Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jeśli szukasz lampki, której nie powstydziłby się sam James Bond – poznaj ORBI od Activejet. Ten wyjątkowy projekt ma w sobie wszystko, czego potrzebujesz…i jeszcze więcej!

Lampka LED AJE-ORBI to dotykowa lampka biurkowa LED z funkcją ładowania bezprzewodowego i z głośnikiem bluetooth zamknięta w eleganckiej obudowie.
Wbudowany głośnik bluetooth z ładowarką bezprzewodową do smartfona czyni ją świetnym rozwiązaniem dla posiadaczy smartfonów w każdym wieku. W zestawie dołączony jest adapter do ładowania bezprzewodowego, który pozwoli na korzystanie z ładowarki nawet w przypadku telefonów bez wbudowanej funkcji ładowania bezprzewodowego. Z przodu lampki znajduje się panel sterowania, który zapewnia wygodne zarządzanie odtwarzaną muzyką: głośność i play/pause.
Zintegrowane energooszczędne oświetlenie LED zapewnia długą pracę oraz oszczędność na zużyciu energii elektrycznej. Co więcej, lampka oferuje regulację stopnia intensywności świecenia, dzięki czemu idealnie wpasuje się w każdy Twój nastrój.

Zresztą zobacz jak działa:


Wybrane ogłoszenia

Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Najszersza na rynku oferta breloków.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Nowa oferta marki JOVI
Allper poszukuje pracownika!
Kolorowe nożyczki do szkoły marki Penmate.
Poszukiwani handlowcy!!
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Straszny Clown według Jovi

  To już dziś. Halloween na stałe zawitało w naszej kulturze. My lubimy to święto przede wszystkim za możliwość zabawy z farbkami JOVI. Jak widać profesjonaliści też :) Zobaczcie, jaki makijaż stworzyła Dorota z Rozbrykane Kolorki.

  Więcej…  
 • Kiedy warto w firmie spiskować i uprawiać politykę?

  Autor: Jarosław Guc

  Każdy ma swoją „ciemną stronę mocy”. Sztuka polega na tym, żeby jej doświadczać w umiejętny sposób. To co w jednej dawce jest lekarstwem w innej może się stać trucizną.

  Więcej…