Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Album ofertowy A4

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TADEO Trading sp. z o.o.

ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 7439540, 7439541
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl
Dodane 1 miesiąc i 6 godz. temu

Opis

Nowa seria kolorowych albumów z wszytymi koszulkami.

Okładka o grubości 0,7 mm wykonana z wysokiej jakości polipropynelu. Wewnątrz albumu wysoko przezroczyste koszulki o grubości 0,04 mm, wklejone w grzbiet. Dostępne wersjje na 10, 20, 30 i 40 koszulek w pięciu kolorach okładki: czarnym, czerwonym, zielonym, niebieskim i pomarańczowym. Album pakowany jest pojedynczo w woreczek foliowy.

 

 

 


Polub markę PENMATE  na Facebook'u.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka gama kolorów.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B, 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 470
Wyświetlony: 275
Wygasa: 3 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowa strona www firmy Intercom Plus

    Od 1 czerwca ruszyła nowa witryna internetowa firmy Intercom Plus z Nowego Sącza, producenta i dystrybutora materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek.

    Więcej…  
  • Internet i nowe technologie zmieniają polski system edukacji.

    Kształtowanie kompetencji cyfrowych u dzieci można zacząć już w podstawówce. Nauka programowania nie tylko pozwala im rozwinąć logikę i kreatywność, lecz także jest korzystna z punktu widzenia przyszłości rynku pracy. Dlatego Fundacja Orange prowadzi rekrutację do dwóch programów edukacyjnych, w których łącznie 400 szkół podstawowych dostanie wsparcie finansowe i merytoryczne w nauczaniu programowania i robotyki. Takie lekcje prowadzi już kilkadziesiąt placówek w całej Polsce. Kolejne mogą zgłaszać się do końca kwietnia. 

    Więcej…