Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. wycofuje z rynku długopisy pompon wyprodukowane w Chinach. W produktach wykryto podwyższoną zawartość kadmu, która może być szkodliwa dla zdrowia.

Klienci, którzy kupili długopisy pompon, mogą je zwrócić do sklepów TEDi bez konieczności podawania przyczyny. Więcej informacji na temat kampanii zwrotów dostępne jest na stronie internetowej TEDi oraz pod numerem telefonu: 22 511 22 22.

Przedsiębiorstwo TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. dba o bezpieczeństwo swoich klientów i dlatego zdecydowało się na wycofanie z rynku długopisów pompon. Produkty zostały wyprodukowane w Chinach i podczas kontroli wykryto w nich podwyższoną zawartość kadmu. Kadm jest metalem ciężkim, który może być szkodliwy dla zdrowia, szczególnie dla dzieci.

Klienci, którzy kupili długopisy pompon, mogą je zwrócić do sklepów TEDi bez konieczności podawania przyczyny. Pieniądze za produkty zostaną zwrócone w całości.

WAŻNE!

Przedsiębiorca, który wprowadza produkt na rynek, jest zobowiązany do zapewnienia jego bezpieczeństwa dla zdrowia i życia konsumentów. W przypadku uzyskania informacji, że produkt nie jest bezpieczny, przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznego powiadomienia o tym Prezesa UOKiK.

W tym przypadku TEDi Sieć Handlowa Sp. z o.o. niezwłocznie powiadomił Prezesa UOKiK o wykryciu podwyższonej zawartości kadmu w długopisach pompon.

Niewykonanie obowiązku powiadomienia Prezesa UOKiK o niebezpiecznym produkcie zagrożone jest karą pieniężną w wysokości do 100 000 zł.

 

REKLAMA

rozette prez

 

INFORMACJE DLA KLIENTÓW TEDi

Nasze zarządzanie jakością informuje

Mimo szeroko zakrojonych badań nad zarządzaniem jakością TEDi i zewnętrznych instytutów badawczych, możliwe jest, że do sprzedaży dopuszczone zostaną produkty, które nie spełniają naszych surowych wymagań jakościowych.

Może się również zdarzyć, że reklamowane przedmioty zostaną uszkodzone podczas transportu i produkt zostanie natychmiast usunięty z programu.
 

UWAGA! WAŻNA UWAGA:

Szanowni Klienci,

niniejszym informujemy, iż produkt Długopis "Einhorn" i "Officeline" (różowy,antracyt i srebrny z figurką królika, sowy, korony, flaminga i serca)  został wycofany ze sprzedaży.

Testy wykazały podwyższoną zawartość kadmu. Ze względu na zagrożenie dla zdrowia, nie zaleca się dalszego użytkowania produktu.

Produkt ten był dostępny w sprzedaży od 01.06.2022 do 17.11.2023.

Mogą Państwo zwrócić powyższy produkt lub wymienić na inny o tej samej wartości od 8,50 zł, 12 zł do 14 zł w dowolnym sklepie TEDi.

Wybrane ogłoszenia

Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Fluo marki Main Paper
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Idealne dla domowych artystów.
Poszukiwani pracownicy
Nowość w ofercie Rafcom.
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Dostępny w 7 kolorach.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Bo płótnem może być wszystko!

    Nie tylko Wielkanoc może być okazją do dekorowania naszych witryn okiennych. Czas porządków i dekoracji mieszkań może trwać przecież cały rok. Przed wakacjami możemy pomalować kwiaty na lustrze, zimą - bałwanka, w święta jajo lub choinkę... A wszystko dzięki pewnemu patentowi na dekoracje okien, szkła i powierzchni ceramicznych.

    Więcej…  
  • Prawdziwy zestaw Hipstera

    Jesteś przedstawicielem współczesnej subkultury? A może Twoimi klientami są młodzi, wyróżniający się ludzie w wieku 15-30 lat? Jeśli tak to pamiętaj, że główną cechą hipsterstwa czyli nurtu deklarującego niezależność jest przesadne eksponowanie swojej oryginalności i indywidualności.

    Więcej…