Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ciekawi ludzie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Z początkiem maja swoje 70-te urodziny obchodził Prezes firmy Panta Plast, Wiesław Kozanecki. Taki jubileusz był idealną okazją do wspomnień i podsumowań wieloletnich działań naszego branżowego solenizanta. O receptę na sukces w życiu prywatnym i w biznesie, pytała redaktor naczelna portalu scann.R, Daria Kostera.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Tomka Siekierskiego znam od ponad 10 lat i mogę z całą pewnością stwierdzić, że między innymi dlatego to były takie dobre lata. Człowiek rzadko spotykanej dobroci, biznesmen, który skutecznie i z szacunkiem swoich klientów i dostawców rozwija swój rodzinny biznes. Prywatnie ojciec dwóch synów oraz niezaprzeczalnie największy fan zespołu Pink Floyd. Skąd to wiem? Zapraszam do lektury naszej rozmowy.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Wielu z Was zna ją z serialu ?Na wspólnej?. Inni z programu ?Rytm Miasta? emitowanego w TVN Warszawa, jeszcze inni z Kampanii Pisania Piórem. My Aleksandrę Mikołajczyk znamy od strony bardziej biznesowej ? jako CEO Moon Media ? firmy produkującej m.in. spoty reklamowe i filmy wizerunkowe.

Wybrane ogłoszenia

Idealne dla domowych artystów.
Nowość w ofercie Rafcom.
Fabryka biżuteriiFabryka biżuterii
Sprzedam105 PLN (najniższa cena rynkowa)
Zestaw do tworzenia bransoletek.
Poręczny notatnik do torebki.
Genialna książka dla dziewczynek.
Dla projektantek Big Dream Girl
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Poszukiwani pracownicy
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Walentynki - komercyjny szał czy prawdziwa miłość?

    Nieważnie z kim, ważne, aby zawsze był powód :) Święto Walentynkowe, które już naprawdę długo funkcjonuje w naszym kraju, trudno jest dziś negować. Oczywiście zdarzają się grupy osób, które najzwyczajniej w świecie nie lubią tego dnia - są to zazwyczaj jednak single, lub osoby, których Partnerzy jakoś tak nie potrafią dostrzec potrzeby zauważenia chociażby w dniu 14 lutego swojej bliskiej osoby. 

    Więcej…  
  • Poznajcie przyjaciela każdej kobiety...

    Marilyn Monroe śpiewała, że najlepszym przyjacielem dziewczyny są diamenty. Hmm, trudno się nie zgodzić, że pomagają zrobić zabójcze wrażenie. Od święta?

    Więcej…