SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@rafcom.waw.pl
Dodane 1 miesiąc i 6 dni temu

Specjalista ds. sprzedaży - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław

Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko:

Lokalizacja:

Jedno z miast: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowa oraz utrzymywanie relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje warunków współpracy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Raportowanie działań sprzedażowych

Wymagania:

  • Przedsiębiorczość i zdolności organizacyjne
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu oraz silna orientacja na wyniki
  • Umiejętność negocjacji na każdym szczeblu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w obsłudze klientów z branży biuroserwisowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Wysoki poziom samodzielności w działaniach, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy rekrutacja@rafcom.waw.pl.

Lokalizacja

Reguły, Polska, Europa
Bodycha 97, 05-820

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 480
Wyświetlony: 352
Wygasa: 4 msc. i 3 tygodnie od teraz

  • Prowadzisz firmę? KAS może wejść do Twojego domu bez zapowiedzi

    KAS czyli Krajowa Administracja Skarbowa miała być lekiem na obecne wyłudzenia i przestępstwa skarbowe. Niestety - urzędnicy, którzy dostali dużo szersze uprawnienia kontrolne wchodzą do mieszkań, posługują się podsłuchami, idą na kontrolę bez zapowiedzi. Tak przynajmniej od 1 marca br mogą czynić. Czy to kolejna dobra zmiana?

  • Raport Paperhat Poland – zużycie papieru do celów marketingowych

    Firma Paperhat Poland w lipcu i sierpniu 2014 roku realizowała badania wśród polskich firm, w zakresie wykorzystywania papieru do celów marketingowych. W badaniu wzięło udział ponad 50 organizacji, które odpowiedziały na pytania związane z drukiem, jego zarządzaniem i gadżetami reklamowymi.