Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Marka MemoBe postanowiła umilić uczniom koniec roku szkolnego, ogłaszając konkurs ?Pomysłowa lekcja z MemoBe?. Jest on dedykowany nauczycielom i ich klasom - zawalczyć można o nowe wyposażenie sali lekcyjnej.

MemoBe od dłuższego czasu pokazuje, że ich produkty można wykorzystywać na wiele kreatywnych sposobów - zatem również konkurs opiera się o pomysłowość i nieoczywiste zastosowania.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przedstawić kreatywny, nieoczywisty, a może nawet odrobinę szalony pomysł na projekt lub zadanie, które nauczyciel zrealizuje wraz z klasą podczas lekcji, wykorzystując do tego produkty MemoBe.

Marka przygotowała listę produktów, z których należy skorzystać przy planowaniu konkursowego projektu. Spośród przesłanych zgłoszeń wyłonionych zostanie 5 najlepszych pomysłów, które otrzymają od marki paczki zawierające produkty, których potrzebują do zrealizowania projektu. Spośród wykonanych projektów MemoBe wybierze 3 najbardziej kreatywne pomysły i nagrodzi je wyposażeniem do sal lekcyjnych. Laureaci pierwszego miejsca dodatkowo wezmą udział w ciekawej lekcji z animatorem we wrześniu.

Celem konkursu jest odkrycie w produktach MemoBe pokładów możliwości, zgodnie głoszonym przez markę hasłem: ?Odkrywaj możliwości?.

MemoBe chce zachęcić nauczycieli i uczniów do zupełnego puszczenia wódz fantazji. Wyobraźmy sobie lekcję, podczas której klasa konstruuje robota z przedmiotów biurowych MemoBe - do kartonowej głowy i tułowia, przymocowują magnesy jako oczy, wąsy do skoroszytów imitują usta, a ręce i nogi to linijki i ekierki z zestawów kreślarskich. Brzmi jak świetna zabawa, prawda? ?

Jednym z haseł przewodnich MemoBe jest kreatywność. Konkurs ?Pomysłowa lekcja z MemoBe?, właśnie w duchu kreatywności, powstał z myślą o nieograniczonej dziecięcej pomysłowości. Swoją wyobraźnię dzieci mogą wyrazić właśnie przez projekt wykonany z pozornie standardowych produktów biurowych, na które trzeba spojrzeć nieco inaczej, by stworzyć z nich coś oryginalnego. ? MemoBe po raz kolejny daje się poznać jako marka twórcza, odkrywcza, nieszablonowa - i otwarta na różnych odbiorców, w tym właśnie szkoły! Jako fani pomysłowości tej marki, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie ?Pomysłowa lekcja z MemoBe? i zaskoczeniu wyjątkowymi pomysłami na szkolny projekt!

Wybrane ogłoszenia

Genialna książka dla dziewczynek.
Super miękki notes/pamiętnik Squishy - Jednorożec ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Poszukiwani pracownicy
Dla dzieci 4+ z 20 aktywnościami.
Najlepsza licencja tego roku!
Idealny dla każdego

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Coraz więcej firm w gronie Członków PIAP

    Agrafka Studio Reklamy, Amizo, BIC Graphic, Biurfol, Feniks, GiftExpress to nowe firmy Członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które zdecydowały się przystąpić do PIAP w ostatnim kwartale 2014 roku. 

    Więcej…  
  • Rozette zabiera klientów do...LIZBONY!

    Szykuje się kolejny wyjazd branżowy!! I to nie byle jaki ;) 

    Więcej…