Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wirtualne targi są organizowane przez Grupę CX od 3 sezonów. Ich pierwsze uruchomienie w 2018 r. było możliwe dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas prowadzenia Platformy do sprzedaży w internecie. Wirtualne targi są z nią połączone, np. jeśli sklep ma aktywne konto na Platformie, to zamówienie złożone na Wirtualnych targach znajdzie się tam w historii zamówień.

Jak informuje nas Urszula Trojanowska z firmy CX Dystrybucja, podczas pracy na Wirtualnymi targami przydały się gotowe mechanizmy umożliwiające realizowanie dostaw z magazynu firmy przy jednoczesnym wystawianiu faktur za pośrednictwem hurtowni wybranej przez sklep.

 

Wirtualne targi zawsze były uzupełnieniem oferty firmy CX Dystrybucja, prezentowanej na targach stacjonarnych. W tym roku również firma planowała działać dwutorowo i oferować produkty Maped, Stickn, Maped Creativ i Maped Picnik na targach i spotkaniach wykorzystując ten czas do prezentacji wzorów produktów, a jednocześnie dawać możliwość składania zamówień na Targach wirtualnych bez wychodzenia z domu, czy punktu sprzedaży.

Aktualna sytuacja związana ze wzrostem zachorowań na koronawirus pokrzyżowała jednak te plany. Cały handel musiał przenieść się do internetu. Teraz wszyscy skupiajmy się właśnie na Wirtualnych targach, zawieszając wszystkie wyjazdy w teren.

JAK TO DZIAŁA? 

Zamówienie może złożyć każdy sklep, który już posiada lub założy konto na stronie Wirtualnych Targów i wybierze jedną z hurtowni, które współpracują z firmą CX Dystrybucja przy tym projekcie. Wszystko odbywa się online, a zaczyna się od wpisania NIP sklepu, dalej podaje się lub potwierdza dane niezbędne do wysyłki zamówienia. Jest właściwie tylko jeden warunek realizacji zlecenia złożonego na Targach wirtualnych – musi ono zostać zaakceptowane przez hurtownię, która wystawi za nie fakturę.

Lista współpracujących z nami hurtowni:

ASTRA JACEK T. PAZIK

PHU BAWI S.A.

PHU BESKID PLUS R.TYRNA, J.CYBUCH, B.TYRNA SPÓŁKA JAWNA

B&S SPÓŁKA Z O.O.

HURTOWNIA CENTRUM WIESŁAW SACHARSKI

EURO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

P.H.PAXER JOLANTA PRUSINOWSKA, GRZEGORZ PRUSINOWSKI SPÓŁKA JAWNA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE BERTUS KATARZYNA SOBAŃSKA

ABRO Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

MONIKA HURTOWNIA MICHAŁ SKONIECZNY

ATUT SP. Z O.O.

HASTA SP. Z O.O.

ARTIM SP. Z O.O.

FIRMA 'ABC' JACEK KOFIN ANDRZEJ KULIŃSKI SPÓŁKA JAWNA

PARTNER XXI KLEKS SP.J. MIECZYSŁAWA WÓJCIK, WIESŁAW WÓJCIK

 

- Nasze Wirtualne targi są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w terminie od 23 marca do 9 czerwca 2020 r. To naprawdę mnóstwo czasu, żeby sprawdzić swoje potrzeby, zastanowić się nad wyborem produktów i złożyć zamówienie. - mówi Urszula Trojanowska. - Oferujemy 570 produktów z 5 marek, zostały one podzielone na 26 grup produktowych, co mamy nadzieję ułatwi znalezienie odpowiedniego asortymentu. - dodaje.

Na Wirtualnych targach można uzyskać rabat 3% za zamówienie o minimalnej wartości 300zł. Sklepy nie ponoszą wtedy żadnych kosztów dostawy.

Na zamawiających czekają również nagrody w postaci kart prezentowych Rossmann o różnych nominałach. Punkty zebrane w programie lojalnościowym pointShaker, który jednocześnie obowiązuje na Wirtualnych targach i na Platformie, pozostają przypisane do NIP sklepu, co pozwala wymienić je na nagrody rzeczowe do końca 2020.Na Wirtualnych targach każdy klient ma także Wirtualnego asystenta – czat, dzięki któremu może zadawać pytania całemu zespołowi handlowemu. Można też do zadzwonić do firmy, ale niestety tylko w godzinach pracy biura, czyli między 8 a 16:00 w dni robocze.


Wirtualne targi są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w terminie od 23 marca do 9 czerwca 2020 r.

To naprawdę mnóstwo czasu, żeby sprawdzić swoje potrzeby, zastanowić się nad wyborem produktów i złożyć zamówienie. Serdecznie zapraszamy!

 

Wybrane ogłoszenia

Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...
Nowa oferta w marce KMP.
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Monitory ViewSonic Smart Display z certyfikatem

    ViewSonic - wiodący światowy dostawca produktów i rozwiązań wizualnych, poinformował, że monitory SD-A225 i SD-A245 (oparte na systemie Android™) zdobyły certyfikat Citrix HDX Ready ® - ™ z Citrix Systems. Te wielokrotnie nagradzane, inteligentne, dotykowe urządzenia nowej generacji ViewSonic posiadają zintegrowany Citrix XenMobile® - narzędzie, które umożliwia administratorom zdalną konfigurację oraz zarządzanie monitorami. 

    Więcej…  
  • Weź udział w targach RemaDays i wygraj nagrodę!

    Podobnie jak w latach ubiegłych także podczas targów RemaDays Warsaw  2020 organizowana jest loteria dla zwiedzających.

    Więcej…