Przedstawiciel handlowy

Kontakt Zgłoszenia prosimy przesyłać na Weijing.wang@mainpaper.com.
mainpaper.pl

Poszukujemy doświadczonego i ambitnego kandydata na stanowisko przedstawicielów handlowych. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu z siedzibą główną w Hiszpanii, specjalizującą się w produktach szkolnych, biurowych oraz artystycznych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej marki na rynku polskim, poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za uzyskanie nowych klientów i utrzymanie relacji z obecnymi klientami na terenie całego kraju. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Twój Zakres Obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz odbywanie spotkań handlowych w wyznaczonym regionie,
  • Efektywne budowanie i rozwijanie relacji handlowych,
  • Realizacja polityki sprzedażowej oraz osiąganie założonych planów sprzedaży,
  • Monitorowanie rynku pod względem popytu i podaży oraz działań konkurencji,
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży,
  • Badanie potrzeb klientów i sporządzanie ofert handlowych.

Nasze Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w branży papierniczej, ze szczególnym uwzględnieniem bezpośredniej obsługi klienta,
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży oraz skutecznego prowadzenia rozmów z klientami,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • Silna motywacja do osiągnięcia sukcesu w sprzedaży, z nastawieniem na wynik indywidualny i zespołowy,
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • Życzliwość wobec współpracowników i klientów,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel i Word,
  • Działanie z energią i entuzjazmem,
  • Prawo jazdy kategorii B.

To Oferujemy:

  • Zatrudnienie na B2B,
  • Stałe wynagrodzenie uzupełnione o premie i prowizje zależne od oceny i wyników Twojej pracy,
  • Praca w międzynarodowej organizacji pełnej wyzwań na rynku,
  • Godne i przejrzyste warunki współpracy,
  • Realna możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na Weijing.wang@mainpaper.com.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki, Polska, Europa
Chrzanowska 7 /H1/101 , 05-825

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 884
Wyświetlony: 395
Wygasa: 2024-09-25 15:53:00

Komentarze

comments powered by Disqus

  • No to ... pudło!

    Jak ja lubię Walentynki :) Tak naprawdę chyba lubię każde święto, bo każda okazja do celebrowania miłości jest dobra. Osobiście jestem już w tym wieku, że to, co bym bardzo chciała mieć, sama sobie kupię, dlatego prezenty - niespodzianki sprawiają mi dużo większą frajdę.

    Więcej…
  • Branża PBS podsumowuje 2015 rok

    Bardzo często od naszych Czytelników słyszę pytanie: Jak branża zakończyła 2015 rok? Jakie panują w niej nastroje? Idąc więc za potrzebą rynku przez kolejne tygodnie publikować będziemy komentarze Właścicieli, Prezesów, Dyrektorów na temat minionych 12 miesięcy i życzeń na kolejny rok.