Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Rodzina WorkForce AM-C zdobyła pięć gwiazdek DataMaster Lab za produktywność i wkład w zrównoważony rozwój

Firma Epson otrzymała pięć gwiazdek w testach DataMaster. Przodujące laboratorium testujące drukarki biurowe przyznało to wyróżnienie dla serii kolorowych, wielofunkcyjnych, biznesowych drukarek atramentowych AM-C A3.

Testerzy DataMaster stwierdzili, że są to: „po prostu najwydajniejsze drukarki atramentowe, jakie kiedykolwiek testowaliśmy — tak pod kątem druku dwustronnego, jak funkcji skanowania i  zszywania.. Urządzenia te są wydajniejsze od wielu konkurencyjnych urządzeń laserowych z wyższej półki”.Seria została też wyróżniona za „wzorowe certyfikaty eko”, a w testach potwierdzono, że „urządzenia pobierają podczas drukowania zaledwie 115 Wat energii”.

DataMaster zwróciło też uwagę na sporadyczną konieczność wymiany materiałów eksploatacyjnych i jest zdania, że w porównaniu z tonerową konkurencją [1]oznacza to o połowę mniej wezwań serwisowych. To dodatkowo ogranicza wpływ na środowisko.

Robert Reszkowski z Epson tak skomentował te opinię: „Uznanie ze strony tak prestiżowego i niezależnego testera, jakim jest DataMaster, jest wspaniałą nagrodą za wysiłek, jaki włożyliśmy w zaprojektowanie urządzeń, które są nie tylko wydajne, ale też idą ścieżką zrównoważonego rozwoju w branży druku. Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem”.

Seria Epson AM-C obejmuje wyposażone w stałą głowicę, biznesowe drukarki atramentowe o szybkości od 40 do 60 str./min z technologią drukowania bez użycia ciepła Epson Heat-Free. Urządzenia trafiły do sprzedaży w ubiegłym roku, uzupełniając lukę w ofercie produktów biznesowych Epson formatu A3.

Oferują wysoką jakość i liczne funkcje wsparcia, takie jak zarządzane usługi druku czy zdalny serwis. Są niezawodne i zrównoważone i nie wymagają obsługi serwisowej.


 


[1][1] 1 Prognoza DataMaster oparta na znormalizowanych miesięcznych wolumenach druku i danych opublikowanych na temat materiałów eksploatacyjnych w ciągu ostatnich pięciu lat

 


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Dla chłopca i dziewczynki
Ołówek automatyczny.
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Dostępny w 7 kolorach.
Idealne dla domowych artystów.
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Tablice suchościeralne magnetyczne
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Fluo marki Main Paper
Zestaw Kreatywny od ROZETTE

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pomysły na prezent pod choinkę!

    Szał przedświątecznych zakupów chyba się rozpoczął. Każdy z nas chce sprawić przyjemność najbliższym. Co w tym roku szczególnie może zadowolić obdarowanego? O tym opowiedział nam Rafał Foksiński, Sales Manager Eastern Europe w firmie Newell Poland.

    Więcej…  
  • W maju wystartowała ulga na zakup kasy fiskalnej

    Nowe rozporządzenie z dnia 30.04.2019 r. w Dz. U. z 2019 r. poz. 820 i rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29.04.2019 r. w sprawie odliczania lub zwrotu kwot wydatkowanych na zakup kas rejestrujących oraz zwrotu tych kwot przez podatnika skutkowały w zmianach przepisów w ustawie o VAT wprowadzających kasy online. 

    Więcej…