss słynnej marki Santoro, która zachwyca elegancją i prostotą. Słodkie dziewczynki Gorjuss w szczerych i ujmujących pozach intrygują dzieci i dorosłych na całych świecie. Grafika charakteryzuje się prostotą, co wyraża się w subtelnych kolorach i wyrafinowanych detalach. Okładka pokryta folią matową z elementami wyróżnionymi folią wybiórczą UV. W środku imiennik, plan lekcji oraz dodatkowe miejsce na notatki. Dostępne w formatach A4 i A5.

 

3. Kolekcja zeszytów z postaciami Mirabelle słynnej marki Santoro. Eleganckie, zamyślone i romantyczne Mirabelle zachwycają dzieci i dorosłych na całym świecie. Lakier brokatowy na okładce podkreśla efektowne detale, a kremowe kartki ozdobione wyjątkową grafiką dodają zeszytom elegancji. W środku imiennik, plan lekcji, rozkład egzaminów oraz dodatkowe miejsce na notatki.

4. Kolekcja PETS ROCK brytyjskiej marki Takkoda to zabawne połączenie ikon popkultury i celebrytów z wizerunkami zwierząt. Zwierzęta zostały sfotografowane w ich własnych domach, by uchwycić ich naturalny wygląd. Następnie fotografie zwierząt zostały poddane obróbce graficzno - komputerowej, by upodobnić je do najpopularniejszych ikon popkultury. Od kultowych legend filmu, przez dyktatorów aż po gwiazdy muzyki pop - każda z tych postaci stała się przedmiotem parodii. Wewnątrz zeszytu imiennik i plan zajęć.

5. Kolekcja zeszytów POLIPROPYLEN zawiera dodatkową okładkę z polipropylenu. Dzięki niej postacie przedstawione na okładkach posiadają dwie twarze. Sprawdź sam która z nich jest mistrzem makijażu a która prawdziwym hipsterem. Wewnątrz zeszytu imiennik i plan zajęć.

W ofercie także zabawnie spersonifikowane wizerunki zwierząt co czyni zeszyty wyjątkowymi, dzięki czemu bez trudu można odnaleźć je na biurku. Wewnątrz zeszytu imiennik i plan zajęć. Format A4, miękka oprawa, 60 kartek w kratkę.

 

 

Wybrane ogłoszenia

Cutter marki SMART by Leviatan.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Firma Rafcom poszukuje pracownika.
Plecak smart na laptop shellPlecak smart na laptop shell
HityCena z VAT - 400,49 PLN
Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Latarka do damskiej torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Bałkańska ślicznotka zdobyta przez Allpera!

    Dopiero co pisaliśmy o wyjeździe firmy Allper z Klientami na Majorkę, a tu dostajemy kolejną porcję zdjęć. Z początkiem czerwca (w dniach 3- 8.06.2019) tym razem Czarnogóra stała się wymarzoną destynacją producenta z Częstochowy.

    Więcej…  
  • Nowy sposób pakowania w Grupie CX

    Grupa CX, w skład której wchodzą między innymi firmy Corex i CX Dystrybucja, oferuje kolorowe, przyjazne produkty wysokiej jakości, dzięki którym dzieci mogą lepiej się uczyć i rozwijać swoją kreatywność. Proponuje również produkty ergonomiczne, przez co korzystnie wpływa na ich prawidłowy rozwój. To w dużej mierze właśnie dzięki dzieciom praca ludzi zatrudnionych w obu spółkach ma sens.

    Więcej…