Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dobie cyfrowego chaosu, gdzie technologia rządzi naszym życiem codziennym, coraz więcej osób odwraca się ku klasycznym, a jednocześnie nowoczesnym metodą organizacji. W ramach tego trendu narzędzia fizyczne, takie jak klasyczne kalendarze papierowe czy plannerki, powracają do łask, dając użytkownikom możliwość świadomego planowania swojego czasu. Wśród tych narzędzi wyróżniają się plannery magnetyczne, które łączą w sobie tradycyjną organizację z nowoczesnym podejściem do projektowania przestrzeni życiowej. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej fenomenowi plannerów magnetycznych, ich zaletom oraz sposobom wykorzystania.

Czym są Plannery Magnetyczne?

Plannery magnetyczne to rodzaj narzędzia organizacyjnego, które umożliwia użytkownikom planowanie swojego czasu, zadań i celów na powierzchni tablicy magnetycznej lub papierowej z możliwością zawieszenia na powierzchni magnesowej. Te praktyczne narzędzia łączą w sobie elastyczność planowania z łatwością w zarządzaniu, tworząc unikalne rozwiązanie dla osób pragnących kontrolować swój czas w sposób zorganizowany i kreatywny.

Zalety Plannerów Magnetycznych:

 1. Wielofunkcyjność: Plannery magnetyczne są wyjątkowo wszechstronne i mogą służyć do różnych celów, od planowania tygodniowego i miesięcznego po śledzenie celów fitness, listę zakupów czy nawet inspirujące cytaty.

 2. Elastyczność: Dzięki możliwości np wyrywanych kartek, lub zmazywania planu sprzed tygodnia, użytkownicy mogą łatwo dostosować swoje plany do zmieniających się potrzeb i priorytetów.

 3. Wizualna Pomoc: W przeciwieństwie do cyfrowych kalendarzy, plannery magnetyczne oferują użytkownikom fizyczną, wizualną reprezentację ich planów i celów, co może pomóc w lepszym zrozumieniu i realizacji tychże.

 4. Kreatywność: Dzięki możliwości pisania, rysowania i personalizowania elementów na powierzchni plannera, użytkownicy mogą wyrazić swoją kreatywność i indywidualność w sposobie organizacji swojego czasu.

 5. Łatwość w Użytkowaniu: Plannery magnetyczne są łatwe w użyciu i dostępne w różnych rozmiarach, co pozwala użytkownikom znaleźć idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb i preferencji. Wystarczy "przyczepić" je np do lodówki, aby na bieżąco kontrolować swoje poczynania i plany.

Sposoby Wykorzystania Plannerów Magnetycznych:

 1. Planowanie Tygodniowe i Miesięczne: Dzięki blokom czasowym i dostępnym przestrzeniom, użytkownicy mogą łatwo planować swoje zadania i spotkania na przestrzeni tygodnia, miesiąca a nawet roku.

 2. Śledzenie Celów: Użytkownicy mogą wykorzystać plannery magnetyczne do monitorowania postępów w realizacji swoich celów, dodając komemtarze postępu lub listy zadań.

 3. Listy Zakupów i Notatki: Możliwość personalizacji i łatwość pisania na powierzchni magnetycznej sprawiają, że plannery mogą służyć jako miejsce do tworzenia list zakupów, notatek czy pomysłów.

 4. Inspiracja i Motywacja: Dodanie motywujących cytatów, obrazków lub celów życiowych może stać się codzienną dawką motywacji dla użytkowników plannerów magnetycznych.

 5. Kreatywne Projektowanie: Niektórzy użytkownicy wykorzystują plannery magnetyczne do projektowania własnych systemów organizacyjnych, dodając unikalne elementy takie jak mini-zadania czy kolorowe oznaczenia.

