Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Farby UV do malowania twarzy

Dodaj do ulubionych
Kontakt INTERPEN Sp. z o.o.
43-143 Lędziny , ul.Oficerska 38

032/326 66 11 lub 606 355 267
interpen.pl
Dodane 4 msc. i 3 tygodnie temu

Opis

Farbki do malowania twarzy świecące w ciemności

Na rynku pojawiły się farbki marki ALPINO do malowania twarzy i nic nie byłoby w tym dziwnego gdyby nie fakt, że świecą one w ciemnościach.

Fluorescencyjny makijaż, który świeci wspaniale w świetle UV (ultrafiolet) lub czarnym świetle to obecnie hit sprzedażowy w ofercie firmy Interpen Sp. z o.o. Żywe neonowe kolory stworzą niepowtarzalny makijaż pięknie prezentujący się w naturalnym lub sztucznym świetle.

Makijaż na bazie wody z kremową pianką w musie. Można go zastosować również na oczy, usta i włosy. Każde opakowanie to 10 ml pojemności.

Więcej w naszym video.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Informacje dodatkowe

Gwarancja Bezpieczne dla dzieci.
Zalety/ atuty Można go zastosować również na oczy, usta i włosy.

Lokalizacja

Lędziny, Polska, Europa
Oficerska 38 , 43-143

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 469
Wyświetlony: 581
Wygasa: 1 dzień i 12 godz. od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • A skąd wiemy, że w Expression wszystko działa?

    Kontynuując naszą serię artykułów na temat systemu produkcji w firmie Allper dziś przechodzimy do kolejnego działu, który szczególnie w branży materiałów eksploatacyjnych jest bardzo ważny. 

    Więcej…  
  • Używanie papieru to przeżytek.

    Międzynarodowe badanie Xerox pokazuje, że blisko połowa przedsiębiorców zwróci się do resellerów szukając rozwiązań eliminujących użycie papieru w biurze. Jednocześnie ponad 80% firm z sektora MŚP chce odejść od dotychczasowego sposobu wystawiania faktur, publikowania wyników finansowych, wypełniania formularzy prawnych i HR, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na realizację innych procesów, podaje ankieta Xerox.

    Więcej…