Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wybrane ogłoszenia

Genialna książka dla dziewczynek.
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Idealne dla domowych artystów.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Dla chłopca i dziewczynki
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Vodeoreportaz z targów w Konsorcjum Biuro Klub

    Premiera nowego katalogu, prezentacja nowej oferty na rynku, liczne promocje - w tym klimacie odbywała się kolejna coroczna impreza organizowana przez Konsorcjum Biuro Klub. Jak było, kogo spotkaliśmy? Jakie nowe marki pojawiły się na rynku właśnie podczas minionych targów? Zapraszamy do videoreportażu.

    Więcej…  
  • 40 proc. kierowniczych stanowisk zajmują kobiety. Wciąż jednak ich wynagrodzenia są o 1/5 niższe niż mężczyzn

    W Polsce odsetek kobiet na najwyższych, kierowniczych stanowiskach sięga już 40 proc. ? pokazały tegoroczne badania Grant Thornton. Choć sytuacja się poprawia, kobietom na rynku pracy wciąż jest trudniej ze względu na pełnione role społeczne, obowiązki rodzinne i stereotypy. Luka płacowa w zarobkach kobiet i mężczyzn sięga w Polsce blisko 20 proc., a z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że kobiety ponad dwukrotnie częściej pracują w niepełnym wymiarze czasu pracy. Szansą ? coraz częściej wykorzystywaną przez kobiety ? jest własny biznes.

    Więcej…