Podsumowanie

Plannery magnetyczne to innowacyjne narzędzie organizacyjne, które łączy w sobie tradycyjne podejście do planowania z nowoczesnymi możliwościami personalizacji i kreatywności. Dzięki ich wszechstronności i elastyczności, stanowią one doskonałą opcję dla osób pragnących kontrolować swój czas i celowo planować swoje życie. Bez względu na to, czy służą do planowania codziennych obowiązków, śledzenia postępów w realizacji celów czy też jako źródło inspiracji i motywacji, plannerki magnetyczne są niezastąpionym narzędziem dla tych, którzy pragną organizować swoje życie w sposób świadomy i kreatywny.

Rekomendowane produkty
 

Planery magnetyczne marki Biurfol

 
 • komplet planerów na lodówkę w kolorach Kolekcji Pastel
 • wyposażone w magnetyczny podkład, dzięki któremu można umieścić je na lodówce, jak i każdej innej powierzchni metalowej
 • układ miesięczny (25x35 cm) znacznie ułatwi zaplanowanie najważniejszych wydarzeń miesiąca, a tygodniowy zanotowanie zadań na bieżący
  tydzień
 • układ listy (11x22 cm) idealnie sprawdzi się do planowania bieżących zadań bądź sporządzania listy zakupów
 • powierzchnia suchościeralna pozwala na wieloktrotne użycie planera (zalecamy stosowanie akcesoriów do tablic suchościeralnych)
 • nadaje się zarówno do domu, szkoły czy biura
 • wymiary: 25 x 35 cm i 11 x 22 cm
 • GRATIS dedykowany, czarny marker z magnesem i gąbką

 

 Cena rynkowa: kup teraz online
-------------------
 

Planer magnetyczny tygodniowy A3 Main Paper

Planer magnetyczny tygodniowy A3 MP
 
Idealny do zawieszenia na lodówkę, Planer posiada kartki do wyrywania, aby planować kolejny tydzień.
Cena rynkowa: 24,71 zł
kup teraz online
 
-------------------
 
 

Planer magnetyczny roczny A2 Main Paper

 
Planer magnetyczny roczny A2 MP
 
 Idealny do rozplanowania całego roku. Magnes bardzo dobrze trzyma się lodówki. 
 
-------------------

Planer magnetyczny tygodniowy z nadrukiem Biurfol

 • planer na lodówkę z motywem z Kolekcji nadruków
 • wyposażony w magnetyczny podkład, dzięki któremu można umieścić go na lodówce, jak i każdej innej powierzchni metalowej
 • układ miesięczny znacznie ułatwi zaplanowanie najważniejszych wydarzeń miesiąca, a tygodniowy zanotowanie zadań na bieżący tydzień bądź planu lekcji dziecka
 • powierzchnia suchościeralna pozwala na wieloktrotne użycie planera (zalecamy stosowanie akcesoriów do tablic suchościeralnych)
 • nadaje się zarówno do domu, szkoły czy biura
 • wymiary: 35 x 25 cm
 • GRATIS dedykowany, czarny marker z magnesem i gąbką

Cena rynkowa:19,20 zł 

kup teraz online

 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwani pracownicy
Fluo marki Main Paper
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Fabryka biżuteriiFabryka biżuterii
Sprzedam105 PLN (najniższa cena rynkowa)
Zestaw do tworzenia bransoletek.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Wyprawka dla przedszkolaka za mniej niż 50 zł.

  Wyprawka do przedszkola zawiera naprawdę niezły zestaw produktów. Nasze dziecię, które rozpoczyna swoją przygodę poza domem potrzebować będzie: ubranka, kapcie, przybory toaletowe, artykuły papiernicze, a często też pościel. Wydrukuj lub zapisz w telefonie listę z kompletną wyprawką dla przedszkolaka, aby nie być zaskoczonym gdy rozpocznie się nowy rok. 

  Więcej…  
 • Zabawka - piłka gniotek w siatce zgłoszona do UOKIK

  Przedsiębiorca TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w zabawce ? Piłka gniotek w siatce, numer artykułu: 41315001241000000200, dostępnej w sprzedaży od 23.10.2019 r. do 18.11.2020 r., wykryto podwyższoną zawartość bakterii, co może być niebezpieczne dla zdrowia.

  Więcej…