Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

- Drukarkę łatwo kupić. Niektóre nawet nie są drogie, ale kiedy skończy się tusz lub toner zaczynają się schody, czyli wydatki bo okazuje się, że tonery producentów drukarek wcale tanie nie są. Wtedy pojawia się pytanie - a może kupić zamiennik? Zazwyczaj są tańsze, ale czy są dobre i wydajne? Pozwoliłem sobie to sprawdzić biorąc pod lupę zamienniki Asarto.- pisze na swoim kanale Youtube Zbyszek Urbański. - Uprzedzam, materiał jest długi. Musiałem zadrukować prawie 3 tysiące stron :) - dodaje.

 

Zobacz pełen test.

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Firma MAPEN sp. Jawna poszukuje pracownika!
Nowy produkt marki CLEVERTON.
Świetna zabawa dla maluchów.
Nowa oferta w asortymencie KMP PrintTechnik Polska ...
Kolorowe notesy - zwierzątka marki Stick'n.
W ofercie firmy KMP PrintTechnik Polska pojawiły s ...
Kolekcja długopisów w 3 różnych kolorach.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Papierowy Dizajn poszukuje pracownika!!
Najlepszy prezent na Dzień Dziecka!
Torebka neoprenowa S'COOL BIRDTorebka neoprenowa S'COOL BIRD
Sprzedam48,00 (sugerowana cena rynkowa) PLN
Torebka neoprenowa idealna do szkoły, przedszkola, ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zakaz handlu w niedzielę już od 11 marca 2018

    O sensowności ustawy zakazującej handel w niedzielę pisać nie będziemy. Wiemy jednak, że wzbudza ona skrajne opinie. Kto na niej skorzysta - na pewno sieć sklepów on-line. Wprawdzie dostawy i tak w niedzielę nie będzie, jednak Polacy zapewne, chociażby z nudów siądą do internetu i będą szukać rozwiązania. 

    Więcej…  
  • Bariery komunikacyjne i kulturowe hamują gospodarkę światową

    Bariery komunikacyjne i kulturowe mają ogromny wpływ na prowadzenie działalności przez firmy, które poszukują nowych rynków w innych regionach świata, co potwierdza raport przygotowany przez The Economist – Competing across borders (Konkurencyjność na rynkach zagranicznych).

    Więcej…  

Newsflash

To nie zeszyt - to magia!

Wesoła szkoła! Pod tym hasłem kojarzą nam się zeszyty, które już w zeszłym roku trafiły na rynek. 4D to już nie tylko kino, to także produkty szkolne, które ożywając, dają radość najmłodszym.

Więcej…

Jak zrobić emotikony za pomocą kolorowej pasty do modelowania Soft Dough Blandiver

Odkryj krok po kroku, jak zrobić ładne buźki z pastą do modelowania "Soft Dough Blandiver" marki JOVI. Ciasto jest bardzo miękkie i da się formować z wielką łatwością. Ma bardzo świeżą konsystencję i jest przyjemne w dotyku. Idealnie nadaje się do pracy z najmłodszymi. 

Więcej…

Ponad połowa Polaków regularnie stresuje się swoją pracą.

Polscy pracownicy są jednymi z najbardziej zestresowanych w Europie. Ponad połowa regularnie stresuje się swoją pracą, co może prowadzić do problemów ze zdrowiem, spadku efektywności, wypalenia zawodowego, a w konsekwencji – konieczności odejścia z firmy. Zdaniem ekspertów stresem w firmie można jednak odpowiednio zarządzać, m.in. dzięki właściwej organizacji pracy i dobrej komunikacji w zespole. Decydującą rolę odgrywa lider, którego zadaniem jest kształtowanie przyjaznego środowiska pracy. 

Więcej…