Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.

Polecamy

Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fabrycznie nowe - 50%

SubskrypcjaOcena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tradycyjnie jak to przed Świętami bywa, zaczynamy wielkie przygotowania od wielkiego sprzątania. I chociaż social media zapewniają, że w Święta odwiedzi nas Mikołaj a nie SANEPID, to dla spokoju ducha domowe porządki ogarniamy z Dottsi.

Następnie popadamy w typowy dla tego okresu szał zakupowy. I tu uwzględniamy oczywiście prezenty: peryferia komputerowe (klawiatury, myszy, pendrive i nośniki danych, sprzęt audio itd), akcesoria game’ingowe nawet dla najbardziej wymagających oraz to czego nie odmawiamy nawet sobie: kosmetyki! Włoskie… aksamitnie delikatne… pięknie pachnące i rozpieszczające naszą skórę czyli Felce Azzurra!

Po zakupach oczywiście wypoczywamy w domach. Domach, które są przytulnie rozświetlone nieszablonowym oświetleniem ledowym Moonlight. Wypoczynek chętnie współdzielimy z najbliższymi: Rodziną i Przyjaciółmi.

Razem z całym TEAM'em firmy Allper życzymy wszystkim Czytelnikom spokoju i radości w te Święta a w nowym roku wyłącznie sprzyjających okoliczności przyrody.


DOTTSI CZYSTO I ŚWIEŻO

Dottsi to marka niemieckiej jakości tworzona przez ludzi z pasją. Opracowywane produkty łączą w sobie skuteczność w działaniu oraz bezpieczeństwo w oparciu o najwyższej jakości składniki oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologocznych z zakresu produkcji chemii gospodarczej.

Marka Dottsi to nowość na polskim rynku , nie mniej jednak przez ten relatywnie krotki okres czasu zdobyła zaufanie wielu konsumentów. W początkowym okresie rozwoju marki w ofercie znajdowały się tylko produkty oraz detergenty do prania. Wymagania rynku, uznanie konsumentów oraz dynamicznie rozwijający się dział laboratoryjny firmy zaowocował rozwinięciem się Dottsi na inne gałęzie przemysłu związanego z chemią gospodarczą. Posiadając szeroki wachlarz produktów w swojej ofercie zapewnia kompleksowe zaopatrzenie zarówno małych przedsiębiorstw jak i dużych odbiorców dla których terminowość oraz rzetelność dostaw to podstawa współpracy.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE MARKĘ DOTTSI TO:

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Dottsi spełnia najwyższe standardy dotyczące higieny, skuteczności i łatwości w codziennym użytkowaniu. Skład chemiczny, sposób ich wytwarzania oraz selektywnie dobrane komponenty gwarantują niezawodność działania przy równoczesnej ochronie powierzchni i materiałów poddanych działaniom produktów.

 

BEZPIECZEŃSTWO I EKOLOGIA

Produkty marki dottsi są projektowane w taki sposób, aby po użyciu zawartości mogły dostać się do kanalizacji zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa ekologicznego. Gwarantują to systematyczne badania laboratoryjne stale monitorujące składy chemiczne produktów i ich wpływ na środowisko.

ROZWÓJ I INNOWACJA

Innowacyjność produktów Dottsi zapewnia stale rozwijający się dział laboratoryjny oraz wykwalifikowana kadra specjalistów pełnych pasji do wykonywanego zawodu. Ciągła kontrola nowinek oraz rozwiązań z branży przemysłu chemii gospodarczej owocuje systematycznym wprowadzaniem nowych technologi i rozwiązań do procesów produkcji

EKONOMIA I KONKURENCYJNOŚĆ

Dottsi cechuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Wykorzystanie nowoczesnej floty maszyn oraz produkcja na masową skale pozwala zachować konkurencyjność cen na rynku przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich parametrów jakościowych i obowiązujacych norm.

 

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Tusze w butelkach do Epsona.
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...
Kolorowe nożyczki do szkoły marki Penmate.
Przydatny zestaw dla każdego ucznia marki Penmate. ...
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
Fantastyczne książeczki DOTYKOWE dla MALUSZKA.
Wysokiej jakości kredki w promocyjnej cenie.
Nowa oferta marki JOVI
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Świątecznie i kolorowo, czyli jak co roku w Zielonce

    29 września w hotelu Trylogia w Zielonce po raz kolejny nasza redakcja spotkała się z liczną grupą dostawców artykułów szkolnych, dekoracyjnych, kreatywnych oraz zabawkarskich. Wśród nich nie zabrakło naszych ulubieńców, firm: Hamelin, Tadeo Trading oraz oczywiście Rozette. Nie omieszkaliśmy oddać nasz mikrofon w ręce jeszcze kilku innych przedstawicieli jak chociażby firm Russel czy Mer-Plus. Co z tego wynikło? Zapraszamy do obejrzenia filmu.

    Więcej…  
  • Popularny producent gier i zabawek w ofercie Action

    Z początkiem 2015 r. portfolio Action S.A. rozszerzyło się w segmencie zabawek. Spółka podpisała umowę dystrybucyjną z Hasbro, która obejmuje całą ofertę jednego z największych producentów gier i zabawek dla dzieci na świecie. Dla spółki Action jest to kolejny krok w kierunku wzmocnienia swojej pozycji w branży artykułów dziecięcych.

    Więcej…