Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

- Drukarkę łatwo kupić. Niektóre nawet nie są drogie, ale kiedy skończy się tusz lub toner zaczynają się schody, czyli wydatki bo okazuje się, że tonery producentów drukarek wcale tanie nie są. Wtedy pojawia się pytanie - a może kupić zamiennik? Zazwyczaj są tańsze, ale czy są dobre i wydajne? Pozwoliłem sobie to sprawdzić biorąc pod lupę zamienniki Asarto.- pisze na swoim kanale Youtube Zbyszek Urbański. - Uprzedzam, materiał jest długi. Musiałem zadrukować prawie 3 tysiące stron :) - dodaje.

 

Zobacz pełen test.

Wybrane ogłoszenia

Torebka neoprenowa S'COOL BIRDTorebka neoprenowa S'COOL BIRD
Sprzedam48,00 (sugerowana cena rynkowa) PLN
Torebka neoprenowa idealna do szkoły, przedszkola, ...
Najlepszy produkt roku 2018.
Idealne na lodówkę oraz inne metalowe powierzchnie ...
Firma Smart Digital Media - właściciel marki INKdi ...
Nowa oferta firmy Inter-Folia.
Mini-pudełeczka z wesołymi minkami znanymi nam z i ...
Przepiękna kolekcja szuflad do biura.
Nowy produkt w ofercie firmy Rozette.
Kolekcja długopisów w 3 różnych kolorach.
Piękne długopisy w delikatne kropki.
Nowy produkt marki CLEVERTON.
Najlepszy prezent na Dzień Dziecka!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zamienniki tuszów i tonerów do drukarek – najczęstsze fakty i mity

    Zakup materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych może stanowić niemały wydatek – zwłaszcza jeśli przetwarzamy znaczną ilość dokumentacji, np. na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na ograniczenie kosztów. Jednym z nich jest korzystanie z zamienników tuszów i tonerów do drukarek zamiast sygnowanych marką producenta tych urządzeń (OEM). Istnieje wiele faktów i mitów na ten temat, dlatego warto zweryfikować przynajmniej cztery najważniejsze.

    Więcej…  
  • RafCom podsumowuje rok 2017

    Kolejny rok działalności firmy RafCom za nami. Działający od września 2005 roku dystrybutor materiałów eksploatacyjnych, w tym roku świętować będzie 12 urodziny. O planach na kolejne miesiące, o sukcesach i problemach branży rozmawiamy z Pawłem Piórkowskim, Dyrektorem Zarządzającym.

    Więcej…  

Newsflash

Subtelny świat pastelowych tonów

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby marki STABILO. A co przede wszystkim przychodzi nam na myśl gdy o niej pomyślimy? Oczywiście historyczny BOSS czyli najbardziej znany zakreślacz w historii. 

Więcej…

Po wyborach! - Nowy Zarząd PIAP

Podczas Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które odbyło się dnia 18 maja 2018 r. w Rancho pod Bocianem w miejscowości pod Tarczynem, w związku z kończącą się kadencją władz PIAP, zebrani członkowie dokonali wyboru nowego składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej.

Więcej…

W Tadeo Trading obrodziło nowościami!

Ten sezon targowy dla firmy Tadeo Trading jest wyjątkowy. Jak mówią jej pracownicy - tyle nowości w tak krótkim okresie w historii firmy chyba dawno nie było. Rzeczywiście - przyjrzeliśmy się najnowszych produktom firmy i zauważyliśmy jedną zależność - w tym sezonie Tadeo Trading stawia na markę własną - Penmate. 

Więcej…