Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Paw Patrol

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Rozette Sp. z.o.o.
ul. Daleka 8/26
02-024 Warszawa
POLSKA
ODDZIAŁ W ŁOWICZU:
Rozette Sp. z.o.o.
ul. Klickiego 22
99-400 Łowicz
POLSKA
https://www.b2b.rozette.pl/login

Opis

Poznaj magiczny świat Psiego Patrolu na produktach Rozette!

Firma Rozette, ceniony dystrybutor akcesoriów dla dzieci, przenosi małych fanów Paw Patrol w fascynujący świat ich ulubionych bohaterów za pomocą bogatej kolekcji produktów z oficjalną licencją Paw Patrol. Obecnie w asortymencie dostępnych jest kilka niezwykłych produktów, które sprawią, że codzienne przygody będą jeszcze bardziej ekscytujące:

 • Plecak Paw Patrol Small 3D Mates
  Zawiesz się na plecaku Chase'a, Marshalla i reszty Psi Patrolu, aby zabrać swoich ulubionych bohaterów wszędzie tam, gdzie zabierzesz swój plecak.
 • Butelka Paw Patrol
  Napij się z butelki ozdobionej wizerunkami Psi Patrolu, sprawiając, że picie wody stanie się jeszcze bardziej ekscytujące!
 • Lunchbox Paw Patrol
  Spakuj swoje ulubione przekąski do lunchboxa z motywami Paw Patrol, aby posiłki były jeszcze bardziej zabawne i smaczne.
 • Zestaw do Malowania Duży 52 Części Paw Patrol
  Rozwijaj swoją kreatywność, malując obrazy z ulubionymi postaciami Psi Patrolu, korzystając z kompletnego zestawu do malowania.
 • Kolorowanka Mandala Paw Patrol z Perforowaną Linią
  Odkryj spokojną aktywność kolorowania mandali z motywami Psi Patrolu, co pozwoli na chwilę relaksu i twórczej zabawy.
 • Podkładka do Kolorowania Paw Patrol
  Zapewnij sobie godziny kreatywnej zabawy dzięki podkładce z arkuszami do kolorowania, na których znajdują się ulubione postacie z bajki.

Te i wiele innych produktów Rozette z oficjalną licencją Paw Patrol sprawią, że codzienne życie stanie się jeszcze bardziej kolorowe i ekscytujące dla małych fanów tej uwielbianej bajki!

---

Pamiętaj, że oficjalne produkty z licencją Paw Patrol są nie tylko wspaniałą zabawą dla dzieci, ale także zapewniają wysoką jakość i bezpieczeństwo, co daje rodzicom pewność, że ich małe odkrywcy są w dobrych rękach.

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Daleka 8/26 , 02-024

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 874
Wyświetlony: 210
Wygasa: 2024-08-29 17:21:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • 300 zł na start od rządu!

  Od 1 lipca będzie można składać wnioski o 300 zł rządowej wyprawki na uczące się dzieci. Wakacyjne wnioski mają być rozpatrzone nie później niż do końca września.

  Więcej…  
 • Co dzieci i dorośli powinni wiedzieć o klejeniu?

  Klej jaki jest każdy widzi. Niby zwykły produkt, ale chyba dziś nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Z klejem do czynienia mamy od najmłodszych lat i to właśnie wtedy towarzyszy nam on każdego dnia. Nie oznacza to jednak, że pozbywamy się go z dorosłego życia. 

  Więcej…