Specjalisty ds. sprzedaży

Kontakt  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: iwona.swaracka@papyrus.com

Papyrus - międzynarodowy dystrybutor papieru i produktów higienicznych poszukuje!

Zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa i wsparcie klienta,
  • telefoniczne pozyskiwanie klientów,
  • obsługa posprzedażowa,
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • doradztwo dotyczące produktów z naszej oferty,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • przygotowywanie zestawień oraz raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami,
  • aktualizowanie bazy firmy w CRM,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,
  • doświadczenie w pracy w sprzedaży,
  • znajomość branży biuroserwisowej,
  • duże zaangażowanie i orientacja na wyniki,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy,
  • obsługa komputera z pakietem Office,

dodatkowym atutem będzie znajomość systemu sprzedażowego SAP

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji uzależnionej od osiąganych wyników
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: iwona.swaracka@papyrus.com

Dla dziecka - sprawdź na Ceneo.pl

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Wołoska 9, , 02-583

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 866
Wyświetlony: 704
Wygasa: 2024-05-23 15:02:00

Komentarze

comments powered by Disqus

  • Gala 20-lecia Biuro Plus - videoreportaż

    20-lecie Biuro Plus za nami. Okazuje się, że hotel Wodnik w Bełchatowie, w którym spotkali się wszyscy goście, to szczęśliwe miejsce sieci. Dokładnie 10 lat temu to tu także świętowaliśmy jej urodziny. Jak było tym razem? Zapraszamy do videorelacji.

    Więcej…
  • Osłona ochronna antywirusowa do biura i sklepu -MemoBe

    Według danych podanych przez Ministerstwo Zdrowia i NFZ, osoba, która jest zarażona koronawirusem może zakażać zarówno podczas kaszlu, kichania, mówienia. Dlatego oprócz dezynfekcji bardzo ważne jest by móc zabezpieczyć swoje stanowisko pracy, poprzez ograniczenie ograniczenie do minimum kontakt z osobami trzecimi, na przykład poprzez osłonę ochronną antywirusową.