Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

VI edycja targów Kompanii Biurowej to czas podsumowań nie tylko minionego roku, ale także tworzenie planów na kolejne miesiące. W przemiłej atmosferze spotkaliśmy się z jej wszystkimi udziałowcami. 12 maja niezaprzeczalnie należał do naszej branży. Jak spędziła ona ten dzień, zobaczcie w naszej videorelacji.

 

Więcej na temat spotkania w naszej GALERII.

Wybrane ogłoszenia

Zamienniki marki KMP wymienne z HP 652 (F6V25AE i ...
Firma Rafcom wprowadziła kolejne nowości do swojej ...
Tablica samoprzylepna marki s'cool to idealny prod ...
Nowa seria notatników GEE.
Najnowsza oferta tuszy i tonerów do drukarek marki ...
Nie da się ukryć. Fidget spinnery podbijają cały ś ...
Panta Plast poszerza ofertę długopisów
Pierwszy produkt z linii akcesoriów do elektroniki ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 3 dni szaleństwa prezentowego!

    Już 22-24 w centrum targowym przy ulicy Marsa 56 c w Warszawie odbędzie się prawdziwe show prezentowe. Prezentujemy atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla zwiedzających. Warto wydrukować.

    Więcej…  
  • Ergo homo officus, czyli co z tą ergonomią?

    Nie jest dobrze. O ergonomii w ostatnim czasie mówi się dużo, ale czy to coś zmienia? Jedynie 2,4% stanowisk biurowych w polskich firmach spełnia wszystkie jej zasady[1]. Pracownik odczuwa to dosłownie. Okazuje się, że ¼ osób w wieku od 26 do 35 lat cierpi na bóle pleców. Najczęściej bolące karki i barki szkodzą przedsiębiorstwom. 66% Polaków deklaruje, że będąc zdrowszym pracowałoby po prostu lepiej[2], więc co z tą ergonomią? Na świecie to trend numer jeden. Czy polscy pracodawcy są na nią gotowi?

    Więcej…