Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W czasach pandemii wiele osób zmieniło pracę na zdalną lub jeżeli było to możliwe - pracodawcy umożliwili pracownikom możliwość wykonywania swoich zadań z domów. Teraz wiele osób w domach stara się zorganizować sobie odpowiednie miejsce pracy - co jest ważne i potrzebne do twojego domowego biura?

Miejsce i podejście do pracy - co jest ważne?

Decydując się na pracę w domu, warto skorzystać ze sprawdzonych podejść do tego tematu. Osoba pozostająca w swoim mieszkaniu może łatwo rozpraszać się swoim otoczeniem lub na przykład obowiązkami, które teraz są “pod ręką”. Często również trudno odpowiednio zmotywować się do pracy z taką samą wydajnością, jak odbywało się to w biurze, gdzie panowała ogólna atmosfera pracy. Tam każdy zajmował się swoimi firmowymi obowiązkami, w domu prawdopodobnie będziesz w tym sam, a jeśli będą tam również domownicy, mogą łatwo wybijać cię z twoich zadań. Właśnie dlatego postaraj się jak najbardziej przenieść się mentalnie w realia biurowe. Przede wszystkim zorganizuj sobie miejsce, do którego będziesz siadał tylko na czas pracy. Najlepiej, aby było to osobne pomieszczenie, ale jeżeli nie masz takich możliwości - może to być po prostu kąt pokoju z biurkiem. Siadając na przykład do komputera zawsze przygotuj się tak, jakbyś wchodził do biura. Najlepiej aby o tej samej godzinie co zawsze wstać, umyć się, zjeść śniadanie, ubrać się jak do biura i dopiero przygotowany usiąść w miejsce pracy. Taki ceremoniał znacząco może pomóc ci mentalnie nastroić się do pracy oraz uzyskać zrozumienie ze strony innych domowników.

Odpowiedni sprzęt to konieczność

Ważne jest aby sprzęt, z którego będziesz korzystał nie utrudniał ci pracy tylko w niej pomagał. Bardzo często osoby pracujące na komputerach zdalnie otrzymają laptopa ze swojej firmy, ale zorganizowanie całego osprzętu należy już do osoby pracującej. Jeśli twoja praca opiera się na korzystaniu z komputera - zapewnij sobie odpowiedni fotel oraz biurko. Jeżeli takich nie posiadasz zawsze możesz niewielkim kosztem pozyskać takie meble online. To samo dotyczy wszelkich sprzętów biurowych takich jak drukarki, skanery i tonery do drukarek - Allegro.pl - łatwo znajdziesz tam takie produkty w okazyjnych cenach. Pamiętaj o zapewnieniu sobie także odpowiedniego oświetlenia. W pracowniach komputerowych już na etapie projektowania miejsca pracy dopasowywane jest odpowiednie oświetlenie - zarówno z sufitu, jak i z lampki przy biurkach oraz uwzględniane jest oświetlenie z za okna. Ważny jest kierunek, temperatura i siła oświetlenia. Warto zainwestować trochę czasu i finansów w takie przygotowania, aby praca w domu była możliwie najbardziej wydajna i przyjemna.


Wybrane ogłoszenia

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Ogromna paczka kredek
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Ręcznie malowane torebki.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Nowa oferta marki JOVI.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kalendarze Paperblanks na rok 2017

    Jeśli lubisz posiadać kalendarz "z klasą", wyjątkowy i wyróżniający się - rozważ zakup tego, który w tym roku wyjdzie z linii produkcyjnej marki Paperblanks. To produkty nie tylko eleganckie, ale także będące kontynuacją tradycji pierwszych ksiąg.

    Więcej…  
  • Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej podsumowuje swoje działania

    Z początkiem maja utworzone zostało Stowarzyszenie zrzeszające osoby z branży upominkowej. Głównym założeniem takiej decyzji była chęć stworzenia grupy dla firm, które dzięki wspólnemu celowi będą promować swoje produkty także poza granicami naszego kraju oraz wymieniać doświadczenie z innymi podmiotami. 

    Więcej…