Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Genialny zestaw na prezent od ROZETTE.

Subskrypcja


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tusz ActiveJet AH-703BR odniósł podwójny sukces w teście jakości i wydajności „PC World”. Został uznany za najbardziej wydajny na rynku. Dodatkowo, przyznano mu tytuł „Najlepszego Zakupu”. Wszystkie produkty biorące udział w badaniu zostały wnikliwie przetestowane przez niezależnych ekspertów.

Redakcja „PC World” poddała testom aż 12 modeli alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do jednych z najbardziej popularnych na rynku drukarek marki Brother i HP. ActiveJet AH-703BR do urządzenia drukującego HP zdobył uznanie za wydruk największej liczby stron przy najniższym nakładzie pieniężnym (tylko 5 groszy za stronę) oraz za powtarzalność wydruku. Co więcej, przejrzyste oznaczenia opakowania, a także dołączona instrukcja instalacji umożliwiły szybką i bezproblemową pracę z produktem. Tym samym model ten został zwycięzcą rankingu.

- ActiveJet jest jedną z najlepszych marek tuszów na rynku, dlatego odnosimy sukcesy w testach branżowych. Dbamy o jakość naszych produktów i utrzymujemy ją na bardzo wysokim poziomie. Mamy ambicję, aby wciąż pracować nad jej ulepszeniem. Zadowolenie użytkowników jest dla nas największą satysfakcją, a liczne nagrody dowodzą, że ActiveJet to naprawdę „najlepszy zakup” w swojej kategorii – komentuje Rafał Ornowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Marki w ACTION S.A., będącej właścicielem marki ActiveJet. 

 

Wybrane ogłoszenia

Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
Ogromna paczka kredek
Rozmiar: 25x34x12cm
Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki.
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje handlowca.
Pióro wieczne + długopis + etui
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Idealny dla kobiety.
Praca w centrum Wrocławia
Piękny zestaw prezentowy marki CRESCO.
Pióro + długopis MASTER SOFT w opakowaniu ES

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Polacy po raz kolejny wybrali jakość marki Activejet

    Badanie Konsumencki Lider Jakości 2019 po raz kolejny wykazało, na które marki stawiają Polacy. Prawie 15,5 tys. respondentów oceniło jakości usług i produktów dostępnych na rodzimym rynku. Jedną z wyróżnionych marek w tym roku ponownie został Activejet.

    Więcej…  
  • Sprzedawaj odpady i zarabiaj!

    Ochrona środowiska to temat niezwykle ważny w dzisiejszych czasach. Właściwa utylizacja pustych opakowań po tusza i tonerach jest obowiązkiem. Wpływa korzystanie zarówno na ekologie jak i na budżet tych, którzy we właściwy sposób pozbywają się zużytych opakowań.

    Więcej…