Specjalisty ds. sprzedaży

Kontakt  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: iwona.swaracka@papyrus.com

Papyrus - międzynarodowy dystrybutor papieru i produktów higienicznych poszukuje!

Zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa i wsparcie klienta,
  • telefoniczne pozyskiwanie klientów,
  • obsługa posprzedażowa,
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • doradztwo dotyczące produktów z naszej oferty,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • przygotowywanie zestawień oraz raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami,
  • aktualizowanie bazy firmy w CRM,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży,
  • znajomość branży biuroserwisowej,
  • duże zaangażowanie i orientacja na wyniki,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy,
  • obsługa komputera z pakietem Office,

dodatkowym atutem będzie znajomość systemu sprzedażowego SAP

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji uzależnionej od osiąganych wyników
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: iwona.swaracka@papyrus.com

Dla dziecka - sprawdź na Ceneo.pl

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Wołoska 9, , 02-583

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 866
Wyświetlony: 950
Wygasa: 2024-05-23 15:02:00

Komentarze

comments powered by Disqus

  • Bezpieczne artykuły plastyczne, czyli jakie?

    Współcześnie obserwujemy wzrost świadomości konsumenckiej. Nabywając produkty, podążamy za trendami, poszukujemy jakości oraz bezpieczeństwa. Tymi samymi kryteriami powinniśmy kierować się, wybierając artykuły plastyczne. Na co zwracać uwagę, by nie stanowiły one zagrożenia?

    Więcej…
  • Czy dzienniki ucznia przetrwają?

    Firma TYPOGRAF to producent druków akcydensowych, rejestrów i ewidencji, druków szkolnych, medycznych oraz galanterii biurowej. O nowym asortymencie oraz przede wszystkim przyszłości tego typu produktów rozmawiamy ze Zbigniewem Karcz - współwłaścicielem firmy z Wrześni.