Dyrektor Operacyjny - Branża Usług Biurowych (PBS)

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt editor@scanner.com.pl

Opis

Dyrektor Operacyjny

#### O Firmie:
Jesteśmy dynamiczną firmą prosperującą w branży usług biurowych, specjalizującą się w świadczeniu wysokiej jakości serwisu dla naszych klientów. Nasza firma jest jednym z wiodących graczy na rynku, a nasza ekspansja w Polsce wymaga zaangażowanego i doświadczonego Dyrektora Operacyjnego, który będzie współtworzył nasz sukces.

#### Poszukujemy:
Poszukujemy wyjątkowej osoby, która będzie pełniła rolę Dyrektora Operacyjnego i będzie kluczowym elementem naszego zespołu zarządzającego. Osoba ta powinna być nie tylko doświadczona w zarządzaniu operacyjnym, ale także zaangażowana w rozwój firmy biurowej.

#### Obowiązki:
- Zarządzanie codziennymi operacjami firmy, zapewniając najwyższą jakość usług dla naszych klientów.
- Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju firmy w Polsce, z naciskiem na rozbudowę naszej bazy klientów.
- Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami oraz partnerami biznesowymi.
- Nadzór nad zespołem operacyjnym, motywowanie i rozwijanie talentów.

#### Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem, biznesem lub pokrewnymi dziedzinami.
- Doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym w branży usług biurowych lub pokrewnej.
- Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku oraz doskonałe umiejętności zarządzania czasem i priorytetami.
- Silne umiejętności komunikacyjne i przywódcze, zdolność budowania relacji z klientami i zespołem.
- Znajomość branży PBS lub posiadanie istotnych kontaktów w tej branży będzie dodatkowym atutem.

#### Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością udziału w zyskach firmy.
- Szansę na aktywny udział w procesie rozwoju firmy na rynku polskim.
- Dynamiczne i inspirujące środowisko pracy z możliwością rozwoju osobistego i zawodowego.
- Możliwość pełnienia kluczowej roli w firmie z dużym potencjałem wzrostu.

#### Jak aplikować:
Jeśli jesteś ambitną, zaangażowaną osobą z doświadczeniem w zarządzaniu operacyjnym oraz znajomością branży PBS lub istotnymi kontaktami, czekamy na Twoje CV i list motywacyjny na adres editor@scanner.com.pl . W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "Aplikacja na stanowisko Dyrektora Operacyjnego".

#### Termin składania aplikacji:
Do 30 kwietnia 2024 roku, jednak zachęcamy do szybkiego aplikowania, ponieważ rekrutacja może zostać zakończona wcześniej po znalezieniu odpowiedniego kandydata.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami kreuj przyszłość firmy biurowej!

OGŁOSZENIE Z UKRYTYM OFERENTEM. APLIKACJE TRAFIAJĄ NA ADRES editor@scanner.com.pl, A NASTĘPNIE SĄ PRZEKAZYWANE DALEJ.

Klauzula RODO:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Chill-Out Media Group, z siedzibą w Siedloskach. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz Pani/Pana praw znajdują się w naszej Polityce Prywatności dostępnej na stronie internetowej firmy.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 871
Wyświetlony: 353
Wygasa: 2024-05-31 11:19:00

Komentarze

comments powered by Disqus

  • Polcan rozszerza ofertę

    Do szerokiego portfolio akcesoriów biurowych oferowanych przez firmę Polcan dołączyły klawiatury firmy Art.

  • Zbliża się początek roku szkolnego, a z nim ważne decyzje zakupowe rodziców.

    Po wakacjach dzieci znów rozpoczną naukę. Nawet jeśli z powodu epidemii przez jakiś czas odbywałaby się ona zdalnie, wiąże się to z zakupami podręczników, przyborów szkolnych, opłatami za czesne itp. Z ubiegłorocznych badań CBOS ?Wydatki rodziców na edukację dzieci w roku szkolnym 2019/2020? wynika, że średnio wyniosły one 1120 zł. Z pomocą przychodzi rząd, który w ramach programu ?Dobry start? przyznał 300 zł na wyprawkę szkolną dla każdego ucznia. Także Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów chce wesprzeć rodziców radą przy zakupach związanych z początkiem roku szkolnego.