Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku profesjonalnego NOVUS B 220

Polecamy

NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wiecie, że aby osiągnąć jak najlepszy efekt, NAUKA PISANIA POWINNA BYĆ ZABAWĄ? Wiemy o tym nie od dziś. Wiedzą o tym także producenci artykułów piśmiennych, które dedykowane są najmłodszej grupie klientów.

STABILO EASYergonomics expert to seria produktów, które w ostatnim czasie zmieniły swoją nazwę na STABILO EASY Start. Główna przyczyna tkwi przede wszystkim w nazewnictwie, które w obecnej formie wskazuje na główny cel, czyli przyjemność i łatwość nauki pisania. Z tego względu, że jest to czynność zarówno w szkole jak i przedszkolu bardzo ważna, w szczególności gdy są to jej początki, marka Stabilo w jeszcze większym zakresie chce wesprzeć najmłodszych w swoich pierwszych krokach.

Ergonomiczne produkty czynią pisanie łatwiejszym, a naukę przyjemniejszą. Dlatego też STABILO opracowało specjalne przybory piśmiennicze odpowiednie do wieku oraz ręki dziecka. STABILO daje tym samym wsparcie w nauce pisania już od przedszkola oraz możliwość doskonalenia techniki podczas pierwszych lat szkoły. W ofercie firmy Corex Sp. z o.o., która jest dystrybutorem produktów marki STABILO, dostępne są produkty w wersji dla osób prawo oraz leworęcznych. Wyjątkowe profilowane uchwyty narzucają dzieciom prawidłowe ułożenie palców co gwarantuje komfort pisania i zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu ręki. Początek roku szkolnego jest wystarczającym przeżyciem dla dziecka, zróbmy więc wszystko, aby czuło się komfortowo w szkole i w przedszkolu. Dzięki produktom Stabilo Easy Start na pewno ułatwimy im start. 

Należy także podkreślić, że produkty ergonomiczne STABILO EASY zostały wyróżnione „Nagrodą rodziców 2014”, co jeszcze bardziej potwierdza ich funkcjonalność i jakość. W ramach oferty Easy Start dostępne są pióra kulkowe, ołówki automatyczne, ołówki i kredki drewniane oraz od tego roku również pióra wieczne.


 

Dystrybutor: Corex Sp. z o.o.

Wybrane ogłoszenia

NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Sprzedam firmę produkcyjną.
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Nowy produkt w ofercie.
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Nowa oferta marki JOVI
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.
Przydatny zestaw dla każdego ucznia marki Penmate. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak ewoluowały monitory?

    Technologia wyświetlaczy CRT obchodzi w tym roku swe 120-te urodziny. Z kolei kolorowe wyświetlacze LCD zostały opatentowane 45 lat temu. Z biegiem czasu w monitorach komputerowych zmieniała się zarówno warstwa technologiczna, jak i stylistyczna. Na przestrzeni ostatnich lat można było zaobserwować sporo nowych trendów, takich jak dążenie do uzyskania możliwe cienkiej matrycy, czy wprowadzenie na rynek monitorów z zakrzywionymi ekranami.

    Więcej…  
  • Zmalujmy coś - czyli jak to się robi w...

    To będzie kolorowy rok. Rok pasteli, rok malowania twarzy oraz rok wielu spotkań. Pierwsze już za nami. Kolejne w sezonie szkolnym. O nowym asortymencie, ręcznej robocie rozmawiamy z przedstawicielkami firmy Mer-Plus.

    Więcej…