Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Mocny klej do wielu zastosowań.

Polecamy

Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Branżę obiegła bardzo smutna wiadomość. Krzysztof Persa, nasz Przyjaciel z firmy Granit nie żyje. Jeszcze parę dni temu spotykany na targach, dziś pozostanie nam w pamięci na zawsze. 

Wielka Strata, smutek i żal. Krzysztof Persa - nasz branżowy TATA, zawsze pomocny i wspierający odszedł od nas pozostawiając ogromną liczbę wspomnień. Żadne słowa nie określą tego, co dziś czujemy. Wierzymy jednak, że Krzysiu patrzy na nas, a my przyglądając zdjęcia z targów zawsze będziemy go wyjątkowo mile wspominać.

Na ręce Żony, Córek, całej Rodziny oraz wszystkich Pracowników firmy GRANIT przesyłamy szczere kondolencje.

Ceremonia pożegnania Krzysztofa Persy planowana jest na 23 kwietnia o godzinie 10:00 w Kościele Rzymskokatolickim Pw. Matki Bożej Królowej Polski, przy ulicy Modlińskiej 105 a w Jabłonnej.

 Żegnaj Krzysztof [*]

Wybrane ogłoszenia

Firma Allper poszukuje pracownika na terenie Warsz ...
Nowa oferta w marce KMP.
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Cutter marki SMART by Leviatan.
Nowe wkłady atramentowe.
Kolorowe korektory w taśmie.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Kolejny hit wśród długopisów wymazywalnych.
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ale jaja!!

    Przed nami Wielkanoc i wielkie przygotowania. Jedną z tradycji, którą osobiście najbardziej lubimy to rodzinne malowanie jajek. Co jeśli gotowanie ich, przygotowywanie i godzenie się na ryzyko ich stłuczenia wprowadza w nas pewną irytację? Mamy na to sposób razem z marką JOVI.

    Więcej…  
  • Od października prawo do emerytury w obniżonym wieku zyska ponad 330 tys. Polaków.

    1 października wejdzie w życie ustawa, która obniża wiek emerytalny do 60 lat dla kobiet i do 65 dla mężczyzn. Tylko w tym roku prawo do świadczenia zyska ponad 330 tys. osób. ZUS zapewnia, że terminowo poradzi sobie z obsługą nawet takiej liczby wniosków. Już dwa lata temu mierzył się bowiem z kilkuset tysiącami wniosków w sprawach emerytalnych, a dodatkowo terminowość wydawania decyzji jest bardzo wysoka. Na podstawie rozmów z klientami ZUS spodziewa się jednak, że liczba wniosków w tym roku będzie niższa niż 330 tys.

    Więcej…